برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

0
×

  ماژول سئو پرستاشاپ - افزونه سایت مپ چند فروشگاهی پرستاشاپ

  ' مقایسه0
  افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
  دوست داشتن0
  شناسه محصول:
  PS-720333
  نام تجاری:

  ماژول سئو پرستاشاپ - افزونه سایت مپ چند فروشگاهی پرستاشاپ

  اگر صاحب یک وب سایت چند زبانه پرستاشاپی هستید، اگر از قابلیت مولتی شاپ (چند فروشگاهی) پرستاشاپ استفاده می کنید، ماژول سایت مپ پیشرفته چند فروشگاهی پرستاشاپ مناسب شماست. این ماژول تجاری پرستاشاپ سایت مپ (Site-Map) یا نقشه سایت همه آدرس های اینترنتی فروشگاه آنلاین خود را به صورت خودکار با استفاده از کران جاب به همه زبان های فعال وموجود و برای همه فروشگاه های خودایجاد کنید. این سایت مپ پیشرفته همه محصولات، دسته بندی ها و تصاویر تولیدکنندگان محصولات (Manufacturer) وب سایت شما را به خوبی پوشش می دهد.

  ادامه مطلبنمایش کمتر
  199,000 تومان
  اگر 1 عدد از این محصول را خریداری نمایید مبلغ 9,950 تومان پاداش دریافت خواهید کرد. شما می توانید از این پاداش برای خریدهای بعدی استفاده نمایید. همچنین میتوانید این پاداش را به کوپن تخفیف تبدیل نمایید و یا حتی می توانید به حساب بانکی خود نیز واریز کنید.
  خروج
  توضیحات

  DEMO  

  دموی ماژول سئو پرستاشاپ - افزونه سایت مپ چند فروشگاهی پرستاشاپ

  برای مشاهده دمو مدیریت و امکانات این ماژول می توانید به لینک زیر مراجعه کنید، اطلاعات ورود به مدیریت دمو در صفحه ورود مشخص شده است.

  دموی ماژول در وب سایت

  دموی ماژول در پنل مدیریت

  بررسی اجمالی ماژول سایت مپ پیشرفته چند فروشگاهی پرستاشاپ

  بررسی اجمالی ماژول سئو پرستاشاپ - افزونه سایت مپ چند فروشگاهی پرستاشاپ

  اگر صاحب یک وب سایت چند زبانه پرستاشاپی هستید، اگر از قابلیت مولتی شاپ (چند فروشگاهی) پرستاشاپ استفاده می کنید، ماژول سایت مپ پیشرفته چند فروشگاهی پرستاشاپ مناسب شماست. این ماژول تجاری پرستاشاپ سایت مپ (Site-Map) یا نقشه سایت همه آدرس های اینترنتی فروشگاه آنلاین خود را به صورت خودکار با استفاده از کران جاب به همه زبان های فعال و موجود و برای همه فروشگاه های خود ایجاد کنید. این سایت مپ پیشرفته همه محصولات، دسته بندی ها و تصاویر تولیدکنندگان محصولات (Manufacturer) وب سایت شما را به خوبی پوشش می دهد.

  کاری که ماژول سایت مپ پیشرفته چند فروشگاهی پرستاشاپ برای شما انجام می دهد

  کاری که ماژول سئو پرستاشاپ - افزونه سایت مپ چند فروشگاهی پرستاشاپ برای شما انجام می دهد

  بهینه سازی جستجوی طبیعی (سئو پرستاشاپ) در همه موتورهای جستجو

  سئوی فروشگاه خود را با ایجاد یک نقشه سایت حرفه ای بهبود بخشید! آدرس های اینترنتی فروشگاه خود را در موتور جستجوی گوگل، بینگ و اسک (Ask) سریع و آسان فهرست بندی یا ایندکس کنید. با ماژول سایت مپ پیشرفته چند فروشگاهی پرستاشاپ ، می توانید تولید و پیکربندی نقشه های سایت خود را به طور خودکار انجام دهید، بنابراین نیازی به هیچ نگرانی نیست.

  ایجاد چهار نوع نقشه سایت با ماژول سایت مپ پیشرفته چند فروشگاهی پرستاشاپ

  ایجاد چهار نوع نقشه سایت با ماژول سئو پرستاشاپ - افزونه سایت مپ چند فروشگاهی پرستاشاپ

  ماژول سایت مپ پیشرفته چند فروشگاهی پرستاشاپ ، کاملاً خودکار است و به شما این امکان می دهد تا چهار  نوع نقشه سایت ایجاد کنید:

  یک نقشه سایت که شامل تمام URL های صفحات محصول شما می شود.

  یک نقشه سایت که شامل تمام URL های صفحات دسته بندی شما می شود.

  یک نقشه سایت که شامل تمام URL های صفحات CMS شما می شود.

  یک نقشه سایت که شامل تمام URL های صفحات سازنده شما است.

  پیکربندی ماژول نقشه سایت پرستاشاپ واقعاً آسان است.

  با استفاده از این ماژول تجاری پرستاشاپ می توانید هر نوع نقشه سایتی را بصورت جداگانه پیکربندی کنید.

  امکان انتخاب نوع محصول، دسته بندی، صفحه CMS  یا سازنده

  امکان انتخاب فروشگاه (چند فروشگاهی – مولتی استور)

  (برچسب "اولویت") : امکان اولویت بندی ایندکس شدن آدرس‌های اینترنتی نقشه سایت از 0.1 تا 1.0

  (برچسب  "changefreq") : نشان دهید که صفحات موجود در نقشه سایت قرار است هر چند بار (روزانه، هفتگی، ماهانه، سالانه) تغییر کنند. فرکانس تغییرات را درج کنید تا ربات های گوگل بهتر با روند تغییرات شما آشنا شوند.

  انتخاب کنید آدرس های اینترنتی محصول، دسته بندی ها و تصاویر سازنده خود را در نقشه سایت قرار دهید یا خیر.

  انتخاب کنید تا موتورهای جستجوی Google، Bing و Ask به طور خودکار در مورد ایجاد نقشه سایت مطلع شوند یا نه (درخواست پینگ)

  ایجاد نقشه های سایت واقعاً آسان است : بر روی دکمه "Generate" کلیک کنید و نقشه های سایت به طور خودکار بدون بارگذاری و مصرف بیش از حد منابع سرور و بدون مشکل تایم اوت تولید می شوند. مناسب برای کاتالوگ های بزرگ، متوسط ​​و کوچک محصولات.

  نقشه سایت چند فروشگاهی : این ماژول با سیستم پرستاشاپ monostore و multistore  سازگار است. این قابلیت به طور خودکار تمام فروشگاه های شما را شناسایی می کند و به شما امکان می دهد به راحتی نقشه سایت را برای همه آنها ایجاد کنید.

  لطفاً توجه داشته باشید که این ماژول نقشه‌های سایت مختلفی را توسط فروشگاه تولید می‌کند، هر فروشگاه دارای 4 نقشه سایت شامل محصولات، دسته بندی‌ها، صفحات CMS  و سازنده است.

   نقشه سایت چند زبانه : ماژول سایت مپ پیشرفته چند فروشگاهی پرستاشاپ به شما این امکان می دهد تا نقشه سایت را به تمام زبان های فروشگاه خود ایجاد کنید تا بتوانید به راحتی سئوی فروشگاه خود را به چندین زبان بهبود بخشید. این ماژول برای هر نوع نقشه سایت (محصولات، دسته بندی‌ها، صفحات CMS  و سازندگان) یک نقشه سایت ایجاد می‌کند که شامل URL به همه زبان‌ها است، همانطور که Google توصیه می‌کند. نقشه های سایت این ماژول تجاری پرستاشاپ بر اساس دستورالعمل های رسمی گوگل هستند تا بهترین نتایج سئو را دریافت کنید.

   نمایه سازی تصویر : یکی دیگر از ویژگی های ماژول سایت مپ پیشرفته چند فروشگاهی پرستاشاپ امکان گنجاندن تصاویر محصول، دسته بندی ها و تولیدکنندگان در نقشه سایت است تا گوگل بتواند آنها را فهرست کند. فروشگاه شما را از جستجوی تصویر گوگل قابل مشاهده و قابل دسترسی می کند، که به طور خودکار دید فروشگاه شما را افزایش می دهد.

   فهرست نقشه سایت : ماژول سایت مپ پیشرفته چند فروشگاهی پرستاشاپ به طور خودکار یک فهرست نقشه سایت ایجاد می کند تا مدیریت نقشه های سایت شما را آسان تر کند، همانطور که گوگل توصیه می کند. ایندکس شامل تمامی آدرس های نقشه سایت شما می باشد، فقط باید آدرس نمایه نقشه سایت را در گوگل وبمستر تولز وارد کنید تا تمامی نقشه های سایت خود را به یکباره ارسال کنید.

   تقسیم خودکار نقشه های سایت بزرگ : ماژول سایت مپ پیشرفته چند فروشگاهی پرستاشاپ می تواند نقشه سایت را برای همه اندازه های کاتالوگ ایجاد کند. گوگل فقط نقشه های سایتی را می پذیرد که تا 10 مگابایت یا 50000 آدرس اینترنتی داشته باشند، به همین دلیل است که ماژول ما به طور خودکار نقشه های سایت بزرگ را به چندین فایل تقسیم می کند تا در گوگل مشکلی نداشته باشید.

   ایجاد خودکار از طریق  کران جاب : در داخل ماژول یک URL Cron پیدا خواهید کرد که به شما امکان می دهد تمام نقشه های سایت خود را بطور خودکار و به طور منظم بدون نیاز به انجام کاری تولید کنید. شما فقط باید این url را در یک ماژول Cron یا در پنل میزبان خود کپی و جایگذاری کنید تا این وظایف به طور خودکار و به طور منظم انجام شوند.

  آنچه مشتریان شما دوست خواهند داشت

  آنچه مشتریان شما دوست خواهند داشت

  ماژول سایت مپ پیشرفته چند فروشگاهی پرستاشاپ ابزار کلیدی برای سئو به شمار می رود. این ماژول تجاری پرستاشاپ به شما این امکان را می دهد که تمام URL های فروشگاه خود را به گوگل و سایر موتورهای جستجو ارسال کنید و تضمین می کند که بهترین دید ممکن را به شما می دهد.

  ماژول سایت مپ پیشرفته چند فروشگاهی پرستاشاپ به شما این امکان را می دهد که با چند کلیک تمام صفحات و همه محصولات، دسته بندی و تصاویر سازنده فروشگاه های خود (چند فروشگاه) را به همه زبان ها (چند زبانه) فهرست کنید.

  به این ترتیب نقشه های سایت به کاربران این امکان را می دهد که فروشگاه شما را در موتور جستجو راحت تر پیدا کنند، چه از طریق جستجوی عمومی یا جستجوی تصویر. ویژگی های چند زبانه و چند فروشگاهی یک مزیت واقعی است و به کاربران ملیت های مختلف و با نیازهای متفاوت اجازه می دهد تا فروشگاه های شما را با کمترین زحمت پیدا کنند.

   امکانات 

  امکانات ماژول سایت مپ پیشرفته چند فروشگاهی پرستاشاپ

  امکانات ماژول سئو پرستاشاپ - افزونه سایت مپ چند فروشگاهی پرستاشاپ

  ایجاد نقشه سایت از تمام صفحات شما (محصولات، دسته بندی ها، صفحات CMS و سازندگان)

  پیکربندی واقعاً آسان

  ایجاد نقشه سایت واقعاً آسان (بدون اضافه بار بر روی سرور)

  ایجاد نقشه سایت برای تمامی فروشگاه های شما (سازگار با چند فروشگاهی)

  ایجاد آدرس‌های اینترنتی به همه زبان‌های فروشگاه شما (فروشگاه چند زبانه)

  نمایه سازی تصاویر محصول، تصاویر دسته بندی و تصاویر سازنده در نقشه سایت

  ایجاد نقشه های سایت بر اساس دستورالعمل های رسمی گوگل

  ایجاد یک فهرست نقشه سایت برای ارسال نقشه های سایت خود به یکباره

  تقسیم خودکار نقشه های سایت بزرگ

  ایجاد خودکار نقشه سایت از طریق کران جاب

  ادامه مطلبنمایش کمتر
  مشخصات
  PS-720333

  مشخصات

  دسته بندی
  ماژول های سئو و سایت مپ پرستاشاپ
  مناسب برای
  فریم ورک پرستاشاپ
  تعداد فایل های قابل دانلود
  1 فایل فشرده شامل سورس ماژول
  طریقه دریافت محصول
  ( آنی پس از پرداخت وجه ) قابل دانلود از طریق ایمیل ثبت نامی یا حساب کاربری
  سازگار با
  V1.5.0.0 - V1.7.X
  امکان سفارشی سازی پروژه با اخذ هزینه
  جهت سفارشی سازی این پروژه تیکت بزنید یا با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  نظر / پرسش

  متوسط امتیاز کاربران

  0.0
  0 نظر
  عالی 0
  خوب 0
  متوسط 0
  ضعیف 0
  خیلی ضعیف 0

  • نظر (0)
  • پرسش و پاسخ (0)
  پاسخ @[email protected] پسند شده @[email protected] پسند نشده @[email protected] دیدگاه @[email protected]
  نوشتن پاسخ ثبت دیدگاه درباره این نظر
  محصولات مرتبط
  ماژول کشینگ پیشرفته پرستاشاپ - افزونه افزایش سرعت صفحات ماژول کشینگ پیشرفته پرستاشاپ - افزونه افزایش سرعت صفحات
  پیشنهاد ویژه محدود
  1,380,290 تومان1,663,000 تومان
  ‎−17%
  ماژول کشینگ پیشرفته پرستاشاپ - افزونه افزایش سرعت صفحات ماژول حافظه کش پیشرفته پرستاشاپ یک ماژول مفید سمت سرور است، از این افزونه برای کش کردن صفحات به منظور کاهش زمان بارگذاری سمت سرور استفاده می شود، به طور کلی این...
  699,000 تومان
  ماژول سئو پرستاشاپ - نوایندکس و فالو + مدیریت سئو به منظور جلوگیری از محتوای تکراری  ماژول سئو پرستاشاپ - نوایندکس و فالو، کنترل هایی را به شما می دهد تا از مصایب محتوای تکراری با گزینه های INDEX/NOINDEX و...
  (1)
  1,119,000 تومان
  ماژول ترکیب پرستاشاپ با گوگل تگ منیجر ماژول ترکیب پرستاشاپ با گوگل تگ منیجر، یک Datalayer پویا در هر صفحه از وب سایت شما ایجاد می کند. می‌توانید از این اطلاعات در Google Tag Manager برای اضافه کردن هر برچسبی که دوست...
  1,138,800 تومان
  ماژول پاکسازی دیتابیس پرستاشاپ کاری از سانی تو در یک وب سایت فعال و زنده، پایگاه داده هر روز بزرگتر و بزرگتر خواهد شد، زیرا داده های جدیدی هر روز به آن اضافه می شود، مانند سبد خرید، اطلاعات کاربران مهمان، گزارش ها، و...
  1,420,000 تومان
  ماژول WebP پرستاشاپ - تصاویر کوچکتر بارگذاری سریعتر ماژول WebP پرستاشاپبا قالب Transformer v4 و قالب پاندا پرستاشاپ ورژن 1 و 2 ( Panda theme v1, v2 ) کاملا سازگار است و تصاویری با فرمت (WebP) که 25 الی 35 درصدکوچکتر...
  999,000 تومان
  ماژول ابزارهای سئو پرستاشاپ - افزونه سئو پیشرفته پرستاشاپ مجموعه کاملی از ابزارهای ضروری سئو پرستاشاپ سئوی پرستاشاپ خود را به طور چشمگیری بهبود ببخشید، آدرس های اینترنتی (URL) زیبا بسازید، شناسه زبان را از URL حذف...
  (1)
  0 تومان
  ماژول ویرایش فایل ربات پرستاشاپ - robots.txt ماژول ویرایش فایل ربات پرستاشاپ، یک ماژول رایگان پرستاشاپ ارزشمند برای ویرایش فایل ربات پرستاشاپ - robots.txt از طریق پنل مدیریت بدون نیاز به ورود به هاست
  199,000 تومان
  تمام میکرودیتاها و نمودارهای باز لازم برای فروشگاه آنلاین خود را به طور خودکار پیکربندی کنید و قالب خود را از میکرودیتاهای نادرست یا اضافی پاکسازی کنید. با بهره گیری از این ماژول بینظیر سئوی سایت خود، میزان دیده شدن و...
  199,000 تومان
  آیا Google میکرودیتاهای شما را به خوبی فهرست نمی کند و مرتباً به شما گزارش خطا می دهد؟ بسیاری از این خطاها همیشه ناشی از پیکربندی یا تکرار نادرست ریز داده های موجود در فروشگاه آنلاین شماست و برای فهرست بندی صحیح آنها...
  199,000 تومان
  ماژول صفحات AMP پرستاشاپ - صفحات فوق سریع موبایلی ماژول صفحات AMP پرستاشاپ - صفحات فوق سریع موبایلی،  اولین و قدرتمندترین ماژولAMP ساخته شده برای پرستاشاپ است که دارای بیش از 80 ویژگی پیش ساخته است. که با هر قالبی که...
  (4)
  1,499,000 تومان
  ماژول سئو پرستاشاپ - SEO Audit برترین ابزار سئو حرفه ای پرستاشاپ SEO Audit - Best SEO practices 2020 - Incredibly good Module با استفاده از این ماژول خارق العاده رنک یک گوگل شوید! یکی از برترین ماژول های سئو فوق حرفه...
  (1)
  199,000 تومان
  ماژولی فوق العاده سریع و سبک مناسب برای افزودن علامت گذاری داده های ساختار یافته schema در فرمت توصیه شده JSON-LD به صورت خودکار در وب سایت پرستاشاپی شما. SEO Schema Markup Structured Data Rich Snippet Module نسخه...
  119,000 تومان
  ماژول ساخت صفحات موبایلی بسیار سریع و چاب (AMP) برای پرستاشاپ (نسخه بیسیک) سرعت لود نسخه موبایلی خود را به یک دهم ثانیه برسانید! صفحه موبایل سریع (یا به اختصار AMP) پروژه ای منبع باز یا اپن سورس از طرف شرکت گوگل و...
  (1)
  199,000 تومان
  ماژول بهینه سازی تصاویر واترمارک و افزایش سرعت پرستاشاپ Image builder - webp, watermark, compress, alt tag Module آخرین نسخه ماژول (1.0.2) توسعه دهنده، آپدیت و توسعه این افزونه را متوقف کرده است.  با اینکه این ماژول...
  199,000 تومان
  ماژولی بینظیر برای حذف و پاک کردن تمامی تصاویر بلااستفاده و اضافی فروشگاه پرستاشاپی شما Redundant Image Cleaner Module راهکاری مناسب برای بهره مندی از حداکثر فضای هاست و کاهش هزینه های شما ماژولی مناسب برای بهینه سازی...
  199,000 تومان
  ماژول بهینه سازی تصاویر و دیتابیس پرستاشاپ - PrestaSpeed ماژول پرستااسپید یکی از قدرتمندترین ماژول های بهینه سازی ​​پایگاه داده پرستاشاپ، تصاویر و انجام پیکربندی و تنظیماتی است که برای افزایش سرعت وب سایت، پنل مدیریت...
  199,000 تومان
  ماژول بهینه سازی سئو پیشرفته پرستاشاپ کاری از شرکت FME برترین ماژول پرستاشاپی بهینه سازی سئو با امتیاز بالا از طرف کاربران SEO Optimizer - Advanced SEO Expert Module آخرین نسخه موجود (v2.4.2)
  (2)
  199,000 تومان
  ماژول حرفه ای بهینه سازی تصاویر پرستاشاپ ماژول تبدیل تصاویر به Webp، فشرده سازی، زوم موبایل فرندلی، بارگذاری تنبل ، افزودن ALt به تصاویر و ... پرستاشاپ Image: WebP, Compress, Zoom, Lazy load, Alt &More Module...
  199,000 تومان
  ماژول SEO Expert به طور خودکار هر دو برچسب متا و متا تگ های شبکه های اجتماعی را پر می کند تا فروشگاه پرستاشاپی آنلاین شما را برای مشاهده بهتر در موتورهای جستجو و شبکه های اجتماعیِ وب سایتتان بهینه سازی نماید. جدیدترین...

  دانلودها

  اشتراک گذاری

  فهرست

  یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

  ورود به سیستم

  یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

  ورود به سیستم
  ×
  ماژول سئو پرستاشاپ - افزونه سایت مپ چند فروشگاهی پرستاشاپ
  199,000 تومان