برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

×
شناسه محصول:
PS-720333
نام تجاری:

ماژول سئو پرستاشاپ - افزونه سایت مپ چند فروشگاهی پرستاشاپ

199,000 تومان
شناسه محصول:
PS-720333

ماژول سئو پرستاشاپ - افزونه سایت مپ چند فروشگاهی پرستاشاپ

اگر صاحب یک وب سایت چند زبانه پرستاشاپی هستید، اگر از قابلیت مولتی شاپ (چند فروشگاهی) پرستاشاپ استفاده می کنید، ماژول سایت مپ پیشرفته چند فروشگاهی پرستاشاپ مناسب شماست. این ماژول تجاری پرستاشاپ سایت مپ (Site-Map) یا نقشه سایت همه آدرس های اینترنتی فروشگاه آنلاین خود را به صورت خودکار با استفاده از کران جاب به همه زبان های فعال وموجود و برای همه فروشگاه های خودایجاد کنید. این سایت مپ پیشرفته همه محصولات، دسته بندی ها و تصاویر تولیدکنندگان محصولات (Manufacturer) وب سایت شما را به خوبی پوشش می دهد.

ادامه مطلبنمایش کمتر
دوست داشتن0
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
اگر 1 عدد از این محصول را خریداری نمایید مبلغ 9,950 تومان پاداش دریافت خواهید کرد. شما می توانید از این پاداش برای خریدهای بعدی استفاده نمایید. همچنین میتوانید این پاداش را به کوپن تخفیف تبدیل نمایید و یا حتی می توانید به حساب بانکی خود نیز واریز کنید.
خروج
10 محصول مشابه در همین دسته بندی:
(1)
199,000 تومان
ماژول سئو لینک داخلی پرستاشاپ - SEO Internal Linking PRO ماژولی حرفه ای برای سئو لینک های داخلی  پرستاشاپ بروزترین نسخه ماژول بی نظیر SEO Internal Linking PRO با استفاده از این ماژول سئو و پیج رنک وب سایت خود را...
199,000 تومان
ماژول بهینه سازی تصاویر و دیتابیس پرستاشاپ - PrestaSpeed ماژول پرستااسپید یکی از قدرتمندترین ماژول های بهینه سازی ​​پایگاه داده پرستاشاپ، تصاویر و انجام پیکربندی و تنظیماتی است که برای افزایش سرعت وب سایت، پنل مدیریت...
(1)
0 تومان
ماژول ویرایش فایل ربات پرستاشاپ - robots.txt ماژول ویرایش فایل ربات پرستاشاپ، یک ماژول رایگان پرستاشاپ ارزشمند برای ویرایش فایل ربات پرستاشاپ - robots.txt از طریق پنل مدیریت بدون نیاز به ورود به هاست
119,000 تومان
ماژول ساخت صفحات موبایلی بسیار سریع و چاب (AMP) برای پرستاشاپ (نسخه بیسیک) سرعت لود نسخه موبایلی خود را به یک دهم ثانیه برسانید! صفحه موبایل سریع (یا به اختصار AMP) پروژه ای منبع باز یا اپن سورس از طرف شرکت گوگل و...
199,000 تومان
تمام میکرودیتاها و نمودارهای باز لازم برای فروشگاه آنلاین خود را به طور خودکار پیکربندی کنید و قالب خود را از میکرودیتاهای نادرست یا اضافی پاکسازی کنید. با بهره گیری از این ماژول بینظیر سئوی سایت خود، میزان دیده شدن و...
(1)
199,000 تومان
ماژول بهینه سازی تصاویر Google webp image genrate ماژول Google WebP Image Generator Module، ماژولی کارا برای بهینه سازی تصاویر پرستاشاپ با تبدیل تصاویر فروشگاه به فرمت WebP است. بهینه سازی تصاویر به طور چشمگیری سرعت...
(1)
199,000 تومان
ماژولی فوق العاده سریع و سبک مناسب برای افزودن علامت گذاری داده های ساختار یافته schema در فرمت توصیه شده JSON-LD به صورت خودکار در وب سایت پرستاشاپی شما. SEO Schema Markup Structured Data Rich Snippet Module نسخه...
(2)
199,000 تومان
ماژول حرفه ای بهینه سازی تصاویر پرستاشاپ ماژول تبدیل تصاویر به Webp، فشرده سازی، زوم موبایل فرندلی، بارگذاری تنبل ، افزودن ALt به تصاویر و ... پرستاشاپ Image: WebP, Compress, Zoom, Lazy load, Alt &More Module...
(4)
1,499,000 تومان
ماژول سئو پرستاشاپ - SEO Audit برترین ماژول و ابزار سئو حرفه ای پرستاشاپ SEO Audit - Best SEO practices 2020 - Incredibly good Module با استفاده از این ماژول خارق العاده رنک یک گوگل شوید! یکی از برترین ماژول های سئو...
199,000 تومان
ماژولی بینظیر برای حذف و پاک کردن تمامی تصاویر بلااستفاده و اضافی فروشگاه پرستاشاپی شما Redundant Image Cleaner Module راهکاری مناسب برای بهره مندی از حداکثر فضای هاست و کاهش هزینه های شما ماژولی مناسب برای بهینه سازی...
توضیحات

DEMO  

دموی ماژول سئو پرستاشاپ - افزونه سایت مپ چند فروشگاهی پرستاشاپ

برای مشاهده دمو مدیریت و امکانات این ماژول می توانید به لینک زیر مراجعه کنید، اطلاعات ورود به مدیریت دمو در صفحه ورود مشخص شده است.

دموی ماژول در وب سایت

دموی ماژول در پنل مدیریت

بررسی اجمالی ماژول سایت مپ پیشرفته چند فروشگاهی پرستاشاپ

بررسی اجمالی ماژول سئو پرستاشاپ - افزونه سایت مپ چند فروشگاهی پرستاشاپ

اگر صاحب یک وب سایت چند زبانه پرستاشاپی هستید، اگر از قابلیت مولتی شاپ (چند فروشگاهی) پرستاشاپ استفاده می کنید، ماژول سایت مپ پیشرفته چند فروشگاهی پرستاشاپ مناسب شماست. این ماژول تجاری پرستاشاپ سایت مپ (Site-Map) یا نقشه سایت همه آدرس های اینترنتی فروشگاه آنلاین خود را به صورت خودکار با استفاده از کران جاب به همه زبان های فعال و موجود و برای همه فروشگاه های خود ایجاد کنید. این سایت مپ پیشرفته همه محصولات، دسته بندی ها و تصاویر تولیدکنندگان محصولات (Manufacturer) وب سایت شما را به خوبی پوشش می دهد.

کاری که ماژول سایت مپ پیشرفته چند فروشگاهی پرستاشاپ برای شما انجام می دهد

کاری که ماژول سئو پرستاشاپ - افزونه سایت مپ چند فروشگاهی پرستاشاپ برای شما انجام می دهد

بهینه سازی جستجوی طبیعی (سئو پرستاشاپ) در همه موتورهای جستجو

سئوی فروشگاه خود را با ایجاد یک نقشه سایت حرفه ای بهبود بخشید! آدرس های اینترنتی فروشگاه خود را در موتور جستجوی گوگل، بینگ و اسک (Ask) سریع و آسان فهرست بندی یا ایندکس کنید. با ماژول سایت مپ پیشرفته چند فروشگاهی پرستاشاپ ، می توانید تولید و پیکربندی نقشه های سایت خود را به طور خودکار انجام دهید، بنابراین نیازی به هیچ نگرانی نیست.

ایجاد چهار نوع نقشه سایت با ماژول سایت مپ پیشرفته چند فروشگاهی پرستاشاپ

ایجاد چهار نوع نقشه سایت با ماژول سئو پرستاشاپ - افزونه سایت مپ چند فروشگاهی پرستاشاپ

ماژول سایت مپ پیشرفته چند فروشگاهی پرستاشاپ ، کاملاً خودکار است و به شما این امکان می دهد تا چهار  نوع نقشه سایت ایجاد کنید:

یک نقشه سایت که شامل تمام URL های صفحات محصول شما می شود.

یک نقشه سایت که شامل تمام URL های صفحات دسته بندی شما می شود.

یک نقشه سایت که شامل تمام URL های صفحات CMS شما می شود.

یک نقشه سایت که شامل تمام URL های صفحات سازنده شما است.

پیکربندی ماژول نقشه سایت پرستاشاپ واقعاً آسان است.

با استفاده از این ماژول تجاری پرستاشاپ می توانید هر نوع نقشه سایتی را بصورت جداگانه پیکربندی کنید.

امکان انتخاب نوع محصول، دسته بندی، صفحه CMS  یا سازنده

امکان انتخاب فروشگاه (چند فروشگاهی – مولتی استور)

(برچسب "اولویت") : امکان اولویت بندی ایندکس شدن آدرس‌های اینترنتی نقشه سایت از 0.1 تا 1.0

(برچسب  "changefreq") : نشان دهید که صفحات موجود در نقشه سایت قرار است هر چند بار (روزانه، هفتگی، ماهانه، سالانه) تغییر کنند. فرکانس تغییرات را درج کنید تا ربات های گوگل بهتر با روند تغییرات شما آشنا شوند.

انتخاب کنید آدرس های اینترنتی محصول، دسته بندی ها و تصاویر سازنده خود را در نقشه سایت قرار دهید یا خیر.

انتخاب کنید تا موتورهای جستجوی Google، Bing و Ask به طور خودکار در مورد ایجاد نقشه سایت مطلع شوند یا نه (درخواست پینگ)

ایجاد نقشه های سایت واقعاً آسان است : بر روی دکمه "Generate" کلیک کنید و نقشه های سایت به طور خودکار بدون بارگذاری و مصرف بیش از حد منابع سرور و بدون مشکل تایم اوت تولید می شوند. مناسب برای کاتالوگ های بزرگ، متوسط ​​و کوچک محصولات.

نقشه سایت چند فروشگاهی : این ماژول با سیستم پرستاشاپ monostore و multistore  سازگار است. این قابلیت به طور خودکار تمام فروشگاه های شما را شناسایی می کند و به شما امکان می دهد به راحتی نقشه سایت را برای همه آنها ایجاد کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که این ماژول نقشه‌های سایت مختلفی را توسط فروشگاه تولید می‌کند، هر فروشگاه دارای 4 نقشه سایت شامل محصولات، دسته بندی‌ها، صفحات CMS  و سازنده است.

 نقشه سایت چند زبانه : ماژول سایت مپ پیشرفته چند فروشگاهی پرستاشاپ به شما این امکان می دهد تا نقشه سایت را به تمام زبان های فروشگاه خود ایجاد کنید تا بتوانید به راحتی سئوی فروشگاه خود را به چندین زبان بهبود بخشید. این ماژول برای هر نوع نقشه سایت (محصولات، دسته بندی‌ها، صفحات CMS  و سازندگان) یک نقشه سایت ایجاد می‌کند که شامل URL به همه زبان‌ها است، همانطور که Google توصیه می‌کند. نقشه های سایت این ماژول تجاری پرستاشاپ بر اساس دستورالعمل های رسمی گوگل هستند تا بهترین نتایج سئو را دریافت کنید.

 نمایه سازی تصویر : یکی دیگر از ویژگی های ماژول سایت مپ پیشرفته چند فروشگاهی پرستاشاپ امکان گنجاندن تصاویر محصول، دسته بندی ها و تولیدکنندگان در نقشه سایت است تا گوگل بتواند آنها را فهرست کند. فروشگاه شما را از جستجوی تصویر گوگل قابل مشاهده و قابل دسترسی می کند، که به طور خودکار دید فروشگاه شما را افزایش می دهد.

 فهرست نقشه سایت : ماژول سایت مپ پیشرفته چند فروشگاهی پرستاشاپ به طور خودکار یک فهرست نقشه سایت ایجاد می کند تا مدیریت نقشه های سایت شما را آسان تر کند، همانطور که گوگل توصیه می کند. ایندکس شامل تمامی آدرس های نقشه سایت شما می باشد، فقط باید آدرس نمایه نقشه سایت را در گوگل وبمستر تولز وارد کنید تا تمامی نقشه های سایت خود را به یکباره ارسال کنید.

 تقسیم خودکار نقشه های سایت بزرگ : ماژول سایت مپ پیشرفته چند فروشگاهی پرستاشاپ می تواند نقشه سایت را برای همه اندازه های کاتالوگ ایجاد کند. گوگل فقط نقشه های سایتی را می پذیرد که تا 10 مگابایت یا 50000 آدرس اینترنتی داشته باشند، به همین دلیل است که ماژول ما به طور خودکار نقشه های سایت بزرگ را به چندین فایل تقسیم می کند تا در گوگل مشکلی نداشته باشید.

 ایجاد خودکار از طریق  کران جاب : در داخل ماژول یک URL Cron پیدا خواهید کرد که به شما امکان می دهد تمام نقشه های سایت خود را بطور خودکار و به طور منظم بدون نیاز به انجام کاری تولید کنید. شما فقط باید این url را در یک ماژول Cron یا در پنل میزبان خود کپی و جایگذاری کنید تا این وظایف به طور خودکار و به طور منظم انجام شوند.

آنچه مشتریان شما دوست خواهند داشت

آنچه مشتریان شما دوست خواهند داشت

ماژول سایت مپ پیشرفته چند فروشگاهی پرستاشاپ ابزار کلیدی برای سئو به شمار می رود. این ماژول تجاری پرستاشاپ به شما این امکان را می دهد که تمام URL های فروشگاه خود را به گوگل و سایر موتورهای جستجو ارسال کنید و تضمین می کند که بهترین دید ممکن را به شما می دهد.

ماژول سایت مپ پیشرفته چند فروشگاهی پرستاشاپ به شما این امکان را می دهد که با چند کلیک تمام صفحات و همه محصولات، دسته بندی و تصاویر سازنده فروشگاه های خود (چند فروشگاه) را به همه زبان ها (چند زبانه) فهرست کنید.

به این ترتیب نقشه های سایت به کاربران این امکان را می دهد که فروشگاه شما را در موتور جستجو راحت تر پیدا کنند، چه از طریق جستجوی عمومی یا جستجوی تصویر. ویژگی های چند زبانه و چند فروشگاهی یک مزیت واقعی است و به کاربران ملیت های مختلف و با نیازهای متفاوت اجازه می دهد تا فروشگاه های شما را با کمترین زحمت پیدا کنند.

 امکانات 

امکانات ماژول سایت مپ پیشرفته چند فروشگاهی پرستاشاپ

امکانات ماژول سئو پرستاشاپ - افزونه سایت مپ چند فروشگاهی پرستاشاپ

ایجاد نقشه سایت از تمام صفحات شما (محصولات، دسته بندی ها، صفحات CMS و سازندگان)

پیکربندی واقعاً آسان

ایجاد نقشه سایت واقعاً آسان (بدون اضافه بار بر روی سرور)

ایجاد نقشه سایت برای تمامی فروشگاه های شما (سازگار با چند فروشگاهی)

ایجاد آدرس‌های اینترنتی به همه زبان‌های فروشگاه شما (فروشگاه چند زبانه)

نمایه سازی تصاویر محصول، تصاویر دسته بندی و تصاویر سازنده در نقشه سایت

ایجاد نقشه های سایت بر اساس دستورالعمل های رسمی گوگل

ایجاد یک فهرست نقشه سایت برای ارسال نقشه های سایت خود به یکباره

تقسیم خودکار نقشه های سایت بزرگ

ایجاد خودکار نقشه سایت از طریق کران جاب

ادامه مطلبنمایش کمتر
مشخصات
PS-720333

مشخصات

دسته بندی
ماژول های سئو و سایت مپ پرستاشاپ
مناسب برای
فریم ورک پرستاشاپ
تعداد فایل های قابل دانلود
1 فایل فشرده شامل سورس ماژول
طریقه دریافت محصول
( آنی پس از پرداخت وجه ) قابل دانلود از طریق ایمیل ثبت نامی یا حساب کاربری
سازگار با
V1.5.0.0 - V1.7.X
امکان سفارشی سازی پروژه با اخذ هزینه
جهت سفارشی سازی این پروژه تیکت بزنید یا با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

نظر / پرسش

متوسط امتیاز کاربران

0.0
0 نظر
عالی 0
خوب 0
متوسط 0
ضعیف 0
خیلی ضعیف 0

  • نظر (0)
  • پرسش و پاسخ (0)
پاسخ @[email protected] پسند شده @[email protected] پسند نشده @[email protected] دیدگاه @[email protected]
نوشتن پاسخ ثبت دیدگاه درباره این نظر
محصولات مرتبط
(1)
0 تومان
ماژول ویرایش فایل ربات پرستاشاپ - robots.txt ماژول ویرایش فایل ربات پرستاشاپ، یک ماژول رایگان پرستاشاپ ارزشمند برای ویرایش فایل ربات پرستاشاپ - robots.txt از طریق پنل مدیریت بدون نیاز به ورود به هاست
199,000 تومان
تمام میکرودیتاها و نمودارهای باز لازم برای فروشگاه آنلاین خود را به طور خودکار پیکربندی کنید و قالب خود را از میکرودیتاهای نادرست یا اضافی پاکسازی کنید. با بهره گیری از این ماژول بینظیر سئوی سایت خود، میزان دیده شدن و...
199,000 تومان
آیا Google میکرودیتاهای شما را به خوبی فهرست نمی کند و مرتباً به شما گزارش خطا می دهد؟ بسیاری از این خطاها همیشه ناشی از پیکربندی یا تکرار نادرست ریز داده های موجود در فروشگاه آنلاین شماست و برای فهرست بندی صحیح آنها...
199,000 تومان
این ماژول اولین و قدرتمندترین ماژولAMPساخته شده برایپرستاشاپاست که دارای بیش از 80 ویژگی پیش ساخته است. که با هر قالبی که استفاده می کنید کار خواهد کرد. بر اساس پروژه AMPشرکت گوگل (Google's AMP project) استفاده از...
(4)
1,499,000 تومان
ماژول سئو پرستاشاپ - SEO Audit برترین ماژول و ابزار سئو حرفه ای پرستاشاپ SEO Audit - Best SEO practices 2020 - Incredibly good Module با استفاده از این ماژول خارق العاده رنک یک گوگل شوید! یکی از برترین ماژول های سئو...
(1)
199,000 تومان
ماژولی فوق العاده سریع و سبک مناسب برای افزودن علامت گذاری داده های ساختار یافته schema در فرمت توصیه شده JSON-LD به صورت خودکار در وب سایت پرستاشاپی شما. SEO Schema Markup Structured Data Rich Snippet Module نسخه...
199,000 تومان
ماژول AMP برای ساخت صفحات موبایلی فوق سریع کاری از شرکت knowband ماژول ایجاد صفحات موبایلی سریع AMP کاری از شرکت Knowband Knowband - Accelerated Mobile Pages (AMP) Module
119,000 تومان
ماژول ساخت صفحات موبایلی بسیار سریع و چاب (AMP) برای پرستاشاپ (نسخه بیسیک) سرعت لود نسخه موبایلی خود را به یک دهم ثانیه برسانید! صفحه موبایل سریع (یا به اختصار AMP) پروژه ای منبع باز یا اپن سورس از طرف شرکت گوگل و...
199,000 تومان
ماژولی بینظیر برای حذف و پاک کردن تمامی تصاویر بلااستفاده و اضافی فروشگاه پرستاشاپی شما Redundant Image Cleaner Module راهکاری مناسب برای بهره مندی از حداکثر فضای هاست و کاهش هزینه های شما ماژولی مناسب برای بهینه سازی...
199,000 تومان
ماژول بهینه سازی تصاویر و دیتابیس پرستاشاپ - PrestaSpeed ماژول پرستااسپید یکی از قدرتمندترین ماژول های بهینه سازی ​​پایگاه داده پرستاشاپ، تصاویر و انجام پیکربندی و تنظیماتی است که برای افزایش سرعت وب سایت، پنل مدیریت...
199,000 تومان
ماژول بهینه سازی سئو پیشرفته پرستاشاپ کاری از شرکت FME برترین ماژول پرستاشاپی بهینه سازی سئو با امتیاز بالا از طرف کاربران SEO Optimizer - Advanced SEO Expert Module آخرین نسخه موجود (v2.4.2)
(2)
199,000 تومان
ماژول حرفه ای بهینه سازی تصاویر پرستاشاپ ماژول تبدیل تصاویر به Webp، فشرده سازی، زوم موبایل فرندلی، بارگذاری تنبل ، افزودن ALt به تصاویر و ... پرستاشاپ Image: WebP, Compress, Zoom, Lazy load, Alt &More Module...
199,000 تومان
ماژول SEO Expert به طور خودکار هر دو برچسب متا و متا تگ های شبکه های اجتماعی را پر می کند تا فروشگاه پرستاشاپی آنلاین شما را برای مشاهده بهتر در موتورهای جستجو و شبکه های اجتماعیِ وب سایتتان بهینه سازی نماید. جدیدترین...
(1)
199,000 تومان
ماژول سئو لینک داخلی پرستاشاپ - SEO Internal Linking PRO ماژولی حرفه ای برای سئو لینک های داخلی  پرستاشاپ بروزترین نسخه ماژول بی نظیر SEO Internal Linking PRO با استفاده از این ماژول سئو و پیج رنک وب سایت خود را...
(1)
199,000 تومان
ماژول بهینه سازی تصاویر Google webp image genrate ماژول Google WebP Image Generator Module، ماژولی کارا برای بهینه سازی تصاویر پرستاشاپ با تبدیل تصاویر فروشگاه به فرمت WebP است. بهینه سازی تصاویر به طور چشمگیری سرعت...
(5)
1,799,000 تومان
ماژول بهینه سازی و افزایش سرعت پرستاشاپ Super Speed  هر ماژول افزایش سرعت و بهینه سازی سئو پرستاشاپ دارید همین امروز حذف کنید! و این ماژول بینظیر را دانلود کنید و آماده پرواز شوید! ده ها ماژول کاربردی در یک ماژول از...
محصولات جدید و شگفت انگیز فروشگاه اینترنتی نیوزپاور

محصولات شگفت انگیز با تخفیف ویژه

 محصولات شگفت انگیز با تخفیف های ویژه نیوزپاور را  می توانید در لینک زیر ملاحظه کنید. تخفیف های ویژه نیوزپاور را از دست ندهید

محصولات جدید نیوزپاور

از محصولات جدید فروشگاه اینترنتی نیوزپاور دیدن کنید. با محصولات جذاب و جدید نیوزپاور همیشه به روز باشید.

سفارش ترجمه متون و مقالات

سفارش ترجمه ماژول، متون، مقالات و کتاب های خود را به ما بسپارید.

ترجمه از زبان انگلیسی به فارسی - فارسی به انگلیسی

سفارش انواع پروژه های شبیه سازی

سفارش انواع پروژه های شبیه سازی کامپیوتری، فنی و مهندسی 

در نرم افزارهای MATLAB, SolidWorks, COMSOL, EMTP

دانلودها

تنظیمات

اشتراک گذاری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم