×

قوانین و مقررات نیوزپاور

5/5

شرایط ارائه خدمات

ما در نیوزپاور تقریبا قوانین جامع و کاملی داریم که کاربران ما باید طبق این قوانین و مقررات عمل نمایند و همچنین قوانین خاصی برای ارائه خدمات داریم که در زیر به صورت کامل به آنها اشاره خواهیم کرد.

این قوانین لازم الاجرا بین کاربران و نیوزپاور می باشد.

نیوزپاور حق به روز رسانی این سند را (که بدون هیچ محدودیتی شامل تغییر یا حذف “خدمات نیوزپاور” که تعریف آن در ادامه آمده است) در هر زمان و بدون اطلاع مشتری خواهد داشت. چنین تغییر و یا حذفی از زمان انتشار نسخه به روز شده ی سند در وب سایت رسمی شرکت به صورت قانونی شامل حال مشتری خواهد شد و این کاملا به عهده مشتری است که از آخرین نسخه به روز شده این سند مطلع باشد.

ارسال فرم سفارش از طرف مشتری (که بدون هیچ محدودیتی شامل فرم‌های آنلاین ثبت سفارش، فرم‌های کاغذی ثبت سفارش، قرارداد خدمات و سفارش‌های تلفنی است) و نیز استفاده از خدمات نیوزپاور از طرف مشتری، به صورت خودکار و فی الفور به معنی پذیرش این سند از طرف مشتری است و پیرو آن شامل حال مشتری خواهد شد. مشتری تضمین می‌کند که این سند را به صورت کامل خوانده است و فرصت لازم برای رایزنی قانونی در مورد آن داشته است و بنابراین به صورت روشن همه شرایط و ضوابط ذکر شده در این سند را فهمیده و با آن موافقت کرده است.

درگاه اینترنتی: تمامی پرداخت های نیوزپاور از طریق درگاه بانک ملت، درگاه بانک ملی (سداد) و درگاه واسط زرین پال (زرین لینک) انجام می شود.

نیوزپاور  : وبسایت نیوزپاور به آدرس اینترنتی Newspower.ir

دمو یا پیشنمایش : نسخه نمونه و آنلاین از محصول است که توسط نیوزپاور ارائه می شود.

تیکت: مکاتبات رسمی خریداران و کاربران با تیم نیوزپاور می باشد که از طریق بخش پشتیبانی نیوزپاور به آدرس https://newspower.ir/support/add-ticket انجام می شود.

دیدگاه : نظرات ثبت شده برای محصول توسط خریداران و کاربران .

پشتیبانی : به فرایند پاسخگویی و رفع مشکلات و راهنمایی و سوالات درباره محصولات نیوزپاور گفته می شود .

کاربر: هر شخص حقیقی یا حقوقی است که از سایت نیوزپاور استفاده می کند. اشخاص با ثبت نام و در نیوزپاور، و انتخاب دکمه ثبت نام، اعلام می کنند که کلیه مفاد قرار داد را مطالعه کرده و براساس آن اقدام به بهره برداری می نمایند.

حساب کاربری: حساب کاربری کاربر در سایت به آدرس Newspower.ir ، که کاربر از طریق این حساب، می تواند تمامی تعاملات خود با نیوزپاور را مشاهده و مدیریت کند. مشخصات کاربر در آنجا ثبت شده و قابل ویرایش و بروزرسانی است.

دیده بان نیوزپاور : کارکنان بخش حقوقی مجموعه نیوزپاور هستند که وظیفه حراست از محصولات و برند نیوزپاور را به عهده دارند. این افراد گزارشات نقض حقوق نشر نیوزپاور را در شبکه های اجتماعی و فضای سایبری گزارش می دهند و گزارشات این افراد برای نیوزپاور سند است و اقدامات مقتضی نیوزپاور بر استناد این گزارشات استوار خواهد بود.

کاربران با خرید هر افزونه، محصول، سورس کد و هر خدمتی از مجموعه نیوزپاور متعهد می شوند تا از حفظ و حراست آن محصول دقت نظر لازم را به خرج دهند. در صورتی که محصولات نیوزپاور بدون مجوز از نیوزپاور، عرضه، بازفروش و یا به سایر کاربران ارائه شود منجر به مسدودی دایمی اکانت کاربر شده است و تمامی سفارشات جاری و یا پایان یافته کاربر معلق می شوند.

هیچ گونه خدماتی به مشتریانی که ناقض این بند هستند ارائه نمی شود و کاربر باید جبران خسارت وارده را به نحو احسن انجام دهند. 

نیوزپاور حق پیگرد قانونی جهت اخذ خسارت از کاربر خاطی را برای خود قائل است و کاربر خاطی ملزم به پرداخت هزینه خسارت وارد شده و جلب رضایت مدیریت مجموعه است.

کاربر خاطی که عرضه محصولات بدون مجوز نیوزپاور داشته است نمی تواند تقاضای عودت وجه نمایند و هرگونه خدمات به ایشان تنها با مجوز مدیریت ممکن است در غیر اینصورت امکان ارائه پشتیبانی  وجود ندارد.

ممنوعیت بازفروش محصولات

هر گونه بازفروش و ارائه محصولات نیوزپاور بدون مجوز رسمی از مجموعه نیوزپاور، مطابق قوانین مجموعه، منجر به مسدودی دایم حساب کاربری شما می شود. 

فارسی سازی ماژول ها

تمامی ماژول هایی که از نیوزپاور تهیه می کنید در صورت تمایل امکان ترجمه و فارسی سازی رایگان دارد. این خدمت انتخابی است و  اجباری در استفاده از نسخه فارسی نیست. می توانید افزونه های خریداری شده را توسط تیم فنی خود سفارشی سازی کنید.

دانلودها

فهرست

ایجاد یک حساب کاربری برای استفاده از لیست علاقه مندی

ورود به سیستم