×

مهاجرت و انتقال پرستاشاپ

فیلتر نتایج
فیلتر نتایج
برند
زبان
999,000 تومان
ماژول تخصصی مهاجرت و آپگرید پرستاشاپبهترین ابزار برای مهاجرت یا ارتقاء پرستاشاپ 1.3 ، 1.4 ، 1.5 ، 1.6 به پرستاشاپ 1.7 یکی از بهترین ماژول های انتقال داده ها بین وب سایت های پرستاشاپی (بین هر نسخه) در عرض چند...
899,000 تومان
(1)
ماژول ترکیب پرستاشاپ و وردپرس - ادغام دو طرفه پست های وردپرس را در فروشگاه خود و محصولات پرستاشاپ را در وبلاگ خود نمایش دهید. امکان انتخاب انعطاف پذیری از مقالات، نمایش در هر نقطه - در صفحه اصلی، صفحه محصول، و غیره....
999,000 تومان
(2)
ماژول انتقال و بروزرسانی پرستاشاپ 1.7 با یک کلیک ماژول انتقال و بروزرسانی مستقیم به پرستاشاپ 1.7 با نام تجاری One Click Direct Upgrade در هر نسخه پرستاشاپ (1.5 ، 1.6 ، 1.7) که هستید، مستقیماً  با یک کلیک فروشگاه خود...
699,000 تومان
مهاجرت و انتقال آنی از پرستاشاپ 1.4، 1.5، 1.6 به پرستاشاپ 1.7 در یک چشم بهم زدن!  با بهترین ماژول مهاجرت پرستاشاپ تمامی اطلاعات خود را به آسانی و بدون نگرانی به پرستاشاپی دیگر انتقال دهید. MigrationPro PrestaShop...

ماژول های مهاجرت و انتقال پرستاشاپ

ماژول های مهاجرت و انتقال در پرستاشاپ ابزارهایی هستند که به شما امکان می‌دهند از سیستم فروشگاه آنلاین فعلی خود به پرستاشاپ مهاجرت کنید یا اطلاعات و داده‌های مربوط به فروشگاهتان را از سیستم قبلی به پرستاشاپ انتقال دهید. این ماژول ها به شما امکانات و قابلیت‌های زیر را می‌دهند:

1. مهاجرت از سیستم فعلی: با استفاده از ماژول مهاجرت، می‌توانید فروشگاه آنلاین خود را از سیستم فعلی به پرستاشاپ منتقل کنید. این امکان به شما کمک می‌کند تا داده‌های محصولات، سفارشات، مشتریان و سایر اطلاعات را به طور مرتب و ساده به پرستاشاپ منتقل کنید و بدون مشکلات بیشتری در فروشگاه جدید خود آغاز کنید.

2. انتقال داده‌ها: با استفاده از ابزارهای انتقال داده، می‌توانید اطلاعات و داده‌های مربوط به فروشگاهتان را از سیستم قبلی به پرستاشاپ انتقال دهید. این شامل اطلاعات محصولات، دسته بندی‌ها، تصاویر، مشتریان، سفارشات و سایر اطلاعات مربوطه است. با انتقال داده‌ها به پرستاشاپ، می‌توانید به راحتی با فروشگاه جدید خود کار کنید و از اطلاعات قبلی خود استفاده کنید.

3. انتقال تصاویر: با استفاده از ماژول انتقال تصاویر، می‌توانید تصاویر مربوط به محصولات و دیگر بخش‌های فروشگاه خود را از سیستم فعلی به پرستاشاپ منتقل کنید. این امکان به شما کمک می‌کند تا تصاویر محصولات و طراحی وب سایت را به صورت مرتب و به همراه اطلاعات مربوطه در پرستاشاپ بارگذاری کنید و فروشگاه جدید خود را با تصاویری جذاب و حرفه‌ای تزئین کنید.

4. تنظیمات و پیکربندی: ماژول های مهاجرت و انتقال در پرستاشاپ به شما امکان می‌دهند تنظیمات و پیکربندی مربوط به فروشگاه را از سیستم قبلی به پرستاشاپ انتقال دهید. این شامل تنظیمات پرداخت، ارسال، مالیات، تنظیمات قالب و دیگر تنظیمات مرتبط است. با انتقال تنظیمات، می‌توانید به سرعت و با دقت فروشگاه خود را در پرستاشاپ تنظیم کنید و به کار خود ادامه دهید.

ماژول های مهاجرت و انتقال پرستاشاپ به شما امکان می‌دهند به سادگی از فروشگاه قبلی خود به پرستاشاپ مهاجرت کنید و با استفاده از داده‌های قبلی خود در فروشگاه جدید خود شروع کنید. این امکان به شما کمک می‌کند در کمترین زمان ممکن و با حفظ دقت و سازماندهی مناسب، به فروشگاه آنلاین جدیدتان راه بیابید.

مطالعه بیشترنمایش کمتر

دانلودها

فهرست

ایجاد یک حساب کاربری برای استفاده از لیست علاقه مندی

ورود به سیستم