برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

0
×

Advance Product Attribute / Field ماژول پیشرفته افزودن ویژگی / فیلد اضافی در صفحه محصول پرستاشاپ

شناسه محصول:
PS-720056

با کمک ماژول،  Prestashop Advance Product Attribute / Field کاری از شرکت Knowband، می توانید یک قسمت اطلاعات سفارشی را در صفحه محصولات سایت خود اضافه کنید.

با ماژول افزودن ویژگی/فیلد به صفحه محصول پیشرفته پرستاشاپ می توانید اطلاعات بیشتری درباره محصولات به مشتریان خود ارائه کنید و به سادگی نرخ فروش محصولات خود را افزایش دهید.

ادامه مطلبنمایش کمتر
دسته بندی: پرستاشاپ
نام تجاری:
199,000 تومان
اگر 1 عدد از این محصول را خریداری نمایید مبلغ 9,950 تومان پاداش دریافت خواهید کرد. شما می توانید از این پاداش برای خریدهای بعدی استفاده نمایید. همچنین میتوانید این پاداش را به کوپن تخفیف تبدیل نمایید و یا حتی می توانید به حساب بانکی خود نیز واریز کنید.
خروج
توضیحات

Prestashop Advance Product Attribute Field Module

ماژولی بی نظیر از شرکت Knowband

توضیحات توسعه دهنده ماژول ترجمه شده از انگلیسی به فارسی توسط تیم پرستانیوز، گروه متخصص پرستاشاپ نیوزپاور

·       شما می توانید با کمک ماژول پیشرفته افزودن ویژگی / فیلد اضافی برای محصولات پرستاشاپی، یک قسمت اطلاعات سفارشی شده را در صفحه محصولات  وب سایت خود ایجاد کنید.

·       این ماژول با افزودن فیلد اضافی/ویژگی در صفحه محصولات پرستاشاپ اطلاعات بیشتری را درباره محصولات به مشتریان ارائه می­نماید.

·       مدیران وب سایت های مبتنی بر پرستاشاپ می توانتد تعداد بی نهایت فیلد سفارشی را در صفحه محصولات ایجاد کنند و موقعیت نمایش آنها را به دلخواه انتخاب نمایند.

·       صاحبان فروشگاه های پرستاشاپی می توانند به راحتی از این افزونه پرستاشاپی استفاده کنند.

·       مدیران می توانند از مشتریان اطلاعات مختلفی را راجع به یک محصول خاص دریافت کنند.

·       مشتریان می توانند برای هر محصول دیدگاه ها و نظرات خود را به مدیران ارسال کنند و تعاملی خوب با مدیر وب سایت برقرار کنند.

ماژول پیشرفته افزودن ویژگی / فیلد اضافی برای محصولات پرستاشاپی

آیا برای بهبود فروش وب سایت، ارائه اطلاعات اضافی به مشتریان الزامی است؟

این ماژول عالی توسط شرکت Knowband، برای افزودن فیلدهای اطلاعات جدید در صفحه محصولات سایت طراحی شده است. برای افزودن فیلد اضافی به صفحه محصول نیازی به ایجاد هر گونه تغییری در کدهای وب سایت وجود ندارد. ماژول پیشرفته افزودن ویژگی / فیلد اضافی برای محصولات پرستاشاپی، به شما این امکان را می دهد که هر زمان که لازم بود فیلد های سفارشی را در صفحات وب سایت ایجاد کنید.

فروشندگان آنلاین اکنون می توانند با استفاده از این ماژول، به هر اندازه که می خواهند اطلاعات اضافی بیشتری را راجع به یک صفحه محصول خاص به کاربران و خریداران خود ارائه دهند و از مشتریان اطلاعات زیادی را جمع آوری کنند. ماژول پیشرفته افزودن ویژگی / فیلد اضافی برای محصولات پرستاشاپی، راهی ساده برای افزودن هر نوع فیلد/ویژگی و مشخص کردن نام برچسب در همان قسمت ارائه می دهد. این ماژول از فیلد، متن، دکمه های رادیو، دکمه های کشویی یا DropDown، چک باکس، تعیین تاریخ، فیلد انتخاب گزینه و یا نمایش متن پشتیبانی می کند. بنابراین، فروشندگان می توانند فیلدهای مورد نیاز خود را اضافه کنند. این تغییرات را می توان در کل صفحات محصول سایت یا در یک صفحه خاص اجرا کرد.

ویژگی های این ماژول منحصر به فرد :

پیکربندی ساده:

ماژول پیشرفته افزودن ویژگی / فیلد اضافی برای محصولات پرستاشاپی، به راحتی قابل نصب و استفاده است. عملکرد این افزونه پرستاشاپی می تواند به راحتی از طریق پنل مدیریت با یک کلیک فعال یا غیرفعال شود. علاوه بر این، حتی می توان با وارد کردن کد CSS سفارشی، ظاهر و قالب این ماژول را شخصی سازی کنید.

مدیریت آسان فیلدها:

مدیر فروشگاه می تواند فیلدهای ایجاد شده را هر زمان مورد نیاز باشد ویرایش یا حذف کند. با مدیریت فیلد اطلاعات آسان این ماژول، مدیر می تواند به طور موثرتری صفحات وب سایت را بهینه سازی کند.

ایجاد فیلد اضافی:

ایجاد زمینه اطلاعات سفارشی در پرستاشاپ هرگز به این آسانی نبوده است. این ماژول پیشرفته افزودن ویژگی / فیلد اضافی برای محصولات پرستاشاپی، کار را برای مدیر وب سایت بسیار آسان کرده است. تنها کاری که باید مدیر وب سایت انجام دهد این است که نوع فیلدی را که می خواهد ایجاد کند انتخاب نماید، اطلاعات مورد نیاز خود را وارد کرده و تغییرات را ذخیره سازی کند.

اعتبار سنجی خودکار:

قوانین اعتبارسنجی خودکار را می توان با انتخاب همان موارد از لیست کشویی یا دراپ دون، در قسمت های ایجاد شده ماژول تنظیم کرد. این رویکرد خودکار موجب صرفه جویی در وقت بسیاری از کسب و کارهای الکترونیکی آنلاین می شود.

نمایش در فاکتورها و گزینه های مشخصات سفارش:

ماژول پیشرفته افزودن ویژگی / فیلد اضافی برای محصولات پرستاشاپی، به مدیر وب سایت این امکان را می دهد که قسمت های اضافی فیلد سفارشی را در فاکتور مشتری نیز به نمایش بگذارد. اگر این ویژگی فعال باشد، اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط آنها نیز روی فاکتور نشان داده می شود. همین اطلاعات را می توان در پروفایل سفارش ها نیز نشان داد.

بهینه سازی تک صفحه:

در صورت عدم نیاز به ایجاد تغییرات در همه صفحات محصولات، با کمک این ماژول می توانید قسمتهای سفارشی شده مد نظر خود را حتی به یک صفحه خاصی از محصولی واحد اضافه کنید.

پشتیبانی چند زبانه و چند فروشگاهی:

این ماژول از قابلیت چند زبانه بودن فروشگاه پشتیبانی می کند. از این رو، می توانید فیلد های سفارشی شده را به چند زبان مختلف ایجاد کنید. علاوه بر این،  این ماژول با قابلیت چند فروشگاهی سازگار کامل دارد، بنابراین این افزونه بدون تضاد با فروشگاه های متفاوت شما، به خوبی کار خواهد کرد.

SSL و SEO:

علاوه بر ویژگی های بینظیر یاد شده، ماژول پیشرفته افزودن ویژگی / فیلد اضافی برای محصولات پرستاشاپی با SSL سازگار است و از URL دوستانه (آدرس های اینترنتی شکیل و زیبا بدون زواید و پیچش) پشتیبانی می کند و باعث بهبود سئوی وب سایت شما خواهد شد.

مزایای این ماژول برای مدیران وب سایت های پرستاشاپی:

·       این ماژول در صفحه محصولات، راهی آسان برای دریافت اطلاعات بیشتر از مشتریان ارائه می دهد.

·       طریقه استفاده از این ماژول آسان است و حتی شخصی که هیچ دانش فنی ندارد می تواند بدون هیچ مشکلی از آن استفاده نماید.

·       مدیر وب سایت می تواند تعداد بینهایت فیلد سفارشی شده را ایجاد، ویرایش یا حذف کند. این پلاگین در فیلد ها حتی اجازه اضافه کردن آسان اعتبار سنجی خودکار را می دهد.

·       ماژول پیشرفته افزودن ویژگی / فیلد اضافی برای محصولات پرستاشاپی، از 6 نوع فیلد مختلف پشتیبانی می کند. بنابراین، سفارشی سازی دلخواه شما می تواند در صورت لزوم به راحتی انجام شود.

·       این ماژول به مدیران وب سایت اجازه می دهد تا در صورت نیاز یک قسمت را فعال یا غیرفعال کنید.

·       با استفاده از ماژول پیشرفته افزودن ویژگی / فیلد اضافی برای محصولات پرستاشاپی، می توانید اطلاعات اضافی را در مشخصات سفارش و همچنین فاکتور سفارش مشتری نشان دهید.

·       این ماژول به شما این امکان را می دهد تا تغییرات دلخواه خود را در صفحات محصول مورد نظرتان به آسانی ایجاد کنید.

مزایای این ماژول برای مشتریان:

·       با کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مشتریان ، فروشندگان می توانند خدمات بهتری به آنها ارائه دهند. بنابراین، خریداران فروشگاه آنلاین شما می توانند با کمک این ماژول، در صفحه محصول تجربه کاربری خود را  ارائه کنند و از دیدگاه های سایر مشتریان استفاده کنند.

·       منوهای کشویی، کادرهای تأیید و دکمه های رادیویی ورود اطلاعات مشتریان را برای آن ها آسان می کند و به مشتریان می توانند به سادگی با شما در تعامل باشند.

ادامه مطلبنمایش کمتر
مشخصات
PS-720056

مشخصات

موضوع
پرستاشاپ
دسته بندی
شخصی سازی صفحه محصول پرستاشاپ
طریقه دریافت محصول
( آنی پس از پرداخت وجه ) قابل دانلود از طریق ایمیل ثبت نامی یا حساب کاربری
سازگار با
Compatibility: Prestashop v1.6.x.x - 1.7.x.x
ضمانت عودت وجه
عودت کامل وجه پرداختی شما بدون قید و شرط، در صورت عدم وجود امکان نصب ماژول بر روی نسخه سازگار خام پرستاشاپ ذکر شده در توضیحات این محصول ( بدون فعال بودن یا وجود ماژول های غیرپرستاشاپی )
مدت زمان مجاز برای ثبت درخواست عودت وجه در صورت عدم وجود امکان نصب ماژول بر روی فروشگاه شما
هفت روز از تاریخ خرید

نظر / پرسش

متوسط امتیاز کاربران

0.0
0 نظر
عالی 0
خوب 0
متوسط 0
ضعیف 0
خیلی ضعیف 0

  • نظر (0)
  • پرسش و پاسخ (0)
پاسخ @[email protected] پسند شده @[email protected] پسند نشده @[email protected] دیدگاه @[email protected]
نوشتن پاسخ ثبت دیدگاه درباره این نظر
محصولات مرتبط
699,000 تومان
ماژول بروزرسانی و واردسازی محصولات پرستاشاپ با ماژول بروزرسانی و واردسازی محصولات پرستاشاپ، واردسازی و آپلود خودکار آسان اطلاعات در پرستاشاپ راحت تر از همیشه است! با این افزونه پیشرفته پرستاشاپ می توانید اطلاعات...
499,000 تومان
(1)
ماژول پنهان سازی ویژگی های انتخابی پرستاشاپ با استفاده از این ماژول پرستاشاپ می توانید ویژگی هایی را انتخاب کنید که تمایل دارید در صفحات محصول پنهان شوند. این افزونه امکان انتخاب سریع ویژگی هایی را می دهد که در وب...
699,000 تومان
(1)
با استفاده از ماژول مدیریت عودت کالا و سفارش برگشتی پرستاشاپ می توانید درخواست های بازگشت سفارش مشتریان خود را به راحتی مدیریت کنید. ماژول سفارش برگشتی پرستاشاپ به شما کمک می کند تا با آسان کردن فرآیند بازگشت کالا یا...
9,300,000 تومان
ماژول سفارش مستقیم در واتسپ و نوتیفیکیشن اتوماتیک WhatsApp Direct Ordering & Automatic Notification Module ارسال اعلان‌ها به مشتریان به صورت خودکار و اجازه دادن به مشتری برای سفارش مستقیم از طریق واتس‌اپ با مراحل...
1,800,000 تومان
ماژول خروجی گیری پرستاشاپ - محصولات و سفارشات Advanced Export Products Orders Cron CSV Excel Module بهترین ماژول خروجی گیری. ابزاری با امکانات کامل که محصولات، سفارش‌ها، دسته‌ها، تامین‌کنندگان، مارک‌ها، خبرنامه‌ها،...
999,000 تومان
Product Manager – Bulk Edit / Mass Edit / Quick Edit  افزونه عالی برای ویرایش سریع، انبوه و مدیریت آسان محصولات با ارائه لایسنس اختصاصی و قانونی و حساب کاربری نزد شرکت توسعه دهنده دارای  فهرست محصول قابل تنظیم، فیلتر...
899,000 تومان
(1)
ماژول ترکیب پرستاشاپ و وردپرس - ادغام دو طرفه  پست های وردپرس را در فروشگاه خود و محصولات پرستاشاپ را در وبلاگ خود نمایش دهید. امکان انتخاب انعطاف پذیری از مقالات، نمایش در هر نقطه - در صفحه اصلی، صفحه محصول، و غیره....
699,000 تومان
(1)
ماژول پیشرفته جستجو، گزارش و خروجی گیری فاکتورهای پرستاشاپ ، مجموع کل درآمد و مالیات ها را بر اساس مالیات های مختلف گزارش گیری و خروجی گیری می کند. می توانید از آن برای گزارش ماهانه مالیات بر ارزش افزوده، گزارش...
199,000 تومان
(1)
ماژول پاکسازی تصاویر اضافی پرستاشاپ ماژول پاکسازی تصاویر اضافی پرستاشاپانتخابی مناسب برای پاک کردن تصویر اضافی و بلااستفاده پرستاشاپ شماست، این افزونه برای پاکسازی و حذف تصاویر بلا استفاده دسته بندی، محصول و تصاویر...
2,275,000 تومان
ماژول مدیر قیمت های خاص پرستاشاپ تمام قیمت‌های خاص فروشگاه شما را در یک صفحه مدیریت می‌کند و قیمت‌های خاصی را بر اساس دسته‌بندی، سازنده یا تامین‌کننده به‌طور گسترده اضافه می‌کند. Specific Prices Manager جدیدترین نسخه...
199,000 تومان
ماژول خروجی گیری از PDF صورتحسابها در قالب Zip پرستاشاپ با ماژول خروجی گیری از PDF صورتحسابها در قالب Zip پرستاشاپ، از رسیدها و صورتحساب های فروشگاه پرستاشاپی خود که در قالب PDF ایجاد می شوند به راحتی در قالب یک فایل...
199,000 تومان
ماژول سفارشی سازی ستون ها در لیست محصولات پرستاشاپ ماژول سفارشی سازی ستون ها در لیست محصولات پرستاشاپ به شما این امکان را می دهد تا ستون های لیست محصولات را در پنل مدیریت خود سفارشی سازی کنید تا هنگام جستجوی اطلاعات...
999,000 تومان
 با ماژول ترکیب سفارشات پرستاشاپ سفارشات مربوطه را که توسط یک کاربر (مشتری/مهمان) انجام می شود در قالب یک سفارش منحصر به فرد و یکتا از طریق بک آفیس یا پنل مدیریت و یا تاریخچه سفارشات در نمای جلویی وب سایت ادغام کنید....
399,000 تومان
ماژول ترکیب حسابهای مهمان پرستاشاپ با ماژول ترکیب حسابهای مهمان پرستاشاپ مدیریت کاربران و سفارشات به راحتی هر چه تمام تر صورت می گیرد. به آسانی یک، دو یا چند حساب مهمان را که یک ایمیل مشترک دارند در یک حساب کاربری ثبت...
1,138,800 تومان
ماژول پاکسازی دیتابیس پرستاشاپ کاری از سانی تو در یک وب سایت فعال و زنده، پایگاه داده هر روز بزرگتر و بزرگتر خواهد شد، زیرا داده های جدیدی هر روز به آن اضافه می شود، مانند سبد خرید، اطلاعات کاربران مهمان، گزارش ها، و...
599,000 تومان
ماژول گزارش فعالیت کارمندان پرستاشاپ - افزونه ثبت فعالیت کارمندان فروشگاهاگر کارمندان زیادی دارید که دسترسی به بخش مدیریت وب سایت شما دارند، اگر وظیفه مدیریتِ وب سایت خود را به ادمین سپرده اید، اگر تمایل دارید...
499,000 تومان
ماژول تولید کد تخفیف انبوه پرستاشاپ ، همانطور که از نامش پیداست بهترین و سریعترین راه برای تولید انبوه کد تخفیف پرستاشاپ است. تولید انبوه کد تخفیف فقط با یک کلیک ماوس!  در وقت خود صرفه جویی کنید و با این ویژگی منحصر...
599,000 تومان
ماژول فروش CDKey و پین کد پرستاشاپ ماژول فروش پین کد پرستاشاپ به شما  این امکان را می دهدتا CdKey و پین کد در فروشگاه آنلاین خود بفروش برسانید. این افزونه منحصر به فرد پس از آنکه مشتری محصولی از محصولات پین کدی (کد...
2,999,000 تومان
ماژول اسمبل قطعات کامپیوتر پرستاشاپ فروش قطعات کامپیوتر بصورت پکیج و اسمبل شده به مشتریان خود اجازه دهد با انتخاب خود یک رایانه شخصی سفارشی با CPU، گرافیک و رم مورد نظر خود را بسازند. ماژول اسمبل قطعات کامپیوتر بهترین...
699,000 تومان
ماژول فروش بلیط پرستاشاپ از طریق ماژول فروش بلیط پرستاشاپ می توانید رویدادهای مختلف (کنسرت ها، کارگاه ها، سمینارها، سخنرانی ها و فعالیت های مختلف) ایجاد کنید و بلیط های آنها را به روشی ساده و سریع به فروش برسانید....

دانلودها

فهرست

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم
×
Advance Product Attribute / Field ماژول پیشرفته افزودن ویژگی / فیلد اضافی در صفحه محصول پرستاشاپ
199,000 تومان