×
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
0
×

Advance Product Attribute / Field ماژول پیشرفته افزودن ویژگی / فیلد اضافی در صفحه محصول پرستاشاپ

شناسه محصول:
PS-720056

با کمک ماژول،  Prestashop Advance Product Attribute / Field کاری از شرکت Knowband، می توانید یک قسمت اطلاعات سفارشی را در صفحه محصولات سایت خود اضافه کنید.

با ماژول افزودن ویژگی/فیلد به صفحه محصول پیشرفته پرستاشاپ می توانید اطلاعات بیشتری درباره محصولات به مشتریان خود ارائه کنید و به سادگی نرخ فروش محصولات خود را افزایش دهید.

مطالعه بیشترنمایش کمتر
دسته بندی: پرستاشاپ
نام تجاری:
199,000 تومان
در صورت خرید 1 عدد از این محصول، مبلغ 9,950 تومان پاداش دریافت خواهید کرد. شما می توانید از این پاداش برای خریدهای بعدی استفاده نمایید. همچنین میتوانید این پاداش را به کوپن تخفیف تبدیل نمایید و یا حتی می توانید به حساب بانکی خود نیز واریز کنید.
خروج
توضیحات تکمیلی

Prestashop Advance Product Attribute Field Module

ماژولی بی نظیر از شرکت Knowband

توضیحات توسعه دهنده ماژول ترجمه شده از انگلیسی به فارسی توسط تیم پرستانیوز، گروه متخصص پرستاشاپ نیوزپاور

·       شما می توانید با کمک ماژول پیشرفته افزودن ویژگی / فیلد اضافی برای محصولات پرستاشاپی، یک قسمت اطلاعات سفارشی شده را در صفحه محصولات  وب سایت خود ایجاد کنید.

·       این ماژول با افزودن فیلد اضافی/ویژگی در صفحه محصولات پرستاشاپ اطلاعات بیشتری را درباره محصولات به مشتریان ارائه می­نماید.

·       مدیران وب سایت های مبتنی بر پرستاشاپ می توانتد تعداد بی نهایت فیلد سفارشی را در صفحه محصولات ایجاد کنند و موقعیت نمایش آنها را به دلخواه انتخاب نمایند.

·       صاحبان فروشگاه های پرستاشاپی می توانند به راحتی از این افزونه پرستاشاپی استفاده کنند.

·       مدیران می توانند از مشتریان اطلاعات مختلفی را راجع به یک محصول خاص دریافت کنند.

·       مشتریان می توانند برای هر محصول دیدگاه ها و نظرات خود را به مدیران ارسال کنند و تعاملی خوب با مدیر وب سایت برقرار کنند.

ماژول پیشرفته افزودن ویژگی / فیلد اضافی برای محصولات پرستاشاپی

آیا برای بهبود فروش وب سایت، ارائه اطلاعات اضافی به مشتریان الزامی است؟

این ماژول عالی توسط شرکت Knowband، برای افزودن فیلدهای اطلاعات جدید در صفحه محصولات سایت طراحی شده است. برای افزودن فیلد اضافی به صفحه محصول نیازی به ایجاد هر گونه تغییری در کدهای وب سایت وجود ندارد. ماژول پیشرفته افزودن ویژگی / فیلد اضافی برای محصولات پرستاشاپی، به شما این امکان را می دهد که هر زمان که لازم بود فیلد های سفارشی را در صفحات وب سایت ایجاد کنید.

فروشندگان آنلاین اکنون می توانند با استفاده از این ماژول، به هر اندازه که می خواهند اطلاعات اضافی بیشتری را راجع به یک صفحه محصول خاص به کاربران و خریداران خود ارائه دهند و از مشتریان اطلاعات زیادی را جمع آوری کنند. ماژول پیشرفته افزودن ویژگی / فیلد اضافی برای محصولات پرستاشاپی، راهی ساده برای افزودن هر نوع فیلد/ویژگی و مشخص کردن نام برچسب در همان قسمت ارائه می دهد. این ماژول از فیلد، متن، دکمه های رادیو، دکمه های کشویی یا DropDown، چک باکس، تعیین تاریخ، فیلد انتخاب گزینه و یا نمایش متن پشتیبانی می کند. بنابراین، فروشندگان می توانند فیلدهای مورد نیاز خود را اضافه کنند. این تغییرات را می توان در کل صفحات محصول سایت یا در یک صفحه خاص اجرا کرد.

ویژگی های این ماژول منحصر به فرد :

پیکربندی ساده:

ماژول پیشرفته افزودن ویژگی / فیلد اضافی برای محصولات پرستاشاپی، به راحتی قابل نصب و استفاده است. عملکرد این افزونه پرستاشاپی می تواند به راحتی از طریق پنل مدیریت با یک کلیک فعال یا غیرفعال شود. علاوه بر این، حتی می توان با وارد کردن کد CSS سفارشی، ظاهر و قالب این ماژول را شخصی سازی کنید.

مدیریت آسان فیلدها:

مدیر فروشگاه می تواند فیلدهای ایجاد شده را هر زمان مورد نیاز باشد ویرایش یا حذف کند. با مدیریت فیلد اطلاعات آسان این ماژول، مدیر می تواند به طور موثرتری صفحات وب سایت را بهینه سازی کند.

ایجاد فیلد اضافی:

ایجاد زمینه اطلاعات سفارشی در پرستاشاپ هرگز به این آسانی نبوده است. این ماژول پیشرفته افزودن ویژگی / فیلد اضافی برای محصولات پرستاشاپی، کار را برای مدیر وب سایت بسیار آسان کرده است. تنها کاری که باید مدیر وب سایت انجام دهد این است که نوع فیلدی را که می خواهد ایجاد کند انتخاب نماید، اطلاعات مورد نیاز خود را وارد کرده و تغییرات را ذخیره سازی کند.

اعتبار سنجی خودکار:

قوانین اعتبارسنجی خودکار را می توان با انتخاب همان موارد از لیست کشویی یا دراپ دون، در قسمت های ایجاد شده ماژول تنظیم کرد. این رویکرد خودکار موجب صرفه جویی در وقت بسیاری از کسب و کارهای الکترونیکی آنلاین می شود.

نمایش در فاکتورها و گزینه های مشخصات سفارش:

ماژول پیشرفته افزودن ویژگی / فیلد اضافی برای محصولات پرستاشاپی، به مدیر وب سایت این امکان را می دهد که قسمت های اضافی فیلد سفارشی را در فاکتور مشتری نیز به نمایش بگذارد. اگر این ویژگی فعال باشد، اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط آنها نیز روی فاکتور نشان داده می شود. همین اطلاعات را می توان در پروفایل سفارش ها نیز نشان داد.

بهینه سازی تک صفحه:

در صورت عدم نیاز به ایجاد تغییرات در همه صفحات محصولات، با کمک این ماژول می توانید قسمتهای سفارشی شده مد نظر خود را حتی به یک صفحه خاصی از محصولی واحد اضافه کنید.

پشتیبانی چند زبانه و چند فروشگاهی:

این ماژول از قابلیت چند زبانه بودن فروشگاه پشتیبانی می کند. از این رو، می توانید فیلد های سفارشی شده را به چند زبان مختلف ایجاد کنید. علاوه بر این،  این ماژول با قابلیت چند فروشگاهی سازگار کامل دارد، بنابراین این افزونه بدون تضاد با فروشگاه های متفاوت شما، به خوبی کار خواهد کرد.

SSL و SEO:

علاوه بر ویژگی های بینظیر یاد شده، ماژول پیشرفته افزودن ویژگی / فیلد اضافی برای محصولات پرستاشاپی با SSL سازگار است و از URL دوستانه (آدرس های اینترنتی شکیل و زیبا بدون زواید و پیچش) پشتیبانی می کند و باعث بهبود سئوی وب سایت شما خواهد شد.

مزایای این ماژول برای مدیران وب سایت های پرستاشاپی:

·       این ماژول در صفحه محصولات، راهی آسان برای دریافت اطلاعات بیشتر از مشتریان ارائه می دهد.

·       طریقه استفاده از این ماژول آسان است و حتی شخصی که هیچ دانش فنی ندارد می تواند بدون هیچ مشکلی از آن استفاده نماید.

·       مدیر وب سایت می تواند تعداد بینهایت فیلد سفارشی شده را ایجاد، ویرایش یا حذف کند. این پلاگین در فیلد ها حتی اجازه اضافه کردن آسان اعتبار سنجی خودکار را می دهد.

·       ماژول پیشرفته افزودن ویژگی / فیلد اضافی برای محصولات پرستاشاپی، از 6 نوع فیلد مختلف پشتیبانی می کند. بنابراین، سفارشی سازی دلخواه شما می تواند در صورت لزوم به راحتی انجام شود.

·       این ماژول به مدیران وب سایت اجازه می دهد تا در صورت نیاز یک قسمت را فعال یا غیرفعال کنید.

·       با استفاده از ماژول پیشرفته افزودن ویژگی / فیلد اضافی برای محصولات پرستاشاپی، می توانید اطلاعات اضافی را در مشخصات سفارش و همچنین فاکتور سفارش مشتری نشان دهید.

·       این ماژول به شما این امکان را می دهد تا تغییرات دلخواه خود را در صفحات محصول مورد نظرتان به آسانی ایجاد کنید.

مزایای این ماژول برای مشتریان:

·       با کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مشتریان ، فروشندگان می توانند خدمات بهتری به آنها ارائه دهند. بنابراین، خریداران فروشگاه آنلاین شما می توانند با کمک این ماژول، در صفحه محصول تجربه کاربری خود را  ارائه کنند و از دیدگاه های سایر مشتریان استفاده کنند.

·       منوهای کشویی، کادرهای تأیید و دکمه های رادیویی ورود اطلاعات مشتریان را برای آن ها آسان می کند و به مشتریان می توانند به سادگی با شما در تعامل باشند.

مطالعه بیشترنمایش کمتر
مشخصات
PS-720056

مشخصات

موضوع
پرستاشاپ
دسته بندی
شخصی سازی صفحه محصول پرستاشاپ
طریقه دریافت محصول
( آنی پس از پرداخت وجه ) قابل دانلود از طریق ایمیل ثبت نامی یا حساب کاربری
سازگار با
Compatibility: Prestashop v1.6.x.x - 1.7.x.x
ضمانت عودت وجه
عودت کامل وجه پرداختی شما بدون قید و شرط، در صورت عدم وجود امکان نصب ماژول بر روی نسخه سازگار خام پرستاشاپ ذکر شده در توضیحات این محصول ( بدون فعال بودن یا وجود ماژول های غیرپرستاشاپی )
مدت زمان مجاز برای ثبت درخواست عودت وجه در صورت عدم وجود امکان نصب ماژول بر روی فروشگاه شما
هفت روز از تاریخ خرید

نظر / پرسش

متوسط امتیاز کاربران

0.0
0 نظر
عالی 0
خوب 0
متوسط 0
ضعیف 0
خیلی ضعیف 0

  • نظر (0)
  • پرسش و پاسخ (0)
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@ @VERIFY_PURCHASE@
(@COMMENT_GRADE@)
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_TITLE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_IMAGES@
@COMMENT_VIDEOS@
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟ @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENTS_NB@ ثبت دیدگاه درباره این نظر

@COMMENT_TITLE@

@CUSTOMER_NAME@ @AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

پاسخ @ANSWERS_NB@ پسند شده @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ پسند نشده @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ دیدگاه @COMMENTS_NB@
نوشتن پاسخ ثبت دیدگاه درباره این نظر
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@ @VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@ پاسخ
@TOTAL_USEFULNESS@
@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
ثبت دیدگاه درباره این نظر @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@ @VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ پاسخ

@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ پاسخ
محصولات مرتبط
499,000 تومان
ماژول یادداشت‌های پیشرفته پرستاشاپ برای سفارشات، محصولات و مشتریان این افزونه یک ابزار مدیریت پرستاشاپ کاربردی است که به شما اجازه می‌دهد یادداشت‌های مربوط به سفارشات، محصولات و مشتریان خود را در داخل پنل مدیریت...
699,000 تومان
(1)
ماژول Prestashop tinyMCE pro - ویرایشگر حرفه ای پرستاشاپ این افزونه پرستاشاپ یک ویرایشگر متنی پیشرفته و گسترده است که در پرستاشاپ قابل استفاده است. این ماژول قابلیت‌هایی را برای شما فراهم می‌کند که به شما امکان می‌دهد...
799,000 تومان
با ماژول حداقل تعداد خرید از یک محصول در پرستاشاپ (Prestashop Minimal product quantity) می توانید حداقل مقداری را که مشتری باید به سبد خرید اضافه کند تا بتواند سفارش را ثبت کند، تعریف کنید. اگر مشتری مقدار کافی محصول...
999,000 تومان
(1)
ماژول بهینه سازی و افزایش سرعت در پرستاشاپ - Performance Pro شامل قابلیت های مختلفی از جمله بهینه سازی تصاویر (WebP)، کش (cache) صفحه، ابزارهای تمیز کردن، بارگذاری تنبل، بهینه سازی صفحه، بهینه سازی HTML، تجزیه و تحلیل...
499,000 تومان
ماژول پنل کاربری پرستاشاپ (B2B) حرفه ای یک صفحه اختصاصی برای ثبت نام افراد حقوقی، شرکت ها و یا مشتریان B2B شما فراهم می کند.فیلدهای مورد نیاز اضافی برای کاربر و یک ایمیل خاص در هنگام ثبت نام برای مدیریت ارسال می...
1,599,000 تومان
ماژول ایندکس گوگل پرستاشاپ - Google Indexing API به شما امکان می‌دهد مستقیماً هنگام به‌روزرسانی صفحات به Google اطلاع دهید. این ابزار به Google اجازه می‌دهد تا صفحات را برای یک خزیدن جدید زمان‌بندی کند، بنابراین...
799,000 تومان
(2)
ماژول قوانین حداکثر و حداقل تعداد خرید در پرستاشاپ Limit Order Quantity Module جدیدترین نسخه ماژول به شما امکان می دهد تعداد خرید محصولات را محدود کنید تا مشتریان فقط بتوانند تعداد مشخصی از هر محصول را در هر سفارش...
2,599,000 تومان
با ماژول مدیریت کالای مرجوعی در پرستاشاپ بازدهی فروشگاه آنلاین خود را به کارآمدترین روش مدیریت کنید. با ارائه یک فرآیند برگشت بدون دردسر، میزان رضایت مشتری را بهبود بخشید. سیاست های بازگشت کالای جامعی را ایجاد کنید که...
1,299,000 تومان
با ماژول پرستاشاپ مدیریت فایل مشتریان با ارسال ایمیل نوتیفیکیشن فایل های PDF، متن، تصاویر یا لینک خارجی را با مشتریان خود در حساب کاربری به اشتراک بگذارید. یک مشتری خاص یا یک گروه مشتری را انتخاب کنید و به ماژول اجازه...
299,000 تومان
ماژول ثبت نام مشتریان حقوقی پرستاشاپ - B2B فرم ثبت نام B2B، با امکان اخذ کد شناسه اقتصادی، تخصیص خودکار در گروه های اختصاصی بسته به کشور. ایجاد حساب حرفه ای متناسب با نیازهای خاص بازار B2B را به مشتریان B2B خود...
499,000 تومان
ماژول بررسی و ردیابی رفتار مشتریان برای پرستاشاپ که به شما کمک می کند تا رفتار مشتریان را هنگام بازدید از فروشگاه آنلاین خود پیگیری و مشاهده کنید و شانس خرید آنها را افزایش دهید  این افزونه در پنل مدیریت پرستاشاپ شما...
999,000 تومان
صفحه CMS خصوصی در پرستاشاپ به شما این امکان را می دهد تا محتوای خصوصی یا (CMS های خصوصی) ایجاد کنید. آیا می خواهید فروشگاهی با محتوای محدود برای کاربران یا گروه های خاص داشته باشید؟ با این افزونه منحصر به فرد، صفحات...
799,000 تومان
(1)
ماژول فیلتر سفارشات پرستاشاپ –فیلتر آژاکس و سریع مدیریت، با انعطاف پذیری بالا برای مدیریت سفارشات پرستاشاپ محسوب می شود. این افزونه از چندین انتخاب وضعیت سفارش، جستجو بر اساس شماره فاکتور، محصولات، شماره تلفن و موارد...
399,000 تومان
با ماژول بارکد محصول پرستاشاپ پیشرفته این قابلیت ها را خواهید داشت :امکان پرینت برچسب و لیبل برای ترکیبات محصول امکان تولید هر نوع بارکد برای محصولات امکان پرینت مستقیم از صفحه محصول سازگاری کامل با پرینترهای لیبل زن
699,000 تومان
فیلدهای ثبت نام سفارشی را به صفحه ثبت نام پرستاشاپ خود اضافه کنید. با ماژول فیلد اضافی صفحه ثبت نام پرستاشاپ می توانید فیلدهای سفارشی جدیدی را در فرم ثبت نام وب سایت خود اضافه کنید. این افزونه بدون ایجاد هیچ تغییری در...
499,000 تومان
ماژول طراحی قالب ایمیل پرستاشاپ یا ماژول شخصی سازی ایمیل پرستاشاپ، به شما کمک می کند تا تمام ایمیل های ارسال شده به مشتریان خود را در هر مرحله از خرید شخصی سازی کنید! ایمیل فاکتور، ایمیل ایجاد حساب، ایمیل خبرنامه،...
699,000 تومان
(1)
ماژول مدیریت انبار پرستاشاپ - پیشرفته با ماژول مدیریت انبار پرستاشاپ پیشرفته به مدیریت موثر انبارهای فروشگاه خود، بپردازید و فروش خود را افزایش دهید. محصولات را در مکان های مختلف انبار توزیع کنید. محموله های دریافتی،...
599,000 تومان
(1)
سفارشی سازی ستون های بخش مدیریت پرستاشاپ این ماژول به شما این امکان را می دهد تا ستون ها و لیست ها خود را در پنل مدیریت سفارشی سازی کنید تا هنگام جستجوی اطلاعات سفارشات خود، پیام های خدماتی که دریافت می کنید یا...

دانلودها

فهرست

ایجاد یک حساب کاربری برای استفاده از لیست علاقه مندی

ورود به سیستم
×
Advance Product Attribute / Field ماژول پیشرفته افزودن ویژگی / فیلد اضافی در صفحه محصول پرستاشاپ
199,000 تومان