برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

×
شناسه محصول:
PS-720196
نام تجاری:

ماژول ریدایرکت پرستاشاپ

199,000 تومان
شناسه محصول:
PS-720196

ماژول ریدایرکت پرستاشاپ - ریدایرکت 301، 302، 303 و 404 

مناسب برای بهینه سازی سئوی وب سایت و جلوگیری از خطاهای 404 ، با استفاده از این ماژول بینظیر می توانید تعداد نامحدودی از ریدایرکت های  301،  302 و 303 ایجاد کنید. همچنین این ماژول مجهز به یک وارد کننده CSV برای ایجاد تغییر مسیر به صورت انبوه است که کار مدیریت را برای شما بسیار آسان می کند!

ادامه مطلبنمایش کمتر
دوست داشتن0
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
اگر 1 عدد از این محصول را خریداری نمایید مبلغ 9,950 تومان پاداش دریافت خواهید کرد. شما می توانید از این پاداش برای خریدهای بعدی استفاده نمایید. همچنین میتوانید این پاداش را به کوپن تخفیف تبدیل نمایید و یا حتی می توانید به حساب بانکی خود نیز واریز کنید.
خروج
10 محصول مشابه در همین دسته بندی:
999,000 تومان
ماژول ابزارهای سئو پرستاشاپ - افزونه سئو پیشرفته پرستاشاپ مجموعه کاملی از ابزارهای ضروری سئو پرستاشاپ سئوی پرستاشاپ خود را به طور چشمگیری بهبود ببخشید، آدرس های اینترنتی (URL) زیبا بسازید، شناسه زبان را از URL حذف...
199,000 تومان
ماژول های پرستاشاپ برچسب و لیبل محصولات AN Stickers & Labels for Products Pro Module یکی از برترین ماژول های درج لیبل محصولات پرستاشاپ نسخه 1.0.5 - جدید ترین نسخه
199,000 تومان
ماژول سئو پرستاشاپ - افزونه سایت مپ چند فروشگاهی پرستاشاپ اگر صاحب یک وب سایت چند زبانه پرستاشاپی هستید، اگر از قابلیت مولتی شاپ (چند فروشگاهی) پرستاشاپ استفاده می کنید، ماژول سایت مپ پیشرفته چند فروشگاهی پرستاشاپ...
199,000 تومان
ماژول افزایش سرعت و تولید Cache پرستاشاپ یکی از برترین ماژول های کشینگ پرستاشاپ و افزایش سرعت Regenerate Cache - Speed up website Module جدیدترین نسخه (v 1.4.0)
207,500 تومان
SEO META TAGS MANAGER ماژولی کاربردی و مهم برای مدیریت متا تگ های فروشگاه های مبتنی بر پرستاشاپ جدیدترین نسخه (1.7.4) سازگار با 1.7 تست شده اختصاصی بر روی نسخه 1.6.1.24 از پرستاشاپ 1.6
(2)
199,000 تومان
ماژول افزایش سرعت، پاکسازی اطلاعات اضافی و بهینه سازی فروشگاه پرستاشاپی شما Optimization and Cleaning Module آخرین نسخه ماژول (1.2.4)
199,000 تومان
ماژول افزایش سرعت صفحه پرستاشاپ و کسب رتبه در گوگل Google Page Speed Insight ماژولی بی نظیر و تحسین شده و بسیار موثر در افزایش سرعت صفحات وب سایت شما جدیدترین نسخه ماژول 4.1.7
(1)
199,000 تومان
ماژول بهینه سازی تصاویر Google webp image genrate ماژول Google WebP Image Generator Module، ماژولی کارا برای بهینه سازی تصاویر پرستاشاپ با تبدیل تصاویر فروشگاه به فرمت WebP است. بهینه سازی تصاویر به طور چشمگیری سرعت...
توضیحات

ویدیوی این ماژول

لطفا برای دیدن تصاویری از تنظیمات و نحوه عملکرد این ماژول به انتهای متن توضیحات مراجعه کنید.

بررسی اجمالی ماژول

بررسی اجمالی این ماژول...

برای بهینه سازی سئوی وب سایت و جلوگیری از خطاهای 404 ، با استفاده از این ماژول بینظیر می توانید تعداد نامحدودی از هدایت های (یا ریدایرکت های)  301،  302 و 303 ایجاد کنید. همچنین این ماژول مجهز به یک وارد کننده CSV برای ایجاد تغییر مسیر به صورت انبوه است که کار مدیریت را برای شما بسیار آسان می کند!

کاری که این ماژول انجام می دهد چیست؟

کاری که این ماژول برای شما انجام می دهد چیست؟

·       جستجوی طبیعی (SEO) را در همه موتورهای جستجو بهینه کنید.

·       با افزودن تغییر مسیرهای 301 ، 302 ، 303 و جلوگیری از خطاهای 404 ، سئو فروشگاه خود را بهبود بخشید! آدرس اینترنتی مقالات و محصولات حذف شده را به راحتی و به سرعت از فروشگاه خود هدایت کنید.

تعداد نامحدود هدایت

تعداد نامحدود هدایت

هرچقدر دوست دارید با این ماژول ریدایرکت کنید و از بین سه نوع ریدایرکت مختلف سه گزینه زیر را می توانید انتخاب کنید :

ریدایرکت 301 - URL مورد نظر شما برای همیشه به آدرس جدیدی منتقل شود.

ریدایرکت 302 - URL مورد نظر شما به طور موقت به آدرس جدیدی منتقل شد.

ریدایرکت 303 - روش GET برای بازیابی اطلاعات استفاده می شود.

در ماژول همه تغییر مسیرهای ایجاد شده توسط شما ، در جدولی در پایین صفحه ماژول لیست و فهرست بندی می شوند و در هر زمان می توانند به راحتی آنها را ویرایش یا حتی حذف کنید.

نکته مهم: هر لینک باید کاملاً نوشته شود ( یک آدرس اینترنتی (URL) = یک تغییر مسیر)، در این ماژول استفاده از الگوهای wildcard (مانند * ،؟ و ...) برای جایگزینی رشته های کاراکتر امکان پذیر نیست.

ریدایرکت انواع صفحات

قادر به هدایت انواع صفحات است

این ماژول به شما این امکان را می دهد تا برای همه صفحات موردنظر خود ریدایرکت ایجاد کنید: محصولات، دسته ها، CMS، سبد خرید و...

تغییر مسیرهای ایجاد شده را از پنل مدیریت ویرایش کنید.

از برگه "لیست هدایت های ایجاد شده" می توانید تغییر مسیرها را اصلاح یا حذف کنید.

لیست صفحات "یافت نشده"

از برگه "لیست صفحات یافت نشده" می توانید صفحاتی را که در وب سایت شما یافت نمی شوند مشاهده کنید. در این برگه می توانید URL را که می خواهید صفحه پیدا نشده را به آن هدایت کنید اضافه کنید.

مهم: برای یافتن صفحات پیدا نشده باید اطمینان حاصل کنید که حتما ماژول صفحات پیدا نشده (Module of pages not found) فعال است.

آیا برای شما این ماژول مناسب است؟

آیا این ماژول برای فروشگاه من مناسب است؟به لطف این ماژول، شما می توانید :

·       هدایت داخلی در همان دامنه ایجاد کنید. (برای رفع خطاهای 404 به عنوان مثال)

·       تغییر مسیرهای خارجی بین دو فروشگاه برای مهاجرت

(لطفاً نکته مهم زیر را با دقت بخوانید تا ببینید آیا ماژول برای هدف شما مناسب است یا خیر )

مهم: ماژول ما فقط قادر به هدایت صفحات دامنه ای است که ماژول بر روی آن نصب شده است. به عنوان مثال اگر ماژول در www.NewsPower.ir نصب شده باشد، ماژول می تواند صفحات را فقط از www.NewsPower.ir به دامنه های دیگری که می خواهید هدایت کند.

در موارد زیر این ماژول کاربرد دارد

این ماژول می تواند در موارد زیر مورد استفاده قرار گیرد:

·       اگر مغازه قدیمی و فروشگاه جدید شما دامنه دقیقاً یکسانی دارند.

·       یا اگر فروشگاه قدیمی شما نام دامنه دیگری دارد و اگر سیستم آن فروشگاه پرستاشاپ است. (در این حالت، ماژول تغییر مسیر باید حتما در پرستاشاپ قدیمی نصب شود.)

توجه در موارد زیر ماژول قابل استفاده نیست

این ماژول در موارد زیر قابل استفاده نیست:

·       اگر فروشگاه قدیمی شما نام دامنه دیگری دارد و سیستم آن فروشگاه پرستاشاپ نباشد. طبیعتا این ماژول تنها برای سیستم پرستاشاپ پاسخگوست.

·       اگر فروشگاه پرستاشاپی شما در زیر دامنه ای نصب شده باشد. به عنوان مثال در آدرس زیر :

www.NewsPower.ir/13-prestashop/

و باید برخی از صفحات را در روت دامنه (Root) یا از یک زیر دامنه (Subdomain) دیگری هدایت کنید. (این ماژول فقط می تواند آدرس ها را هدایت کند که با آدرس زیر شروع می شوند، هدایت کند.)

www.NewsPower.ir/13-prestashop/

تغییر مسیرهای یک به یک

تغییر مسیرها را به صورت جداگانه ایجاد کنید (یک به یک)

این ماژول به شما این امکان را می دهد تا به صورت جداگانه و انفرادی تغییر مسیری را ایجاد کنید :

·       URI قدیمی را بدون http یا https ، www و نام دامنه اضافه کنید (باید با "/" شروع شود). مثال: /fa/women/old-tshirt.html. این عمل به طور خودکار بر روی دامنه ای که ماژول بر روی آن نصب شده اعمال می شود (اگر از قابلیت چند فروشگاهی استفاده می کنید، در بالای صفحه، فروشگاهی را که می خواهید هدایت برای آن اعمال شود انتخاب کنید.)

·       URL جدید را با http یا https ، www و نام دامنه اضافه کنید (باید با "http" یا "https" شروع شود). مثال: http://www.domain.com/en/women/new-tshirt.html

·       نوع تغییر مسیر را انتخاب کنید (301 ، 302 یا 303)

·       روی "ایجاد تغییر مسیر یا ریدایرکت" کلیک کنید. (Create the redirect)

دارای ابزار وارد کننده CSV

تغییر مسیرها را به صورت انبوه وارد کنید (دارای ابزار وارد کننده CSV):

این ماژول همچنین به شما امکان ایجاد تغییر مسیر به صورت انبوه را می دهد تا در صورت داشتن ریدایرکت های زیاد، در وقت خود صرفه جویی کنید.

·       یک فایل CSV با اکسل ایجاد کنید (یک فایل CSV به عنوان نمونه در داخل ماژول گنجانده شده است.)

·       در ستون اول تمام URI های قدیمی خود را بنویسید، یک خط در هر خط، بدون http یا https، www و نام دامنه (آنها باید با "/" شروع شوند). مثال: en/women/old-tshirt.html/ (به صورت خودکار برای دامنه تنظیم شده در چهارمین ستون  اعمال می شود.)

·       در ستون دوم همه URL های جدید را بنویسید، یک آدرس در هر خط ، با http یا https ، www و نام دامنه (آنها باید با "http" یا "https" شروع شوند). مثال: http://www.domain.com/en/women/new-tshirt.html

·       در ستون سوم نوع تغییر مسیر مورد نظر برای هر خط را بنویسید (301 ، 302 یا 303)

·       شناسه فروشگاهی را که می خواهید URI قدیمی ستون A در آن اعمال شود (در هنگامی که چند فروشگاه دارید) در ستون چهارم بنویسید. اگر از سیستم چند فروشگاهی پرستاشاپ استفاده نمی کنید، فقط به طور پیش فرض "1" را بنویسید تا تغییر مسیر در دامنه شما اعمال شود.

·       فایل را ذخیره کنید، ماژول را باز کنید، روی "مرور" کلیک کنید، فایل را پیدا کنید و روی "بارگذاری فایل CSV" کلیک کنید تا همه این تغییر مسیرها به طور خودکار ایجاد شود.

امکانات جانبی این ماژول

امکانات جانبی این ماژول...

این ماژول ها دارای یک سری ویژگی های جانبی و کاربردی است که به نظر شما بسیار مفید خواهند آمد:

·       دکمه "Pages not found" به شما امکان می دهد تا یک فایل CSV ایجاد کنید که شامل تمام صفحاتی باشد که در فروشگاه شما یافت نمی شود (فایل می تواند به راحتی ویرایش شود و بعداً در ماژول ما بارگذاری شود تا سریعاً برای این صفحات تغییر مسیر ریدایرکت شود.)

·       دکمه "خروجی گرفتن از همه ریدایرکت ها" به شما این امکان را می دهد تا جهت ذخیره آنها، هدایت های ایجاد شده در داخل ماژول خود را در یک فایل CSV خروجی بگیرید.

·       دکمه های "حذف" و "حذف همه ریدایرکت ها" به شما این امکان را می دهد تا در هر زمان که خواستید بتوانید یک تغییر مسیر را حذف کنید یا همه آنها را به صورت یکجا حذف کنید.

·       اگر چندین تغییر مسیر متفاوت برای یک صفحه یکسان، وجود داشته باشد، یک نشانگر نارنجی هشدار دهنده در جدول و فهرست تغییر مسیر نشان داده می شود.

·       اگر قالب و فرمت ریدایرکت صحیح نباشد، در جدول تغییر مسیر یک نشانگر قرمز هشدار دهنده نمایش داده می شود.

عدم تغییر فایل htaccess

با استفاده از این ماژول هیچ تغییری در فایل .htaccess وب سایت شما ایجاد نخواهد شد.

لطفا توجه داشته باشید که ماژول در فایل .htaccess چیزی نمی نویسد و تغییری را اعمال نمی کند، تغییر مسیرها مستقیماً در کد صفحه ایجاد می شوند و در پایگاه داده ذخیره می شوند (ماژول جدول خاص خود را در دیتابیس شما ایجاد می کند).

آنچه مشتریان دوست دارند

آنچه مشتریان شما دوست دارند

ماژول ما به شما کمک می کند خطاهای 404 فروشگاه خود را که تأثیر مستقیم و مثبتی بر روی مشتریان و سئو سایت شما دارد برطرف کنید و دیگر مشتریان با صفحات خطا و 404 مواجه نمی شوند.

آیا می دانید هدایت مشتری به صفحه 404 چقدر می تواند برای مشتری ناامیدکننده باشد؟ یک صفحه 404 به طور کلی نشانه عدم اطمینان به وب سایت است و مشتریان را از شما دور می کند. این ماژول حرفه ای ارائه شده در فروشگاه اینترنتی نیوزپاور به شما کمک می کند تا با امکان روان سازی ناوبری در وب سایت خود، تجربه بهینه ای را به مشتریان خود ارائه دهید.

در صورت داشتن صفحات 404، رتبه بندی سئو شما همچنین توسط گوگل جریمه می شود مخصوصا زمانی که ربات های آن، وب سایت شما را جستجو می کنند و نمی توانند به صفحات خاصی دسترسی پیدا کنند. به همین دلیل مهم است که صفحات ناموجود و 404 را به صفحات کاربردی هدایت کنید تا بر سئو شما تأثیر منفی نگذارد.

سایر امکانات منحصر به فرد این ماژول

سایر امکانات منحصر به فرد این ماژول...

·       امکان ایجاد تعداد نامحدودی هدایت URL

·       امکان ایجاد سه نوع هدایت یا ریدایرکت 301، 302 و303

·       ایده آل برای هدایت محصولات، دسته ها، CMS، سبد خرید و ...

·       می تواند برای ایجاد تغییر مسیرهای داخلی در داخل دامنه استفاده شود.

·       می تواند برای مهاجرت استفاده شود (برای این هدف حتما توضیحات ارائه شده در بالا را بخوانید تا مطمئن شوید که این ماژول برای بحث مهاجرت شما قطعا مناسب باشد.)

·       تغییر مسیرها را به صورت جداگانه ایجاد کنید (یک به یک)

·       از طریق یک فایل CSV ، هدایت ها را به صورت انبوه درون ماژول واردسازی کنید.

·       یک فایل CSV ایجاد کنید که شامل تمام صفحات ناموجود در فروشگاه شما باشد.

·       امکان خروجی گیری از تمام تغییر مسیرها در فایل CSV (ذخیره)

·       هشدارها برای جلوگیری از تکرار یک ریدایرکت و اخطار در صورت وجود قالب و فرمت اشتباه ریدایرکت

·       حذف خطاهای 404

·       بهبود سئو وب سایت شما

·       بهبود تجربه مشتریان شما (یوزر اکسپریینس - UX)

·       بدون ایجاد دستکاری و تغییرات در فایل .htaccess

·       سازگار با ویژگی چند فروشگاهی پرستاشاپ

توصیه مهم

توصیه های مهم در استفاده از این ماژول کارا :

سازگار با:

·       ویژگی SEO & URLs سیستم فروشگاه ساز پرستاشاپ

·       ماژول "Advanced URL" فقط در صورت انتخاب گزینه "Redirect: None" در ماژول "Advanced URL". ماژول "Advanced URL" چه ماژولی است؟ در لینک زیر اطلاعات بیشتری راجع به این ماژول می توانید بدست آورید.

عدم سازگاری با:

ماژول "Pretty URLs" ، مگر اینکه در FTP خود اورراید ایجاد شده توسط این ماژول را حذف کنید.

/ override/classes/Dispatcher.php

اورراید

اورراید(Override): بله

در پرستاشاپ 1.5 ،1.6 و 1.7، ماژول به طور خودکار یک جایگزین و اورراید از کلاس FrontController.php ایجاد می کند تا مجبور نشوید چیزی را تغییر دهید.

در پرستاشاپ 1.4، هیچ اورراید و جایگزینی وجود ندارد، در این نسخه قدیمی از پرستاشاپ (که توصیه می کنیم حتما ارتقایش دهید) باید تغییراتی در فایل FrontController.php  اعمال کنید.

تصاویری از محیط کاربری این ماژول

ماژول سئو ریدایرکت 301، 302، 303 و 404 پرستاشاپ
ماژول سئو ریدایرکت 301، 302، 303 و 404 پرستاشاپ
ماژول سئو ریدایرکت 301، 302، 303 و 404 پرستاشاپ
ماژول سئو ریدایرکت 301، 302، 303 و 404 پرستاشاپ
ماژول سئو ریدایرکت 301، 302، 303 و 404 پرستاشاپ
ماژول سئو ریدایرکت 301، 302، 303 و 404 پرستاشاپ
ماژول سئو ریدایرکت 301، 302، 303 و 404 پرستاشاپ
ماژول سئو ریدایرکت 301، 302، 303 و 404 پرستاشاپ
ادامه مطلبنمایش کمتر
مشخصات
PS-720196

مشخصات

موضوع
پرستاشاپ
دسته بندی
ماژول های سئو و بهینه سازی پرستاشاپ
طریقه دریافت محصول
( آنی پس از پرداخت وجه ) قابل دانلود از طریق ایمیل ثبت نامی یا حساب کاربری
سازگار با
PrestaShop Compatibility : V1.4.0.1 - V1.7.x
امکان سفارشی سازی پروژه با اخذ هزینه
جهت سفارشی سازی این پروژه تیکت بزنید یا با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
ضمانت عودت وجه
عودت کامل وجه پرداختی شما بدون قید و شرط، در صورت عدم وجود امکان نصب ماژول بر روی نسخه سازگار خام پرستاشاپ ذکر شده در توضیحات این محصول ( بدون فعال بودن یا وجود ماژول های غیرپرستاشاپی )
مدت زمان مجاز برای ثبت درخواست عودت وجه در صورت عدم وجود امکان نصب ماژول بر روی فروشگاه شما
هفت روز از تاریخ خرید

نظر / پرسش

متوسط امتیاز کاربران

5.0
1 نظر
عالی 1
خوب 0
متوسط 0
ضعیف 0
خیلی ضعیف 0

  • نظر (1)
  • پرسش و پاسخ (0)
پاسخ @[email protected] پسند شده @[email protected] پسند نشده @[email protected] دیدگاه @[email protected]
نوشتن پاسخ ثبت دیدگاه درباره این نظر
محصولات مرتبط
199,000 تومان
ماژول تغییر مسیر یا ریدایرکت پرستاشاپ شما را قادر می سازد تا پس از ورود ، خروج و ثبت نام ، مشتریان خود را به صفحه قبلی که کاربر در آن بوده ، آدرس اینترنتی سفارشی (کاستوم) یا صفحه اصلی فروشگاه هدایت کنید. Redirect...
(1)
199,000 تومان
ماژولی ارزنده و عالی برای ایجاد لینک های داخلی در فروشگاه پرستاشاپی شما افزایش سئو و بهبود رتبه شما در نزد موتورهای جستجو  از جمله گوگل و یاهو Prestashop BA Smart SEO Internal Links Pro Module نسخه Pro ترجمه شده به...
199,000 تومان
ماژول بهینه سازی سئو پیشرفته پرستاشاپ کاری از شرکت FME برترین ماژول پرستاشاپی بهینه سازی سئو با امتیاز بالا از طرف کاربران SEO Optimizer - Advanced SEO Expert Module آخرین نسخه موجود (v2.4.2)
199,000 تومان
ماژول ساخت آدرس های اینترنتی سئو و بهینه Advanced SEO Friendly URLs Module افزایش رنک وب سایت شما در موتورهای جستجو و گوگل تست شده بر روی نسخه 1.7.6.7 توسط تیم پرستانیوز
199,000 تومان
ماژول SEO Expert به طور خودکار هر دو برچسب متا و متا تگ های شبکه های اجتماعی را پر می کند تا فروشگاه پرستاشاپی آنلاین شما را برای مشاهده بهتر در موتورهای جستجو و شبکه های اجتماعیِ وب سایتتان بهینه سازی نماید. جدیدترین...
(1)
199,000 تومان
ماژول سئو لینک داخلی پرستاشاپ - SEO Internal Linking PRO ماژولی حرفه ای برای سئو لینک های داخلی  پرستاشاپ بروزترین نسخه ماژول بی نظیر SEO Internal Linking PRO با استفاده از این ماژول سئو و پیج رنک وب سایت خود را...
بسته خدمات نصب و پیکربندی اولیه پرستاشاپ + هدیه ویژه ماژول سئو تصاویر بسته خدمات نصب و پیکربندی اولیه پرستاشاپ + هدیه ویژه ماژول سئو تصاویر
پیشنهاد ویژه محدود
(1)
99,500 تومان199,000 تومان
‎−50%
بسته خدمات نصب پرستاشاپ  پیکربندی، بهینه سازی سئو و آماده سازی اولیه فروشگاه آنلاین شما با پشتیبانی تیم PrestaNews
999,000 تومان
ماژول ابزارهای سئو پرستاشاپ - افزونه سئو پیشرفته پرستاشاپ مجموعه کاملی از ابزارهای ضروری سئو پرستاشاپ سئوی پرستاشاپ خود را به طور چشمگیری بهبود ببخشید، آدرس های اینترنتی (URL) زیبا بسازید، شناسه زبان را از URL حذف...
199,000 تومان
ماژول سئو شبکه های اجتماعی پرستاشاپ - افزونه SEO Open Graphs Tags SEO Open Graphs Tags Social Media Module آخرین و جدیدترین ماژول اضافه شده به کاتالوگ محصولات شرکت FME به شما این امکان را می دهد تا به درستی تگ های...
1,553,800 تومان
ماژول گیف متحرک پرستاشاپ - PrestaShop animated gif module PrestaShop animated gif module supports resizing gif product images ماژول گیف متحرک پرستاشاپ برای پشتیبانی کامل از تصاویر گیف با استفاده از Imagemagic. با...
199,000 تومان
ماژول سئو پرستاشاپ - افزونه سایت مپ چند فروشگاهی پرستاشاپ اگر صاحب یک وب سایت چند زبانه پرستاشاپی هستید، اگر از قابلیت مولتی شاپ (چند فروشگاهی) پرستاشاپ استفاده می کنید، ماژول سایت مپ پیشرفته چند فروشگاهی پرستاشاپ...
199,000 تومان
ماژول تغییر اندازه تصاویر پرستاشاپ با ماژول تغییر اندازه تصاویر پرستاشاپ تمام تصاویر فروشگاه و تصاویر بند انگشتی را در محصول و دسته بندی تغییر سایز دهید یا در صورت نیاز برش (Crop) بزنید. با استفاده از این ماژول تجاری...
(1)
0 تومان
ماژول ویرایش فایل ربات پرستاشاپ - robots.txt ماژول ویرایش فایل ربات پرستاشاپ، یک ماژول رایگان پرستاشاپ ارزشمند برای ویرایش فایل ربات پرستاشاپ - robots.txt از طریق پنل مدیریت بدون نیاز به ورود به هاست
199,000 تومان
ماژول گوگل شاپینگ پرستاشاپ محصولات خود را در گوگل شاپینگ Google Shopping قرار دهید. ماژول گوگل شاپینگ پرستاشاپ به مشتریان این امکان را می دهد تا محصولات شما را در صفحه جستجوی Google جستجو، مشاهده و مقایسه کنند. ماژول...
(1)
199,000 تومان
google tag manager پرستاشاپ ماژول مدیریت تگ گوگل - Premium Google Tag Manager Module کاملترین ماژول برای ترکیب Google Tag Manager در وب سایت پرستاشاپی شمااگر به دنبال افزودن Google Tag Manager به فروشگاه پرستاشاپی...
199,000 تومان
ماژول فشرده ساز تصاویر پرستاشاپ برای افزایش سرعت پرستاشاپ خود، تصاویر فروشگاه خود را فشرده سازی کنید. با بهینه سازی تصاویر خود، سئو فروشگاه خود را ارتقا دهید و کاهش حجم تصاویر خود را آسان تر از گذشته انجام دهید. یکی...
199,000 تومان
ماژول پیشرفته بهینه سازی دیتابیس پرستاشاپ ماژول برای بهینه سازی پیشرفته دیتابیس پرستاشاپ، اطلاعات ذخیره شده در پایگاه داده را حذف می کند. شما می توانید پایگاه داده وب سایت خود را تا 90 درصد کاهش دهید و به فروشگاه...
(2)
199,000 تومان
ماژول faq پرستاشاپ - ماژول سوالات متداول ساختاریافته با استفاده از داده های ساختار یافته در قالب سوالات متداول، نمایش و سئو فروشگاه خود را درگوگل بهینه کنید.این ماژول سوالاتِ متداولِ ریچ اسنیپت  را با jsonld در هر...
محصولات جدید و شگفت انگیز فروشگاه اینترنتی نیوزپاور

محصولات شگفت انگیز با تخفیف ویژه

 محصولات شگفت انگیز با تخفیف های ویژه نیوزپاور را  می توانید در لینک زیر ملاحظه کنید. تخفیف های ویژه نیوزپاور را از دست ندهید

محصولات جدید نیوزپاور

از محصولات جدید فروشگاه اینترنتی نیوزپاور دیدن کنید. با محصولات جذاب و جدید نیوزپاور همیشه به روز باشید.

سفارش ترجمه متون و مقالات

سفارش ترجمه ماژول، متون، مقالات و کتاب های خود را به ما بسپارید.

ترجمه از زبان انگلیسی به فارسی - فارسی به انگلیسی

سفارش انواع پروژه های شبیه سازی

سفارش انواع پروژه های شبیه سازی کامپیوتری، فنی و مهندسی 

در نرم افزارهای MATLAB, SolidWorks, COMSOL, EMTP

دانلودها

تنظیمات

اشتراک گذاری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم