×
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
0
×

ماژول CAPTCHA در فرم ثبت نام پرستاشاپ

شناسه محصول:
PS-720005

ماژول CAPTCHA در فرم ثبت نام پرستاشاپ

 ماژول کپچای پرستاشاپ نسخه رایگان

با ماژول CAPTCHA در فرم ثبت نام پرستاشاپ به راحتی از ساخت حساب های جعلی پرستاشاپ در امان باشید.

کپچا(CAPTCHA)، که معادل«آزمون همگانی کاملاً خودکارشده تورینگ برای مجزا کردن انسان و رایانه» است، یک سامانه امنیتی و روند ارزیابی است که برای جلوگیری از حملات مخرب ربات‌های اینترنتی به‌کار می‌رود. این روند می‌تواند مشخص کند که مراجعه کنندگان به یک وب‌گاه یا سایر خدمات آنلاین انسان یا کامپیوتر هستند. استفاده از کپچا برای مقابله با ربات اسپمر کپچا بهترین و کاربردی‌ترین روش برای جلوگیری از اسپم است. هنگام پرداخت‌های اینترنتی آخرین فیلد از شما درخواست می‌کند تا علائم موجود در تصویر را وارد کنید. این تصویر، کپچاست. 

برای خرید نسخه تجاری و حرفه ای ماژول کلیک کنید.

مطالعه بیشترنمایش کمتر
دسته بندی: پرستاشاپ
نام تجاری:
0 تومان
خروج
ویژگی های شاخص :
* جلوگیری از ایجاد حساب کاربری جعلی
* افزایش امنیت فروشگاه پرستاشاپی
* جلوگیری از ربات های اسپمر
توضیحات تکمیلی

بررسی اجمالی ماژول کپچای پرستاشاپ

بررسی اجمالی ماژول CAPTCHA در فرم ثبت نام پرستاشاپ

استفاده از کپچا برای مقابله با ربات اسپمر کپچا بهترین و کاربردی‌ترین روش برای جلوگیری از اسپم است. هنگام پرداخت‌های اینترنتی آخرین فیلد از شما درخواست می‌کند تا علائم موجود در تصویر را وارد کنید. این تصویر، کپچاست. به منظور تشخیص انسان بودن کاربران و مراجعه کنندگان به یک وب سایت، برنامه کپچا آزمون‌هایی را تولید می‌کند که تنها انسان‌ها قادر به پاسخ‌گویی به آن‌ها باشند. چون کامپیوترها و نرم‌افزارهای فعلی احتمالاً نمی‌توانند پاسخ درستی به این آزمون بدهند، هر کاربری که آنرا درست حل کند، انسان فرض می‌شود. از کاربردهای کپچا می­توان به جلوگیری از اسپم در وب ­سایت و بلاگ­ها، جلوگیری از نفوذ ربات­ها و در نهایت محدود کردن فعالیت هکرها در نفوذ به رایانه ها نام برد.

اخیرا حملات گسترده­ای به فروشگاه­های اینترنتی مبتنی بر پرستاشاپ انجام شده است و بسیاری از فروشندگان و صاحبین کسب و کارهای آنلاین با هجوم عظیمی از حساب­های کاربری جعلی ساخته شده توسط بات ها مواجه شده ­اند و با مشکلات بسیاری روبرو هستند. از این رو پرستانیوز تیم پرستاشاپ فروشگاه اینترنتی نیوزپاور با افتخار ماژولی برای ایجاد کپچا در صفحه ثبت­ نام کاربر در اختیار شما می­ گذارد تا برای همیشه از دست اکانت­ ها جعلی پرستاشاپ در امان باشید. با استفاده از این محصول، کد کپچا در صفحه ثبت نام به راحتی قرار می­ گیرد و عزل و نصب این ماژول تنها با یک کلیک ممکن است.

این ماژول کاملا رایگان قابلیت اجرا بر روی پرستاشاپ 1.5.4 و 1.6 و برخی از نسخه های 1.7 را داراست. جهت نصب و بهره مندی از این قابلیت در نسخه های جدید پرستاشاپ 1.7، توصیه به استفاده از نسخه تجاری این ماژول با نام " ماژول ریکپچا و جلوگیری از ایجاد حساب جعلی در پرستاشاپ " می شود. در ادامه توضیحاتی درباره ماهیت این حملات و ربات های مخرب و اسپمر و چگونگی عملکرد کپچا مطالعه می کنید.

بررسی اجمالی ماژول کپچای پرستاشاپ

بات (BOT) یا ربات (ROBOT) چیست؟

بات ها برنامه های نرم‌افزاری هستند که برخی از کارهای تکراری را با سرعت بسیار بالایی می توانند انجام ‌دهند. جالب است بدانید که بات‌ها به صورت کاملا خودکار، طبق برنامه‌هایی که از قبل دریافت کرده‌اند و بدون دخالت انسان کار‌ها را پیش می‌برند. ویژگی‌ای که باعث می‌شود بات ها گاهی به شدت خطرناک باشند این است که یک بات از انجام دادن یک کار و عمل تکراری هرگز احساس خستگی نمی کند و می تواند تا بی نهایت مرتبه یک عمل مشخص را تکرار و تکرار و تکرار کند.

تقسیم­ بندی ربات‌ها براساس نوع استفاده

در یک تقسیم ­بندی کلی، ربات‌ها را می توان براساس نوع استفاده به دو دسته خوب و بد دسته­ بندی نمود.

ربات خوب چیست ؟

ربات خوب:

هر رباتی که به افراد یا سازمان‌ها برای دستیابی به اهداف شخصی یا شغلی‌شان کمک کند، به عنوان رباتِ خوب شناخته می‌شود.

برای مثال ربات‌های موتور جستجو، ربات‌های اجتماعی و ربات‌های چت چند نمونه از مهمترین ربات‌های خوب هستند.

ربات مخرب:

اگر در فروشگاه پرستاشاپی خود، اخیرا شاهد ساخت حساب های جعلی زیادی به صورت انبوه هستید، مطمئن باشید که تحت حمله ربات های مخرب قرار گرفتید. هر رباتی که با انجام فعالیت‌های مخرب در اینترنت به دیگران آسیب برساند به عنوان ربات بد و مخرب شناخته می‌شود. این نوع ربات‌ها توسط مجرمان اینترنتی، اسپمرها و هکرهای کلاه سیاه برای دستیابی به منافع شخصی یا مالی ساخته ‌می‌شوند. ربات‌های Scraper و ربات اسپمر (‌‌spambots) چند نمونه از ربات‌های مخرب مشهور هستند. جالب است بدانید که 40٪ از ترافیک جهانی اینترنت را بات‌‌ها مصرف (بخوانید سو استفاده) می‌کنند. در این بین صنعتی که بیشترین آسیب را دیده، بانکداری و امور مالی است، جایی که 42٪ از بازدیدها مربوط به ربات‌های مخرب است. این ربات‌ها از طریق صفحات فیشینگ یا تکنیک‌های مشابه مستقیماً سود می‌برند و یا اطلاعات حساس را جمع‌آوری می‌کنند. در رتبه دوم، صنعتِ تهیه‌ی بلیط بیشترین آسیب را دیده ‌است، 39٪ از ترافیک وب در این صنعت نیز مجدد مربوط به ربات‌های مخرب است! این ربات‌ها بلیط را در زمان واقعی خریداری می‌کنند و به شخص ثالث می‌فروشند. این امر مستقیماً بر مشتریان واقعی تأثیر می‌گذارد.

ربات مخرب چیست؟

ربات‌ اسپمر چیست؟

ربات های اسپمر جز شناخته شده‌ترین نوع ربات های مخرب هستند. این ربات‌ها که ماهیتی نرم‌افزای دارند برای ارسال پیام‌های اسپم و انبوه به کاربران برنامه‌ریزی می‌شوند. ربات‌های اسپمر قادر به انجام فعالیت‌های مخرب مختلفی هستند. مواردی نظیر اظهار نظر جعلی در انجمن‌ها، نمایش تبلیغات بی ربط و جمع‌آوری آدرس‌های ایمیل که در ادامه با ارسال پیام‌هایی حاوی لینک و یا فرم‌های فیشینگ اطلاعات شخص آن‌ها را جمع‌آوری می‌کنند. جالب است بعضی از spambotsها برای گسترش تبلیغات نادرست و یا برای افزایش بازدید وب سایت‌ها نیز فعالیت می کنند.

راهکار جلوگیری از فعالیت ربات اسپمر

راهکار جلوگیری از فعالیت ربات اسپمر

اسپمرها به طور معمول از فرم‌های ثبت‌نام و فرم‌های اشتراک سواستفاده می‌کنند. و با ارسال هزاران آدرس ایمیل که متعلق به شخص خاصی نیست داده‌های بی‌فایده زیادی تولید می‌کنند. گاهی ممکن است از طرق فرم‌هایی که نیاز به تایید پیامکی دارند به صاحبان وب‌سایت‌ها ضربه‌ مالی بزنند و سهم زیادی از پیامک های هدر رفته را به صاحب کسب و کار تحمیل کنند. در این روش با هربار درخواست ربات پیامکی حاوی کد ارسال می‌شود که هر پیام برای صاحب وبسایت هزینه ‌بر است. استفاده از کپچا برای مقابله با ربات اسپمر کپچا بهترین و کاربردی‌ترین روش برای جلوگیری از اسپم است. هنگام پرداخت‌های اینترنتی آخرین فیلد از شما درخواست می‌کند تا علائم موجود در تصویر را وارد کنید. این تصویر، کپچاست. Captcha یک امر عالی برای مدیریت ترافیک وبسایت بدون هزینه‌های مالی است. و تنها از کاربر درخواست می‌کند آزمونی ساده را انجام دهد که ربات‌ها قادر به پاسخ‌گویی به آن نیستند. مثل جمع کردن دو عدد، نوشتن حروفی بهم ریخته و پیدا کردن شئ خاص درون تصاویر. کپچا با این حرکت ربات‌ها را از انسان‌ها متمایز می‌کند. اکثر ربات‌ها تنها می‌توانند حضور تصاویر را تشخیص دهند و قادر نیستند ماهیت موجود در تصاویر را شناسایی کنند. بهترین نوع کپچا آزمون‌های پیدا کردن شئ در بین تصاویر است. بهتر است از آزمون‌های جمع اعداد استفاده نکنید و به طور کلی از کپچا با سوال ثابت پرهیز کنید. آزمون‌های کپچا بسیار متنوع هستند. شرکت گوگل با راه‌اندازی سرویس ‌‌reCAPTCHA این آزمون‌ها را ساده‌تر هم کرده است. این سرویس درصورتی آزمون‌های کپچا را به شما نشان می‌دهد که رفتاری شبیه به ربات داشته باشید. در غیر این صورت می‌توانید بدون انجام آزمون‌های کپچا به فعالیت بپردازید. این سرویس گوگل از تجزیه و تحلیل ریسک و چالش‌های تطبیقی ​​استفاده می‌کند تا از فعالیت ربات‌ها در سایت شما جلوگیری کنند.

ماژول ریکپچای پرستاشاپ

تأیید یا انتخاب مجدد یا ریکپچا !

بعد از ثبت‌نام اولیه در روش (confirm or double Opt-In) به اختصار COI، یک ایمیل شامل لینکی که بیان می‌کند کاربر با موفقیت ثبت‌نام کرده‌ است و یا "آیا می‌خواهید حساب خود را فعال کنید؟"  به کاربر ارسال می‌شود. در این سیستم ثبت نام، اگر کاربر بر روی لینک فعال سازی کلیک نماید و وارد صفحه مورد نظر شود، اطمینان حاصل می‌شود که ربات نیست و انسان است. اگر از این شیوه ثبت نام در فروشگاه خود استفاده نمی کنید توصیه ما به شما استفاده از سرویس ‌‌reCAPTCHA گوگل است که جایگزین مناسبی برای این هدف است.

اولین مارکت پرستاشاپ ایران در صورتی که تمایل دارید از امکانات حرفه ای و پیشرفته نسخه تجاری ماژول کپچای پرستاشاپ بهره مند شوید، لطفا به لینک زیر مراجعه فرمایید. نسخه تجاری با جدیدترین نسخه های پرستاشاپ 1.7 نیز سازگار است.

مطالعه بیشترنمایش کمتر
مشخصات
PS-720005

مشخصات

موضوع
پرستاشاپ
دسته بندی
ماژول های امنیتی و ضد ربات پرستاشاپ
تعداد فایل های قابل دانلود
1
طریقه دریافت محصول
بدون نیاز به ثبت نام و یا ایجاد حساب کاربری
حجم فایل
102 کیلوبایت
فرمت
Zip
زبان
فارسی
سازگار با
پرستاشاپ 1.5 و 1.6 و 1.7
امکان سفارشی سازی پروژه با اخذ هزینه
جهت سفارشی سازی این پروژه تیکت بزنید یا با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
واکنش گرا (Responsive)
بله 100%
پشتیبانی از قابلیت چند فروشگاهی
دارد
نصب موفق ماژول روی ورژن درخواستی پرستاشاپ
1.5.4 - 1.6.1.24

نظر / پرسش

متوسط امتیاز کاربران

5.0
6 نظر
عالی 6
خوب 0
متوسط 0
ضعیف 0
خیلی ضعیف 0

  • نظر (6)
  • پرسش و پاسخ (0)
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@ @VERIFY_PURCHASE@
(@COMMENT_GRADE@)
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_TITLE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_IMAGES@
@COMMENT_VIDEOS@
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟ @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENTS_NB@ ثبت دیدگاه درباره این نظر

@COMMENT_TITLE@

@CUSTOMER_NAME@ @AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

پاسخ @ANSWERS_NB@ پسند شده @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ پسند نشده @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ دیدگاه @COMMENTS_NB@
نوشتن پاسخ ثبت دیدگاه درباره این نظر
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@ @VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@ پاسخ
@TOTAL_USEFULNESS@
@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
ثبت دیدگاه درباره این نظر @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@ @VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ پاسخ

@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ پاسخ
محصولات مرتبط
699,000 تومان
ماژولی عالی برای داشتن حساب های کاربری با ایمیلی صحیح و درست جلوگیری از ایجاد اکانت های اسپمر یا ایمیل های جعلی Customer Email Verification & Google Recaptcha AntiSpam Module جدیدترین نسخه ماژول (2.1.1)
999,000 تومان
(1)
ماژول امنیتی ورود دو مرحله ای به پنل مدیریت پرستاشاپ برای ورود دو مرحله ای به مدیریت با گوگل  Google Authenticator Two-Factor Back Office Security Module جدیدترین نسخه (1.22)جلوگیری از ربات های هکر و هکرهای انسانی...
199,000 تومان
(1)
آیا از حساب های جعلی با ایمیل های عجیب در پرستاشاپ خسته شده اید؟آیا زمان زیادی صرف حذف این حساب های کاربری جعلی از دیتابیس خود می کنید؟به دنبال افزودن کد امنیتی و ریکپچای گوگل به بخش ثبت نام وب سایت خود هستید؟جدید...
0 تومان
با ماژول رایگان پرستاشاپ - اسلایدر نظرات در صفحه اصلی رتبه‌بندی‌ و نظرات مشتریان را در صفحه اصلی فروشگاه پرستاشاپ خود نمایش دهید. یک راه عالی برای ایجاد اعتماد مشتری از طریق یک اسلایدر نظرات تمیز و قابل تنظیم!
0 تومان
ماژول Material Icons + Font Awesome پرستاشاپ به شما اجازه می دهد تا به سرعت کتابخانه های آیکن های گم شده مانند Font Awesome و/یا آیکون های Material را اضافه کنید. این ویژگی زمانی مفید است که قالب شما شامل برخی از این...
0 تومان
ماژول لیزی لود پرستاشاپ - بارگذاری تنبل تصاویراگر از قالب ترنسفورمر Transformer یا قالب پاندا پرستاشاپ استفاده می کنید، دیگر نیازی به استفاده از این ماژول ندارید، ویژگی بارگذاری تنبل یکی از ویژگی های داخلی قالب های...
0 تومان
(1)
ماژول رایگان پرستاشاپ - افزونه دکمه پرش به بالا دکمه "پیمایش به بالا" به بازدیدکنندگان وب سایت شما این امکان را می دهد تا با یک کلیک بر روی یک دکمه شناور زیبا به راحتی به بالای صفحه شما برگردند. با "ماژول رایگان...
0 تومان
ماژول میل چیمپ پرستاشاپ - Presta MailChimp ماژول رایگان پرستاشاپماژول شماره 1 MailChimp برای پرستاشاپ مشتریان و اطلاعات خرید آنها را به صورت خودکار به MailChimp اضافه کنید. مشتریان را در گروه ها دسته بندی کنید...
0 تومان
ماژول رایگان پرستاشاپ - ماژول فید اینستاگرام پرستاشاپ ماژول رایگان پرستاشاپ - ماژول فید اینستاگرام پرستاشاپ برای نمایش عکس ها و ویدیوهای اینستاگرام شما در صفحه اصلی پرستاشاپ در چند دقیقه با یک راه اندازی آسان. ادغام...
0 تومان
ماژول رایگان پرستاشاپ - یادداشت صفحه محصول ماژول رایگان پرستاشاپ - یادداشت صفحه محصول یک ماژول مناسب برای درج نکات، اطلاعات اضافی در صفحه محصولات فروشگاه شماست. این افزونه پرستاشاپ به شما این امکان را می دهد تا...
0 تومان
ماژول رایگان پرستاشاپ - لینک شبکه های اجتماعی با ماژول رایگان پرستاشاپ - لینک شبکه های اجتماعی لینک های شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر، یوتیوب، اینستاگرام و غیره را در وب سایت فروشگاه خود نمایش دهید. فالو کردن...
0 تومان
(1)
ماژول رایگان پرستاشاپ - حذف سفارشات Delete Order یک ماژول رایگان حذف سفارشات پرستاشاپ است که به شما این امکان را می دهد تا سفارشات را از صفحه فهرست سفارش حذف کنید و آنها را به "سفارش های حذف شده" (Trash orders) منتقل...
0 تومان
ماژول رایگان پرستاشاپ - پاپ آپ پرستاشاپ Custom Popup Notification افزونه رایگان پاپ آپ پرستاشاپ کاری از شرکت پرستاکرفت. این ماژول امکان نمایش یک پنجره پاپ آپ یا بازشو با محتوای دلخواه را برای شما فراهم می کند. می...
0 تومان
ماژول رایگان پرستاشاپ - ماژول محصولات مرتبط پرستاشاپ هوشمند ماژول محصولات مرتبط هوشمند، محصولات هم رده ماژول رایگان پرستاشاپ - ماژول محصولات مرتبط پرستاشاپ،می تواند به شما کمک تا بلوک های محصولات مرتبط را به طور...
0 تومان
ماژول رایگان پرستاشاپ - نمایش آخرین محصولات بازدید شده مشتریان ماژولی ممتاز و درجه یک برای نمایش آخرین محصولاتی که هر کاربر  بازدید نموده است به خود آن کاربر
0 تومان
ماژول رایگان پرستاشاپ - افزونه سوال درباره محصول اصلی‌ترین و مهم‌ترین ویژگی این ماژول رایگان برای پرستاشاپ امکان ایجاد دکمه ویژه «پرسش درباره محصول» در هر صفحه محصول است. به لطف این دکمه، بازدیدکنندگان فروشگاه شما این...
0 تومان
ماژول ویرایش منو پنل مدیریت - ماژول رایگان پرستاشاپ سازگار با پرستاشاپ 1.7 در پرستاشاپ 1.6، قابلیت جذابی وجود داشت که شما را قادر می ساخت تا به آسانی تغییراتی را در منو بخش مدیریت فروشگاه خود اعمال کنید. این قابلیت در...
0 تومان
(1)
ماژول ویرایش فایل ربات پرستاشاپ - robots.txt ماژول ویرایش فایل ربات پرستاشاپ، یک ماژول رایگان پرستاشاپ ارزشمند برای ویرایش فایل ربات پرستاشاپ - robots.txt از طریق پنل مدیریت بدون نیاز به ورود به هاست
در کنارش خریداری شده
0 تومان
ماژول ویرایش منو پنل مدیریت - ماژول رایگان پرستاشاپ سازگار با پرستاشاپ 1.7 در پرستاشاپ 1.6، قابلیت جذابی وجود داشت که شما را قادر می ساخت تا به آسانی تغییراتی را در منو بخش مدیریت فروشگاه خود اعمال کنید. این قابلیت در...
0 تومان
ماژول رایگان پرستاشاپ - ماژول محصولات مرتبط پرستاشاپ هوشمند ماژول محصولات مرتبط هوشمند، محصولات هم رده ماژول رایگان پرستاشاپ - ماژول محصولات مرتبط پرستاشاپ،می تواند به شما کمک تا بلوک های محصولات مرتبط را به طور...
0 تومان
قالب آمازون پرستاشاپ - Amazonas طراحی پاسخگو با پشتیبانی از RTL، کاملا قابل تنظیم، سئو بهینه شده است، واضح و حرفه ای، دارای پنل ویرایشگر قالب قدرتمند قالب آمازون پرستاشاپ - Amazonas یک قالب وب سایت چند منظوره پرستاشاپ...
0 تومان
(1)
ماژول رایگان پرستاشاپ - افزونه دکمه پرش به بالا دکمه "پیمایش به بالا" به بازدیدکنندگان وب سایت شما این امکان را می دهد تا با یک کلیک بر روی یک دکمه شناور زیبا به راحتی به بالای صفحه شما برگردند. با "ماژول رایگان...
0 تومان
ماژول رایگان پرستاشاپ - یادداشت صفحه محصول ماژول رایگان پرستاشاپ - یادداشت صفحه محصول یک ماژول مناسب برای درج نکات، اطلاعات اضافی در صفحه محصولات فروشگاه شماست. این افزونه پرستاشاپ به شما این امکان را می دهد تا...
0 تومان
قالب بوم قالب رایگان پرستاشاپ  - Boom پوسته پرستاشاپ چند منظوره مدرن و ممتاز دارای شش طرح بندی صفحه اصلی، پوسته های رنگی نامحدود، 2 طرح بندی صفحه محصول، 3 طرح بندی صفحه تماس، نصب ساده با یک کلیک، قابلیت پرداخت یک...
0 تومان
ماژول رایگان پرستاشاپ- ماژول بازتولید تصاویر بند انگشتی پرستاشاپماژول رایگان پرستاشاپ  ماژول عالی و منحصر به فرد برای جلوگیری از خطای تایم اوت در حین پروسه بازتولید تصاویر بند انگشتی پرستاشاپ  با قابلیت توقف / اجرای...
0 تومان
ماژول میل چیمپ پرستاشاپ - Presta MailChimp ماژول رایگان پرستاشاپماژول شماره 1 MailChimp برای پرستاشاپ مشتریان و اطلاعات خرید آنها را به صورت خودکار به MailChimp اضافه کنید. مشتریان را در گروه ها دسته بندی کنید...

دانلودها

فهرست

ایجاد یک حساب کاربری برای استفاده از لیست علاقه مندی

ورود به سیستم
×
ماژول CAPTCHA در فرم ثبت نام پرستاشاپ
0 تومان