برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

0
×

ماژول فروش CDKey و پین کد پرستاشاپ

افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
دوست داشتن0
' اضافه به مقایسه0
شناسه محصول:
PS-720401
نام تجاری:

ماژول فروش CDKey و پین کد پرستاشاپ

ماژول فروش پین کد پرستاشاپ به شما  این امکان را می دهدتا CdKey و پین کد در فروشگاه آنلاین خود بفروش برسانید. این افزونه منحصر به فرد پس از آنکه مشتری محصولی از محصولات پین کدی (کد شارژ، پین کد، لایسنس و CDKEY )  را انتخاب و خریداری می نماید، به طور خودکار کدهای تخفیفی را برای آنها ارسال می کند. ماژول فروش CDKey و پین کد پرستاشاپ در حقیقت یک ابزار جامع با چندین کاربرد است که وظیفه اصلی آن مدیریت محصولات پین کدی است.

Prestashop Sell CDKeys / License keys

بهترین راه کار برای فروش CDkey های بازی های کامپیوتری، پین کد شارژ سیم کارت، فروش لایسنس آنتی ویروس، ویندز و محصولات مشابه

ادامه مطلبنمایش کمتر
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
599,000 تومان
اگر 1 عدد از این محصول را خریداری نمایید مبلغ 29,950 تومان پاداش دریافت خواهید کرد. شما می توانید از این پاداش برای خریدهای بعدی استفاده نمایید. همچنین میتوانید این پاداش را به کوپن تخفیف تبدیل نمایید و یا حتی می توانید به حساب بانکی خود نیز واریز کنید.
خروج
توضیحات

ماژول فروش CDKey و پین کد پرستاشاپ

ماژول فروش CDKey و پین کد پرستاشاپ

ماژول فروش پین کد پرستاشاپ به شما  این امکان را می دهد تا CdKey و پین کد در فروشگاه آنلاین خود بفروش برسانید. این افزونه منحصر به فرد پس از آنکه مشتری محصولی از محصولات پین کدی (کد شارژ، پین کد، لایسنس و CDKEY   )  را انتخاب و خریداری می نماید، به طور خودکار کدهای تخفیفی را برای آنها ارسال می کند. ماژول فروش CDKey و پین کد پرستاشاپ در حقیقت یک ابزار جامع با چندین کاربرد است که وظیفه اصلی آن مدیریت پین کدهاست.

نمونه هایی از کاربرد ماژول فروش CDKey و پین کد پرستاشاپ

نمونه هایی از کاربرد ماژول فروش CDKey و پین کد پرستاشاپ

فروش انواع پین کدها در پرستاشاپ

فروش CDkey بازی های ویدیویی در پرستاشاپ

فروش کدهای دسترسی (اکسس کدها) در پرستاشاپ

فروش کدهای فعال سازی (اکتیوژن کدها) در پرستاشاپ

فروش کلیدهای سریال  (سریال نامبر و لایسنس) در پرستاشاپ


با این افزونه می توانید CDkey های بازی ها، پین کد شارژ سیم کارت و غیره را بفروشید. تنظیمات پیچیده ماژول اجازه می دهد تا مجوزها را به روشی بسیار مفید و کارا مدیریت کنید. با یک کلیک ماوس می توانید هزاران مجوز را واردسازی کنید، آنها را مدیریت کنید، فعال کنید، حذف کنید و غیره.

لطفاً در ادامه این مقاله، توضیحات ماژول را مطالعه کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد ویژگی های موجود در این افزونه خاص و ممتاز دریافت کنید.

ماژول فروش CDKey و پین کد پرستاشاپ


ویژگی های ماژول فروش CDKey و پین کد پرستاشاپ

ویژگی های ماژول فروش CDKey و پین کد پرستاشاپ

مهمترین و اساسی ترین ویژگی این افزونه پرستاشاپ، فرآیند خودکار تحویل پین کد است. ماژول به طور خودکار برای مشتریانی که محصولاتی را که به عنوان "پین کد" (مرتبط با گروهی از کدها) علامت گذاری شده اند، CDkey می فرستد. علاوه بر این قابلیت، این ماژول شامل بسیاری از ویژگی های مفید دیگر است که فرآیند مدیریت را کارا و شهودی تر می کند.

پیکربندی ماژول اولیه

در صفحه پیکربندی افزونه می توانید وضعیت سفارشات را تعریف کنید. ماژول فقط در صورتی کلید مجوز را ارسال می کند که ترتیب وضعیت یکی از وضعیت های انتخاب شده باشد. بنابراین، به عبارت ساده، ماژول تنها در صورتی کلیدهای CD یا پین کدها را ارسال می کند که وضعیت سفارش به عنوان مثال "پرداخت پذیرفته می شود" یا "در صورت سفارش مجدد" و غیره باشد (به تصاویر دقت فرمایید). 

ماژول فروش CDKey و پین کد پرستاشاپ

ماژول شامل ویژگی هایی برای انتخاب گروه هایی از مشتریان است - این گروه ها به صورت خودکار کد تخفیف دریافت می کنند. اگر مشتری با گروه های انتخابی مرتبط نیست - ماژول پین کد را به حساب آنها ارسال / اضافه نمی کند - باید این کار را به صورت دستی انجام دهید (ویژگی عالی برای جلوگیری از SCAM)

پشتیبانی از بسته های محصول در ماژول فروش CDKey و پین کد پرستاشاپ

این تنها ماژول موجود است که امکان کار با بسته ها و پکیج محصولات را فراهم می کند. هنگامی که گزینه پشتیبانی از بسته های محصول را روشن می کنید (در صفحه پیکربندی ماژول) - افزونه بررسی می کند که آیا محصول خریداری شده بسته است یا خیر. و اگر چنین است - ماژول محصولات این بسته را بررسی می کند. اگر محصولی وجود داشته باشد که با گروه هایی از cdkey ها/ پین کدها مرتبط باشد - ماژول همه آن ها را برای مشتری ارسال می کند.


قالب ایمیل

قالب های ایمیل منحصر به فرد برای هر گروه از پین کدها

هر گروه از پین کدها می توانند از قالب ایمیل و عنوان ایمیل متفاوت استفاده کنند. به لطف این افزونه می توانید تحویل ایمیل را برای هر محصول پین کدی شخصی سازی کنید.

ایمیل منحصر به فرد برای هر پین کد

ایمیل منحصر به فرد برای هر پین کد

ماژول ابزاری به نام "مدیر قالب های ایمیل" دارد که در آن می توانید قالب های ایمیل جدیدی ایجاد کنید و می توانید از آنها برای محصولات پین کدی استفاده کنید. این بدان معنی است که هر نوع cdkey و پین کدی که فروشگاه شما ارسال می کند، می تواند با استفاده از قالب ایمیل منحصر به فردی ارسال شود!

ماژول فروش CDKey و پین کد پرستاشاپ


واردسازی تنظیمات ابزار ماژول فروش CDKey و پین کد پرستاشاپ

مزیت دیگر این ماژول که آن را بسیار مفید می کند و اجازه می دهد تا زمان زیادی را در وقت خود صرفه جویی کنید، ویژگی وارد کردن cdkey و پین کدهاست. تنظیمات ابزار واردسازی اجازه می دهد تا مشخصات پین کدها و همچنین مشخصات فایل را تعریف کنید. جداکننده ردیف یک مشخصات فایل csv است، شما در اینجا نمادی را تعریف می کنید که کدها را از هم جدا می کند. جداکننده ستون گزینه ای از فایل CSV است، شما در اینجا نمادی را تعریف می کنید که مقادیر مشخصات را از هم جدا می کند. ماژول مجوزهایی را می فرستد که فقط فعال هستند.

ابزار واردسازی ماژول فروش CDKey و پین کد پرستاشاپ

کل فرآیند واردسازی بر اساس فایل‌های CSV (به عنوان مثال از اکسل) است. در این فایل های CSV می توانید هزاران کد داشته باشید. کافی است این فایل را در ماژول خود آپلود کنید (در صفحه پیکربندی ماژول فرم ویژه ای برای وارد کردن چنین فایلی دارید). سپس کافی است روی "واردسازی به پایگاه داده" کلیک کنید. ماژول بقیه کارها را انجام خواهد داد و شما در زمان زیادی صرفه جویی خواهید کرد!


مدیریت پین کدها

ماژول موقعیت جدیدی را در منوی بک آفیس  یا پنل مدیریت شما ایجاد می کند. شما می توانید المان جدید " مدیریت پین کدها" را در آنجا پیدا کنید (لطفا به اسکرین شات زیر توجه فرمایید.

ماژول فروش CDKey و پین کد پرستاشاپ

می توانید کلیدهای مجوز را در آنجا مدیریت کنید. می توانید گروه های جدیدی از پین کدها را ایجاد کرده و آنها را با محصولات موجود در فروشگاه خود مرتبط کنید. بر این اساس، این ماژول cdkey و پین کدها را برای مشتریان ارسال می کند. می توانید پین کدهای جدید اضافه کنید، آنها را خروجی بگیرید، بررسی کنید که چند پین کد فروخته شده است. همچنین می توانید لیست پین کدهای فروخته شده را با جزئیات (چه کسی خریده است، کد چیست، محصول و غیره) مرور و بررسی کنید.

تاریخچه پین کدهای فروخته شده

در این بخش ماژول می توانید ببینید چه پین کدهایی را تا کنون فروخته اید و چه کسی آنها را خریده است. این بخش به شما این امکان می دهد تا به صورت دستی کدهایی را به حساب های مشتری اختصاص دهید و ایمیل های همراه با کد را دوباره ارسال کنید. همچنین می توانید مشخصات کدی را که ماژول خریداری کرده است تغییر دهید (به عنوان مثال می توانید کد پین کد را در اینجا تغییر دهید)

به روز رسانی خودکار موجودی محصولات

یکی از ویژگی های عالی موجود در ماژول، هماهنگ سازی خودکار موجودی انبار محصولات است. ماژول به طور خودکار موجودی محصول را بر اساس پین کدهای موجود در پایگاه داده ماژول به روزرسانی می کند. هر بار که کاربری یک محصول پین کدی را خریداری می کند یا هر بار که تنظیمات گروه را به روزرسانی می کنید (cdkey های جدید در پایگاه داده و دیتابیس لود می شوند) و ماژول به آسانی موجودی انبار را به روزرسانی می کند.

ادامه مطلبنمایش کمتر
مشخصات
PS-720401

مشخصات

دسته بندی
ماژول های خاص پرستاشاپ
مناسب برای
فریم ورک پرستاشاپ
تعداد فایل های قابل دانلود
1 فایل فشرده شامل سورس ماژول
طریقه دریافت محصول
( آنی پس از پرداخت وجه ) قابل دانلود از طریق ایمیل ثبت نامی یا حساب کاربری
فرمت
Zip
سازگار با
PS-1.6 & 1.7
امکان سفارشی سازی پروژه با اخذ هزینه
جهت سفارشی سازی این پروژه تیکت بزنید یا با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

نظر / پرسش

متوسط امتیاز کاربران

0.0
0 نظر
عالی 0
خوب 0
متوسط 0
ضعیف 0
خیلی ضعیف 0

  • نظر (0)
  • پرسش و پاسخ (0)
پاسخ @[email protected] پسند شده @[email protected] پسند نشده @[email protected] دیدگاه @[email protected]
نوشتن پاسخ ثبت دیدگاه درباره این نظر
محصولات مرتبط
(1)
399,000 تومان
ماژول نمایش مکان فروشگاه روی نقشه بدون گوگل مپس لوکیتور فروشگاه روی نقشه  - نمایش مراکز تحویل حضوری مرسوله Store Locator یک ماژول غنی از ویژگی است که مکان های شعب فیزیکی فروشگاه را روی نقشه در چندین مکان در وب سایت...
1,106,000 تومان
ماژول مبلغ کل پس انداز پرستاشاپ با ماژول مبلغ کل پس انداز پرستاشاپ می توانید میزان مبلغ کل پس انداز و سود کاربر را در هر خرید در تمام بلوک های خلاصه سبد خرید نمایش دهید. مثلا در صفحه خلاصه خرید به مشتری پیغامی نمایش...
(1)
899,000 تومان
ماژول ترکیب پرستاشاپ و وردپرس - ادغام دو طرفه  پست های وردپرس را در فروشگاه خود و محصولات پرستاشاپ را در وبلاگ خود نمایش دهید. امکان انتخاب انعطاف پذیری از مقالات، نمایش در هر نقطه - در صفحه اصلی، صفحه محصول، و غیره....
ماژول فاوآیکن پرستاشاپ برای همه پلتفرم ها ماژول فاوآیکن پرستاشاپ برای همه پلتفرم ها
پیشنهاد ویژه محدود
541,860 تومان821,000 تومان
‎−34%
ماژول فاوآیکن پرستاشاپ برای همه پلتفرم ها از ماژول فاوآیکن پرستاشاپ برای همه پلتفرم ها می توان برای افزودن مانیفست وب اپ، افزودن فایل پیکربندی مرورگر، تنظیم رنگ قالب و افزودن اندازه های مختلف فایل های فاویکون استفاده...
399,000 تومان
ماژول ترکیب حسابهای مهمان پرستاشاپ با ماژول ترکیب حسابهای مهمان پرستاشاپ مدیریت کاربران و سفارشات به راحتی هر چه تمام تر صورت می گیرد. به آسانی یک، دو یا چند حساب مهمان را که یک ایمیل مشترک دارند در یک حساب کاربری ثبت...
846,000 تومان
ماژول برند بر اساس حروف الفبا پرستاشاپ با ماژول برند بر اساس حروف الفبا پرستاشاپ ، می توانند برندها را در پرستاشاپ 1.7 با 4 روش بر اساس حروف الفبا نمایش دهید. اگر برندهای زیادی دارید، پس این ماژول به طور حتم یکی از...
999,000 تومان
ماژول واترمارک پیشرفته پرستاشاپ - Easy WaterMark PRO Module برترین ماژول واترمارک پرستاشاپ ماژول واترمارک پیشرفته پرستاشاپ با نام تجاری Easy WaterMark PRO به شما کمک می کند تا بدون تغییر فایل های منبع و کد سورس وب...
300,000 تومان
ماژول تاریخ بروزرسانی محصول بر اساس قیمت ماژولی مناسب برای نمایش تاریخ و ساعت آخرین زمان بروزرسانی قیمت یک محصول مناسب برای فروشندگان کالاهای وابسته به نرخ ارز و محصولاتی که نوسان قیمت دارند آیا محصولاتی که می فروشید...
(1)
999,000 تومان
ماژول نظرات پرستاشاپ و ماژول پرسش و پاسخ پرستاشاپ ماژول نظرات پرستاشاپ و ماژول پرسش و پاسخ پرستاشاپ، یک سیستم ثبت نظر، رتبه‌بندی و پرسش‌ - پاسخ کاملاً مدیریت ‌شده است تا نظرات محصول شما را قابل ویرایش، چند زبانه و...
699,000 تومان
ماژول طراحی فرم ثبت نام پرستاشاپ ماژول افزودن فیلد سفارشی به فرم ثبت نام پرستاشاپ و طراحی فرم ثبت نام به طور دلخواه ماژول فیلدهای ثبت نام پرستاشاپ به شما این امکان را می دهد تا فیلدهای اضافی و جدیدی را به فرم ثبت نام...
1,299,000 تومان
ماژول داشبورد پیشرفته حساب کاربری پرستاشاپاین ماژول تجاری پرستاشاپ در صفحه پروفایل کاربران، یک رابط کاربری جدید و جذاب، یک داشبورد حرفه ای و مدرن در صفحه " حساب من " یا my account به کاربران ارائه می دهد.همین حالا با...
(1)
999,000 تومان
ماژول نمایش ویدیو پرستاشاپ - درج کلیپ به جای تصویر محصول اگر در کنار تصاویر محصول به دنبال پخش کلیپ و ویدیو هستید، اگر در لیست محصولات پرستاشاپ (Product-list) به دنبال پخش ویدیو بدون نیاز به باز کردن صفحه محصول...
(2)
999,000 تومان
اگر به دنبال مدرن کردن صفحه محصول پرستاشاپ خود هستید، این ماژول بهترین انتخاب شماست. با مدرنیزه کردن تبهای صفحه محصول ، مشتریان ، موتورهای جستجو و مهم تر از همه، خود را راضی و خوشنود خواهید نمود. امکان چینش تب های...
399,000 تومان
نمایش ویژگی های دلخواه محصول در لیست محصولات با این ماژول تجاری پرستاشاپ می توانید ویژگی های دلخواه را در لیست محصولات نمایش دهید  تا اطلاعات ویژگی در نزدیکی هر محصول ظاهر شود. جدیدترین نسخه ماژول (1.2.1)Prestashop...
499,000 تومان
ماژول فروش ضربدری محصولات مرتبط به صورت لوک بوک Shop The Look | Cross Sell Recommended Products Module برترین ماژول فروش ضربدری محصولات مرتبط به صورت لوک بوک کاری از شرکت وبکول جدیدترین نسخه ماژول (4.0.1)
599,000 تومان
جداکننده سبد خرید و سفارشات پرستاشاپ  اکستنشن ماژول چند فروشندگی (مارکت پلیس) وبکول این افزونه اکستنشن ماژول چند فروشندگی وبکول است و قابلیت های مفیدی را به این ماژول اضافه می کند از جمله در مواردی که مشتری، سفارشات...
(1)
999,000 تومان
برترین ماژول وب اَپ و پوش نوتیفیکیشن پیشرفته پرستاشاپ Advance PWA | Offline, Push Notification, App, Firebase Module ماژول وب اَپ و پوش نوتیفیکیشن پیشرفته پرستاشاپ، ماژولی بینظیر برای ساخت و ایجاد وب اپ برای فروشگاه...
(4)
1,499,000 تومان
ماژول سئو پرستاشاپ - SEO Audit برترین ابزار سئو حرفه ای پرستاشاپ SEO Audit - Best SEO practices 2020 - Incredibly good Module با استفاده از این ماژول خارق العاده رنک یک گوگل شوید! یکی از برترین ماژول های سئو فوق حرفه...
(1)
499,000 تومان
ماژول افزودن برچسب و آیکون در صفحه و لیست محصولات پرستاشاپ Product Tag Icons Pro - V1.8.3 ماژول برچسب ها / تصاویر آیکون برای صفحات محصولات ماژول پرستاشاپی است که به شما این اجازه را می دهد تا تعداد نامحدودی از آیکون...
(1)
999,000 تومان
ماژول ورود با موبایل - افزونه پیامکی پرستاشاپ افزونه ای بینظیر برای سهولت در ثبت نام و ورود کاربران و مشتریان به حساب کاربری با استفاده از رمز عبور یک بار مصرف پیامکی (OTP) افزونه پیامکی پرستاشاپ، بینظیر برای ثبت نام...

دانلودها

اشتراک گذاری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم