×
×

ماژول Canonical SEO URLs + Google Hreflang Pro پرستاشاپ

شناسه محصول:
PS-720564

ماژول Canonical SEO URLs + Google Hreflang Pro پرستاشاپ بهینه‌سازی سئو و رنک صفحات وب سایتهای پرستاشاپی را در موتورهای جستجوی گوگل بهبود می‌بخشد. این ماژول دو ابزار اساسی را در اختیار شما قرار می‌دهد: Canonical SEO URLs و Google Hreflang.

برای جلوگیری از تکرار محتوا و بهبود بهینه‌سازی موتورهای جستجو، برچسب‌های Canonical را به صفحه اصلی، محصولات، دسته بندی ها، CMS، تولید کننده ها و تامین کننده های خود اضافه کنید.

 جدیدترین نسخه ماژولمطالعه بیشترنمایش کمتر
دسته بندی: پرستاشاپ
نام تجاری:
799,000 تومان
رتبه بندی:
(0)
در صورت خرید 1 عدد از این محصول، مبلغ 39,950 تومان پاداش دریافت خواهید کرد. شما می توانید از این پاداش برای خریدهای بعدی استفاده نمایید. همچنین میتوانید این پاداش را به کوپن تخفیف تبدیل نمایید و یا حتی می توانید به حساب بانکی خود نیز واریز کنید.
خروج
مقایسه محصول0
توضیحات تکمیلی

ماژول Canonical SEO URLs + Google Hreflang Pro پرستاشاپ

بررسی اجمالی افزونه - Canonical URL چیست؟

Canonical URL ها برای جلوگیری از تکرار محتوا استفاده می‌شوند و به موتورهای جستجو نشان می‌دهند که کدام صفحه "اصلی" است. این فقط یک ارجاع است که به کد صفحه اضافه می‌شود تا به موتورهای جستجو بگوید که این صفحه صفحه اصلی نیست و محتوای اصلی در صفحه دیگری قرار دارد.

اگر چند نسخه مشابه از همین محتوا از طریق URL های متعدد قابل دسترسی باشد و از Canonical URL ها استفاده نکنید، موتورهای جستجو به دلیل تکرار محتوا، بهینه سازی SEO شما را مجازات می‌کنند.

اما اگر از Canonical URL ها استفاده کنید، صفحاتی که قبلاً به عنوان "محتوای تکراری" در نظر گرفته می‌شدند (URL های مختلف با همان محتوا) حالا توسط موتورهای جستجو به عنوان یک صفحه واحد و یکسان در نظر گرفته می‌شوند (با لینک به Canonical URL).

برچسب hreflang

این ماژول به شما امکان می‌دهد برچسب hreflang را اضافه کنید تا به گوگل بگویید که هر صفحه برای چه زبان‌ها یا مناطقی هدف قرار دارد. این کار به بهبود SEO شما، جلوگیری از تکرار محتوا و بهبود تجربه کاربری کمک خواهد کرد. همچنین به شما امکان می‌دهد برچسب "x-default" پیش فرض را برای کاربران کشورهایی که زبان در وبسایت شما پیکربندی نشده است یا کاربرانی که زبان در مرورگر پیکربندی نشده است، اضافه کنید. برای بهبود SEO بین‌المللی اساسی است.

دموی ماژول

جهت بررسی دموی این ماژول، میتوانید از لینک های زیر استفاده فرمایید. ممکن است نیاز به استفاده از نرم افزارهای تغییر دهنده  IP از ایران به سایر کشورها مورد نیاز باشد.

عملکرد ماژول چگونه است؟

ماژول به طور خودکار یک URL Canonical پیش فرض به تمام صفحات محصولات، دسته بندی و CMS اضافه می‌کند. به طور پیش فرض، ماژول از URL فعلی صفحه به عنوان URL Canonical پیش فرض استفاده می‌کند.

از تنظیمات عمومی برای اعمال تغییرات عمومی بر روی تمام URL های Canonical پیش فرض استفاده کنید. شما می‌توانید دامنه اصلی را تغییر دهید (اگر از محتوای تکراری بین دامنه ها استفاده می‌کنید)، پروتکل را تغییر دهید (اگر از محتوای تکراری بین http و https استفاده می‌کنید) یا پارامترها را حذف کنید (اگر از محتوای تکراری ناشی از URL های با پارامتر استفاده می‌کنید) در URL های Canonical پیش فرض.

اگر می‌خواهید برای یک محصول، دسته بندی، CMS، تولید کننده یا تامین کننده خاص URL Canonical سفارشی تنظیم کنید، به تنظیمات این صفحه بروید، گزینه "URL سفارشی" را انتخاب کنید و URL Canonical سفارشی دلخواه خود را بنویسید.

تنظیمات عمومی (URL های Canonical پیش فرض)

این ماژول به شما امکان می‌دهد قوانین عمومی را تنظیم کنید که بر روی تمام URL های Canonical پیش فرض شما اعمال می‌شوند.

می‌توانید نام دامنه اصلی را تنظیم کنید (اگر از چندین دامنه با همان محتوا استفاده می‌کنید) تا به موتورهای جستجو بگویید که کدام دامنه دامنه اصلی است. به عنوان مثال: اگر به عنوان مثال www.domain2.com را به عنوان دامنه اصلی تعیین کنید، URL Canonical صفحه www.domain.com/product.com به www.domain2.com/product.com تغییر خواهد کرد.

می‌توانید اجبار کنید که "http" یا "https" قبل از URL Canonical اضافه شود (برای جلوگیری از تکرار بین نسخه های http و https وب سایت). به عنوان مثال: اگر انتخاب کنید که برای URL Canonical اجبار https را انتخاب کنید، URL Canonical صفحه www.domain.com/product.com به https://www.domain.com/product.com تغییر خواهد کرد.

می‌توانید لیستی از پارامترها را در URL Canonical نادیده بگیرید (اگر چندین URL برای همان صفحه دارید). به عنوان مثال: اگر به عنوان مثال لیستی از پارامترها (live_configurator_token، id_employee، id_shop) را به لیست اضافه کنید، URL Canonical صفحه www.domain.com/product.html?live_configurator_token=123&id_employee=1&id_shop=1 به www.domain.com/product.html تغییر خواهد کرد.

همچنین می‌توانید URL Canonical را به سرآیند HTTP صفحه اضافه کنید (این بخش تنها توسط مرورگرهای وب قابل مشاهده است).

URL Canonical سفارشی

همچنین، این ماژول به شما امکان می‌دهد URL Canonical سفارشی برای صفحه اصلی، محصول، دسته بندی، CMS، تولیدکننده و تامین کننده مورد نظر تنظیم کنید.

برای انجام این کار، فقط باید یک محصول، دسته بندی، CMS، تولیدکننده یا تامین کننده فروشگاه خود را ویرایش کنید، ماژول به طور خودکار بخش جدیدی از تنظیمات این صفحه را اضافه می‌کند.

در تنظیمات این صفحه، فقط باید گزینه "URL سفارشی" را انتخاب کرده و URL Canonical سفارشی مورد نظر خود را وارد کنید، می‌توانید برای هر زبان فروشگاه خود (فروشگاه چندزبانه) URL متفاوتی تنظیم کنید.

امکانات و ویژگی های ماژول Canonical SEO URLs + Google Hreflang Pro پرستاشاپ

URL Canonical پیش فرض به تمام صفحات محصولات، دسته بندی ها، CMS، تولید کننده ها و تامین کننده ها اضافه شده است.

تنظیم دامنه برای URL های Canonical پیش فرض (جهت جلوگیری از تکرار محتوا بین دامنه ها)

تنظیم پروتکل برای URL های Canonical پیش فرض (جهت جلوگیری از تکرار محتوا بین نسخه های http و https)

نادیده گرفتن لیستی از پارامترها در URL های Canonical پیش فرض (جهت جلوگیری از تکرار محتوا بر اساس پارامترها)

تنظیم URL Canonical سفارشی برای صفحات محصول، دسته بندی، CMS، تولید کننده و تامین کننده دلخواه شما

تنظیم URL Canonical پیش فرض یا سفارشی برای صفحه اصلی

امکان اضافه کردن URL Canonical به سرآیند HTTP صفحه (برای مرورگرهای وب)

سازگار با فروشگاه‌های چندگانه *

امکان اضافه کردن برچسب های hreflang به تمام صفحات سایت

امکان اضافه کردن مناطق به عنوان تفاوت‌گر (en-GB)

قابلیت اضافه کردن برچسب "x-default" پیش فرض

* لطفا توجه داشته باشید که تنظیم URL Canonical سفارشی برای محصولات، دسته بندی ها و غیره با چند فروشگاهی سازگار نیست.

مطالعه بیشترنمایش کمتر
مشخصات
PS-720564

مشخصات

دسته بندی
ماژول های سئو پرستاشاپ
مناسب برای
فریم ورک پرستاشاپ
تعداد فایل های قابل دانلود
1 فایل فشرده شامل سورس ماژول
طریقه دریافت محصول
( آنی پس از پرداخت وجه ) قابل دانلود از طریق ایمیل ثبت نامی یا حساب کاربری
فرمت
Zip
سازگار با
V1.5.0.0 - V8.1.4
آخرین تغییرات ماژول
محصولات مرتبط
899,000 تومان
رتبه بندی:
(0)
Awesome URL – Remove IDs (Numbers) & ISO Code In URL ماژول ریدایرکت پرستاشاپ - Awesome URL افزونه ای است برای حذف شناسه ها و کد ISO در URL، ایجاد خودکار URL های دوستانه با هدایت URL های قدیمی (با کد ID و ISO) به...
699,000 تومان
رتبه بندی:
(0)
ماژول حذف شناسه لینکها در پرستاشاپ - Prestashop Pretty / Clean URLs PROاین ماژول پرستاشاپ، برای هر نوع صفحه در فروشگاه آنلاین شما آدرس‌های URL دوستانه می‌سازد. این افزونه شماره‌های شناسه را از صفحاتی مانند...
1,199,000 تومان
رتبه بندی:
(0)
ماژول ریدایرکت خودکار پرستاشاپ- افزونه اصلاح لینک ها و سئو  به طور خودکار صفحات غیرفعال و حذف شده را ریدایرکت می کند! صفحات از دست رفته را پیش بینی و به طور خودکار رفع می کند! به راحتی تمام صفحات گمشده و ریدایرکت های...
826,500 تومان
رتبه بندی:
(0)
ماژول Hreflang پرستاشاپ - افزونه سئو وب سایت چندزبانه ماژول Hreflang پرستاشاپ - افزونه سئو وب سایت چندزبانه برای سایت هایی که دارای چندین زبان هستند بسیار مفید است، این ماژول می تواند مشکل محتوای تکراری را برطرف کند و...
884,000 تومان
رتبه بندی:
(0)
ماژول حذف شناسه آدرس پرستاشاپ - PrestaShop removing IDs from URLs & SEO friendly url ماژول حذف شناسه آدرس پرستاشاپ می تواند شناسه ها را از URL ها حذف کند و URL ها را بهینه سازی نماید. آدرس های اینترنتی بدون شناسه...
0 تومان
رتبه بندی:
(0)
(1)
ماژول ویرایش فایل ربات پرستاشاپ - robots.txt ماژول ویرایش فایل ربات پرستاشاپ، یک ماژول رایگان پرستاشاپ ارزشمند برای ویرایش فایل ربات پرستاشاپ - robots.txt از طریق پنل مدیریت بدون نیاز به ورود به هاست
199,000 تومان
رتبه بندی:
(0)
ماژول ساخت آدرس های اینترنتی سئو و بهینه Advanced SEO Friendly URLs Module افزایش رنک وب سایت شما در موتورهای جستجو و گوگل تست شده بر روی نسخه 1.7.6.7 توسط تیم پرستانیوز
199,000 تومان
رتبه بندی:
(0)
(1)
ماژول سئو لینک داخلی پرستاشاپ - SEO Internal Linking PRO ماژولی حرفه ای برای سئو لینک های داخلی  پرستاشاپ بروزترین نسخه ماژول بی نظیر SEO Internal Linking PRO با استفاده از این ماژول سئو و پیج رنک وب سایت خود را...

دانلودها

فهرست

ایجاد یک حساب کاربری برای استفاده از لیست علاقه مندی

ورود به سیستم
×
ماژول Canonical SEO URLs + Google Hreflang Pro پرستاشاپ
799,000 تومان