×
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
0
×

ماژول مدیریت و ویرایش سفارشات پرستاشاپ شرکت ETS Soft

شناسه محصول:
PS-720039

ماژول مدیریت و ویرایش سفارشات پرستاشاپ شرکت ETS Soft

Order Manager: Edit, delete, export, quick view & more Module

بهترین ماژول مدیریت سفارشات پرستاشاپ - نسخه اوریجینال

کاری از شرکت قدرتمند ETS -Soft - نسخه 2.6.5

آخرین و بروزترین نسخه موجود و ارائه شده توسط شرکت تا این تاریخ

ترجمه کامل به زبان فارسی

مطالعه بیشترنمایش کمتر
دسته بندی: پرستاشاپ
نام تجاری:
599,000 تومان
در صورت خرید 1 عدد از این محصول، مبلغ 29,950 تومان پاداش دریافت خواهید کرد. شما می توانید از این پاداش برای خریدهای بعدی استفاده نمایید. همچنین میتوانید این پاداش را به کوپن تخفیف تبدیل نمایید و یا حتی می توانید به حساب بانکی خود نیز واریز کنید.
خروج
توضیحات تکمیلی

بررسی اجمالی ماژول مدیریت سفارشات پرستاشاپ

ماژول مدیریت و ویرایش سفارشات پرستاشاپ شرکت ETS Soft

Order Manager: Edit, delete, export, quick view & more Module

ماژول مدیریت سفارشات پرستاشاپ چه کاربردی دارد؟

ماژول مدیریت سفارش ها در پرستاشاپ

ماژولی برای ویرایش، حذف، خروجی گیری، نمایش سریع سفارشات و سایر امکانات ضروری برای رسیدگی بهتر به سفارشات و مدیریت پرستاشاپ

اگر به دنبال سرعت عمل در مدیریت سفارشات پرستاشاپ هستید، بهترین انتخاب شما این افزونه است.

شما می توانید با استفاده از این ماژول مدیریت کاتالوگ فروشگاه خود را بهبود ببخشید. سفارشات را به سادگی مدیریت کنید، کالایی را حذف یا اضافه نموده و دست به اصلاح فاکتور بزنید. قابلیت دیگر این افزونه، چاپ برچسب/لیبل است. می توانید به آسانی با ماژول مدیریت سفارشات لیبلی از لیست محصولات چاپ کنید و بر روی بسته بندی کالا درج نمایید.

ماژول مدیریت و ویرایش سفارشات پرستاشاپ شرکت ETS Soft که در نیوزپاور عرضه می شود، نسخه اصل و اوریجینال است. این افزونه برای اولین بار در ایران توسط نیوزپاور خریداری شده است و به هیچ وجه نال و هک شده نیست.

به هیچ وجه نسخه های نال شده این افزونه را استفاده نکنید تا از خطرات امنیتی برای وب سایت خود در امان باشید. همیشه بروزترین نسخه در نیوزپاور منتشر می شود و در صورت /تمایل لایسنس اختصاصی + حساب کاربری نزد اددانز فرانسه/ شرکت سازنده ماژول نیز تقدیم حضور می گردد. (با پرداخت هزینه دلاری)

ماژول مدیریت و ویرایش سفارشات پرستاشاپ شرکت ETS Soft

با استفاده از این ماژول پرستاشاپ، شما قادر به ویرایش / حذف / نسخه برداری از سفارش ها، خروجی گیری از سفارش ها در فرمت های CSV / Excel / XM ، دیدن سریع سفارش ها و صفحه فهرست سفارش های قابل تنظیم، با فیلد های داده اضافی هستید. ماژول "Order Manager"، ابزاری برای مدیریت سفارش ها در فروشگاه پرستاشاپی شماست. این ماژول به صورت All in one است ( چند ویژگی و قابلیت تجمیع شده در یک ماژول ) و به شما این امکان را می دهد که به سهولت و آسانی، به طوری مؤثر، سفارشات فروشگاه پرستاشاپی خود را با آن مدیریت کنید.

شما سیستم فروشگاه ساز پرستاشاپ را برای تجارت خود انتخاب کردید زیرا استفاده از آن ساده است، سریع راه اندازی می شود و این یکی از بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی در دنیا است. در حالی که سیستم فروشگاه ساز پرستاشاپ به شما کمک می کند تا فروش خود را بدست آورید، اما اگر بخواهید سفارشی را ویرایش کنید یا سفارشات پرستاشاپ را به عنوان تقاضای مشتری حذف کنید، انجام این عملیات ها بسیار دشوار خواهد بود. علاوه بر این، ویژگی های خروجی گیری از سفارش ها به صورت پیش فرض در پرستاشاپ بسیار محدود است و نمی تواند نیاز روز افزون شما را از این منظر برآورده نماید.

اما نگران نباشید! ما ماژول مدیریت سفارش ها (Order Manager) را توسعه داده ایم ! – این ماژول ابزاری نوآورانه در زمینه مدیریت سفارش ها برای پرستاشاپ است که با ویژگی های مفیدی برای حل همه مشکلات مدیریت سفارشات در بستر تجارت الکترونیکی پرستاشاپ، به شما کمک بسیار زیادی می کند.

بیایید توضیح دهیم که چرا ما در نیوزپاور، به شما استفاده از ماژول مدیریت سفارش ها (Order Manager) را  به منظور مدیریت و خروجی گیری از داده های سفارشات توصیه می کنیم :

1. مدیریت سفارش ها به شما این امکان را می دهد تا به راحتی تمام سفارشات موجود در فروشگاه خود را مدیریت کنید!

ویرایش ساده و انعطاف پذیر سفارش ها ...

این ماژولِ ویرایش سفارش های پرستاشاپ، به شما این امکان را می دهد تا به لطف ویژگی ویرایشگر زنده آن، همه نوع اطلاعات سفارشی را که در پنل مدیریت پرستاشاپ ( Office back Prestashop ) برای شما قابل مشاهده است، تغییر دهید. شما می توانید داده های سفارش ها را نه تنها درست در صفحه فهرست سفارش ها بلکه در صفحه جزئیات سفارشات تغییر دهید. به عنوان مثال، شما ممکن است به راحتی آدرس حمل و نقل مشتری و آدرس فاکتور را ویرایش کنید، محصول را اضافه / ویرایش / حذف کنید، سفارشی را به مشتری دیگر اختصاص دهید، وضعیت سفارش را تغییر دهید و غیره.

سفارش ها را حذف و یا بازیابی کنید

به طور پیش فرض، شما نمی توانید یک سفارش پرستاشاپ را حذف کنید ، اما ماژول مدیریت سفارش ها (Order Manager)، شما را قادر می سازد این کار را انجام دهید ! می توانید سفارشات غیر ضروری یا دستورات ناموفق را به سطل زباله منتقل کنید. از این سطل زباله ، می توانید سفارشات را به طور دائم حذف کرده یا سفارشات را دوباره به صفحه لیست سفارش ها بازگردانید.

صفحه فهرست سفارش قابل شخصی سازی

با استفاده از این ماژولِ مدیریتِ سفارش ها (Order Manager)، می توانید فیلد های مفیدتری را برای نمایش در صفحه فهرست سفارش اضافه کنید (به عنوان مثال محصولات خریداری شده، هزینه حمل و نقل، آدرس حمل و نقل ، آدرس فاکتور ها و ... ). با کشیدن و رها کردن ( Drag & Drop ) نام های فیلد، می توانید تعیین کنید که کدام فیلدها نمایش داده شوند و ترتیب نمایش آنها را نیز به چه شکل باشد.

علاوه بر این، ماژول " Order Manager "، از اقدامات عمده زیر نیز برای سفارشات انتخاب شده در لیست سفارشات، پشتیبانی می کند: تغییر وضعیت سفارش ها، چاپ فاکتورهای منتخب / برگه های تحویل، خروجی گیری از سفارشات در قالب فایل CSV و حذف سفارشات و ...

نمایش راحت نمایش سریع سفارش ها به صورت پاپ آپ

ماژول " Order Manager "، یک پنجره نمای سریع ( پاپ آپ ) را برای کمک به شما در مشاهده جزئیات سفارش بدون باز کردن یک صفحه سفارش جداگانه، فراهم می کند. از طریق این پنجره پاپ آپ ، می توانید فاکتور های سفارش را در قالب PDF بارگیری کنید یا جزئیات سفارش را چاپ نمایید.

سایر ویژگی های مدیریت

ماژول " Order Manager "، همچنین به شما این امکان را می دهد که یادداشت شخصی خود را به هر سفارش اضافه کنید یا یک سفارش را کپی کنید. هنگام کپی کردن سفارش ، می توانید روش حمل و نقل ، آدرس حمل و نقل مشتری / آدرس فاکتور را تغییر داده و یا حتی مشتری جدیدی را به سفارش اختصاص دهید.

 دموی ماژول   

برای مشاهده دمو مدیریت و امکانات " ماژول مدیریت و ویرایش سفارشات پرستاشاپ شرکت ETS SOFT " می توانید به لینک زیر مراجعه کنید، اطلاعات ورود به مدیریت دمو در صفحه ورود مشخص شده است.

2. جامع ترین ابزار برای خروجی گیری از سفارش ها در پرستاشاپ

ماژول " Order Manager "، برای شما خروجی گیری از داده های سفارش ها را برای انجام بهتر امور حسابداری ، انتقال داده یا اهداف دیگر، آسان می کند. با استفاده از ابزار خروجی گیری قابل تنظیم ، می توانید از تمام فیلد های مربوط به سفارش ها خروجی بگیرید (مانند شناسه سفارش ، مرجع سفارش ، وضعیت سفارش و ... ) ، فیلد های خروجی گیری مورد نیاز خود را انتخاب کنید و در فایل خروجی داده نهایی خود فیلد ها را با کشیدن و رها کردن  ( Drag & Drop ) نام های هر فیلد، مرتب نمایید.

ماژول " Order Manager " پرستاشاپ، همچنین به شما این امکان را می دهد که قوانین مختلف خروجی گیری را مانند "سفارشات این ماه" ، "در انتظار سفارشات" ، "سفارشات پرداخت شده" ، "سفارشات یک مشتری خاص" و ... را ایجاد کنید تا این ماژول به راحتی از  سفارش های مورد نیاز شما خروجی بگیرد.

یکی دیگر از ویژگی های عالی این ماژول، خروجی گیری خودکار از سفارش ها با استفاده از کران جاب (cronjob ) است. شما می توانید زمان ارسال (روزانه ، هفتگی ، ماهانه و ...) را برای ارسال خودکار داده های خروجی به آدرس های ایمیل خاص ، ذخیره داده های سفارشات به یک دایرکتوری در همان سرور یا استفاده از سرویس گیرنده FTP برای بارگذاری داده های خروجی گرفته شده در یک سرور دیگر ، برنامه ریزی کنید.

آنچه مشتریان می پسندند

آنچه مشتریان شما دوست خواهند داشت

ماژول "Order Manager" پرستاشاپ، به مدیران فروشگاه اجازه می دهد تا هر زمان که مشتریان تغییراتی را در سفارشات ایجاد کردند ، سفارشات را ویرایش کنند ، بدون نیاز به اینکه برای مشتری سفارش جدید ثبت شود ، سریعاً به درخواست مشتری پاسخ دهند.

نصب و راه اندازی ماژول مدیریت حرفه ای سفارشات پرستاشاپ

نصب و راه اندازی ماژول مدیریت و ویرایش سفارشات پرستاشاپ شرکت ETS Soft

مرحله 1: رفتن به بخش "ماژول ها و خدمات"> سپس بر روی "بارگذاری یک ماژول" کلیک کنید.

مرحله 2: فایل نصبی ماژول را از طریق Install Manager انتخاب کرده و شروع به نصب کنید.

و به همین سادگی کار تمام است! اکنون وقتی صفحه فهرست سفارش ها را باز می کنید و صفحه جزئیات را در Office back مشاهده می کنید ، گزینه های دیگری برای ویرایش / حذف / تکراری سفارشات مشاهده خواهید کرد. همچنین می توانید به راحتی در صفحه فهرست سفارش، فیلدهای جدید اضافه کنید و از سفارشات به صورت دستی یا خودکار با استفاده از تنظیم کران جاب cronjob خروجی بگیرید.

نکات مهم در ارتباط با ماژول مدیریت سفارشات پرستاشاپ

سایر نکات مهم

ماژول "ماژول حرفه ای مدیریت و ویرایش سفارشات پرستاشاپ شرکت ETS Soft"، با Prestashop 1.6.x  وPrestashop 1.7.x به خوبی سازگار است .

دستورالعمل و داکیومنت مفصلی برای راهنمای کاربر همراه با سورس قابل دانلود ماژول، ضمیمه شده است.

این ابزار مدیریت سفارش برای پرستاشاپ با تمام مرورگرهای وب مدرن مانند Google Chrome ، Mozilla Firefox ، Opera ، Safari ، Microsoft Edge و ... کاملاً سازگار است و به خوبی کار می کند.

سایر ویژگی های منحصر به فرد ماژول مدیریت سفارشات پرستاشاپ

سایر ویژگی های منحصر به فرد ماژول مدیریت و ویرایش سفارشات پرستاشاپ شرکت ETS Soft

ویرایش سفارش ها : ماژول " Order Manager" پرستاشاپ، به شما این امکان را می دهد تا هر نوع اطلاعات سفارشی را که در پنل مدیریت فروشگاه پرستاشاپی شما قابل مشاهده است با ویرایشگر زنده اصلاح کنید. می توانید اطلاعات مربوط به سفارش ها را در صفحه فهرست سفارش یا در صفحه جزئیات سفارش ویرایش کنید.

حذف / بازیابی سفارش ها : شما می توانید سفارشات غیر ضروری را به سطل زباله منتقل کنید و سپس سفارش ها را بطور دائم حذف کنید یا سفارشات را دوباره به صفحه لیست سفارش ها بازگردانید.

صفحه فهرست سفارش شخصی سازی شده: این امکان شما را قادر می سازد تا فیلد های مفیدتر داده (در مقایسه با فیلدهای پیش فرضی که پرستاشاپ ارائه می دهد) برای نمایش در صفحه فهرست سفارش ها اضافه کنید. با کشیدن و رها کردن نام فیلدها ، می توانید فیلدهای داده را برای نمایش و مرتب سازی فیلد های داده انتخاب کنید.

پشتیبانی از پنجره نمایش سریع ( پاپ آپ ) در صفحه فهرست سفارش ها

 دارای گزینه ای برای کپی کردن سفارش و اصلاح روش حمل و نقل ، ارسال مشتری / آدرس فاکتور و اختصاص مشتری جدید به سفارش جدید کپی شده و ...

دارای گزینه ای برای اضافه کردن یادداشت برای سفارش ها

پشتیبانی از امکان چاپ چندین فاکتور انتخاب شده یا  فاکتور تحویل،  با یک کلیک !

دارای گزینه خروجی گرفتن از سفارشات انتخاب شده در قالب فایل CSV در صفحه فهرست سفارش.

 دارای گزینه ای برای اختصاص امتیازات مدیریت سفارشات، برای کارکنان فروشگاه : مشاهده / اضافه کردن / ویرایش / حذف سفارشات و ...

ویژگی های خروجی گیری  از سفارش ها ...

خروجی گیری از سفارش ها در قالب فایل های CSV ، Excel یا XML

پشتبانی از قوانین چند خروجی گیری

 دارای گزینه های خروجی گیری از سفارشات براساس تاریخ (این ماه ، ماه گذشته ، امسال ، سال گذشته ، بازه زمانی) ، وضعیت سفارش ، سفارش خروجی گیری توسط مشتری ، گروه مشتری ، کشور ، شرکت حمل ، روش پرداخت ، تولید کننده ، عرضه کننده ، دسته بندی ، کالای خاص و کل سفارش و ...

دارای گزینه تنظیم پیشوند نام فایل ، تعداد رقم اعشار و ...

دارای گزینه ای برای مرتب سازی سفارشات خروجی گرفته شده بر اساس جدیدترین سفارش ، جدیدترین مشتری ، کل سفارش

دارای گزینه بارگیری مستقیم سفارشات

 دارای گزینه ای برای تنظیم صحیح برنامه ریزی برای صادرات خودکار سفارشات

دارای گزینه ارسال سفارشات خروجی گررفته شده از طریق ایمیل: عنوان ایمیل ، محتوای ایمیل ، چند گیرنده

دارای گزینه ای برای بارگذاری سفارشات خروجی گرفته شده در یک پوشه در همان سرور یا استفاده از FTP برای بارگذاری سفارشات خروجی گرفته شده در یک سرور دیگر

اخرین تغییرات ماژول

ورژن 2.6.5 :

رفع باگ برای نسخه 8.0.4 پرستاشاپ

ورژن 2.6.4 :

ایجاد سازگاری با پرستاشاپ 8.0.3

ورژن 2.6.3:

افزودن ویژگی جدید : فیلد «یادداشت خصوصی سفارش » در قسمت «خروجی گیری سفارشات > فیلدهای خروجی گیری» اضافه شده است.

رفع اشکالات CSS

ورژن 2.6.2:

نام نویسنده و حق چاپ را ویرایش شده است.

افزودن ویژگی جدید: تغییر ارز در صفحه جزئیات سفارش

افزودن گزینه جدید: تنظیم موقعیت ثابت برای عناوین ستون در صفحه فهرست سفارشات

ورژن 2.5.8:

رفع اشکال: عدم نمایش لینک ردیابی مشتری در صفحه فهرست سفارش

ورژن 2.5.6:

رفع اشکال در پرستاشاپ نسخه 1.7.8.8

ستون داده جدید در صفحه فهرست سفارش: شناسه تراکنش

ورژن 2.5.5:

حل مشکل و باگی که در پرستاشاپ 1.6 موجود بود و باعث ایجاد باگی در حین کار با افزونه می شد.

ورژن 2.5.3:

هنگام دسترسی به صفحه فهرست سفارش، اشکال "Twing"  برطرف شده است.

ورژن 2.5.2 :

ایجاد سازگاری با آخرین نسخه پرستاشاپ 8.00

ورژن 2.5.1 :

هنگام حذف چندین سفارش همزمان، هشدار تأیید اضافه شده است.

هنگام انتقال سفارشی به سطل زباله، مقدار/تعداد محصول را دوباره ذخیره و اصلاح می کند.

 ورژن 2.4.9 : اصلاح جزیی CSS ماژول

ورژن 2.4.8 : افزودن فرمت فایل جدید برای خروجی گیری از سفارشات :  فرمت XLSX

 ورژن 2.4.6 : رفع اشکال: پیش از این هنگام استفاده از ویژگی فیلتر در صفحه فهرست سفارشات در پرستاشاپ v1.7.7.x امکان تغییر وضعیت سفارش وجود نداشت.

ورژن 2.4.5 : افزودن فیلد جدیدی برای خروجی گیری : مقدار/میزان تخفیفی

ورژن 2.4.4 : افزودن قابلیت جستجوی لحظه ای در صفحه لیست سفارشات

ورژن 2.4.3 : افزودن ستون شناسه سبد خرید به لیست سفارش

ورژن 2.4.2 : اصلاح فایل سفارشات خروجی گرفته شده که از طریق ایمیل ارسال می شود.

ورژن 2.4.1 : افزودن قابلیت ورود به عنوان مشتری در صفحه اطلاعات مشتری

ورژن 2.3.8 : گزینه ای برای حذف دائمی سفارش به صورت پیش فرض به ماژول اضافه شده است. با این ویژگی می توانید انتخاب کنید که سفارش به طور موقت به سطل زباله منتقل شود یا اینکه به طور کامل حذف شود.

ورژن 2.3.5 : حل باگ ماژول در حین ویرایش سفارشات

ورژن 2.3.2 (12/02/2021): رفع اشکال هنگام جستجوی سفارش از طریق ایمیل در آخرین نسخه پرستاشاپ

ورژن 2.2.8 : اصلاح و بهینه سازی کران جاب

ورژن 2.2.6 : سازگاری با پرستاشاپ 1.7.7.8

ورژن 2.2.4 : افزودن قابلیت ورود به حساب کاربری مشتریان از طریق پنل مدیریت

ورژن 2.2.3 : افزودن فیلد شرکت در لیست سفارشات مشتری

مطالعه بیشترنمایش کمتر
مشخصات
PS-720039

مشخصات

موضوع
پرستاشاپ
دسته بندی
مدیریت و ساماندهی سفارشات پرستاشاپ
طریقه دریافت محصول
( آنی پس از پرداخت وجه ) قابل دانلود از طریق ایمیل ثبت نامی یا حساب کاربری
زبان
فارسی
سازگار با
Prestashop 1.6.x - 1.7.x - 8.x
پشتیبانی تیم نیوزپاور
یک ماه پشتیبانی گروه پرستانیوز دارد. در صورت تمایل نصب رایگان نیز انجام می شود.
امکان سفارشی سازی پروژه با اخذ هزینه
جهت سفارشی سازی این پروژه تیکت بزنید یا با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
ضمانت عودت وجه
عودت کامل وجه پرداختی شما بدون قید و شرط، در صورت عدم وجود امکان نصب ماژول بر روی نسخه سازگار خام پرستاشاپ ذکر شده در توضیحات این محصول ( بدون فعال بودن یا وجود ماژول های غیرپرستاشاپی )
مدت زمان مجاز برای ثبت درخواست عودت وجه در صورت عدم وجود امکان نصب ماژول بر روی فروشگاه شما
هفت روز از تاریخ خرید
نصب موفق ماژول روی ورژن درخواستی پرستاشاپ
1.7.6.7 - 1.7.7.3 - 1.7.7.5 - 1.7.7.8 - 1.7.8.1 - 1.7.8.2 -1.7.8.3 - 1.7.8.5 - 1.7.8.6 - 1.7.8.7

نظر / پرسش

متوسط امتیاز کاربران

5.0
2 نظر
عالی 2
خوب 0
متوسط 0
ضعیف 0
خیلی ضعیف 0

  • نظر (2)
  • پرسش و پاسخ (0)
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@ @VERIFY_PURCHASE@
(@COMMENT_GRADE@)
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_TITLE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_IMAGES@
@COMMENT_VIDEOS@
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟ @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENTS_NB@ ثبت دیدگاه درباره این نظر

@COMMENT_TITLE@

@CUSTOMER_NAME@ @AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

پاسخ @ANSWERS_NB@ پسند شده @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ پسند نشده @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ دیدگاه @COMMENTS_NB@
نوشتن پاسخ ثبت دیدگاه درباره این نظر
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@ @VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@ پاسخ
@TOTAL_USEFULNESS@
@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
ثبت دیدگاه درباره این نظر @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@ @VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ پاسخ

@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ پاسخ
محصولات مرتبط
199,000 تومان
با استفاده از این ماژول به راحتی می توانید فایل هایی با فرمتPDF، JPG، XLS یا هر نوع فایل دیگری را به عنوان کارمند یا مشتری به هر سفارشی ضمیمه نمایید. Order Files upload and attach files to orders Module جدیدترین نسخه...
199,000 تومان
(2)
ماژول حرفه ای ویرایش سفارشات پرستاشاپ کاری از شرکت Silbersaiten ماژول ویرایش سفارش - تغییر و اصلاح سفارش های موجود Order Edit - Change and Modify existing order Module جدیدترین نسخه ماژول در نیوزپاور (2.0.42)
799,000 تومان
با ماژول حداقل تعداد خرید از یک محصول در پرستاشاپ (Prestashop Minimal product quantity) می توانید حداقل مقداری را که مشتری باید به سبد خرید اضافه کند تا بتواند سفارش را ثبت کند، تعریف کنید. اگر مشتری مقدار کافی محصول...
999,000 تومان
(1)
ماژول بهینه سازی و افزایش سرعت در پرستاشاپ - Performance Pro شامل قابلیت های مختلفی از جمله بهینه سازی تصاویر (WebP)، کش (cache) صفحه، ابزارهای تمیز کردن، بارگذاری تنبل، بهینه سازی صفحه، بهینه سازی HTML، تجزیه و تحلیل...
499,000 تومان
ماژول پنل کاربری پرستاشاپ (B2B) حرفه ای یک صفحه اختصاصی برای ثبت نام افراد حقوقی، شرکت ها و یا مشتریان B2B شما فراهم می کند.فیلدهای مورد نیاز اضافی برای کاربر و یک ایمیل خاص در هنگام ثبت نام برای مدیریت ارسال می...
1,599,000 تومان
ماژول ایندکس گوگل پرستاشاپ - Google Indexing API به شما امکان می‌دهد مستقیماً هنگام به‌روزرسانی صفحات به Google اطلاع دهید. این ابزار به Google اجازه می‌دهد تا صفحات را برای یک خزیدن جدید زمان‌بندی کند، بنابراین...
799,000 تومان
(2)
ماژول قوانین حداکثر و حداقل تعداد خرید در پرستاشاپ Limit Order Quantity Module جدیدترین نسخه ماژول به شما امکان می دهد تعداد خرید محصولات را محدود کنید تا مشتریان فقط بتوانند تعداد مشخصی از هر محصول را در هر سفارش...
2,599,000 تومان
با ماژول مدیریت کالای مرجوعی در پرستاشاپ بازدهی فروشگاه آنلاین خود را به کارآمدترین روش مدیریت کنید. با ارائه یک فرآیند برگشت بدون دردسر، میزان رضایت مشتری را بهبود بخشید. سیاست های بازگشت کالای جامعی را ایجاد کنید که...
1,299,000 تومان
با ماژول پرستاشاپ مدیریت فایل مشتریان با ارسال ایمیل نوتیفیکیشن فایل های PDF، متن، تصاویر یا لینک خارجی را با مشتریان خود در حساب کاربری به اشتراک بگذارید. یک مشتری خاص یا یک گروه مشتری را انتخاب کنید و به ماژول اجازه...
299,000 تومان
ماژول ثبت نام مشتریان حقوقی پرستاشاپ - B2B فرم ثبت نام B2B، با امکان اخذ کد شناسه اقتصادی، تخصیص خودکار در گروه های اختصاصی بسته به کشور. ایجاد حساب حرفه ای متناسب با نیازهای خاص بازار B2B را به مشتریان B2B خود...
499,000 تومان
ماژول بررسی و ردیابی رفتار مشتریان برای پرستاشاپ که به شما کمک می کند تا رفتار مشتریان را هنگام بازدید از فروشگاه آنلاین خود پیگیری و مشاهده کنید و شانس خرید آنها را افزایش دهید  این افزونه در پنل مدیریت پرستاشاپ شما...
999,000 تومان
صفحه CMS خصوصی در پرستاشاپ به شما این امکان را می دهد تا محتوای خصوصی یا (CMS های خصوصی) ایجاد کنید. آیا می خواهید فروشگاهی با محتوای محدود برای کاربران یا گروه های خاص داشته باشید؟ با این افزونه منحصر به فرد، صفحات...
799,000 تومان
(1)
ماژول فیلتر سفارشات پرستاشاپ –فیلتر آژاکس و سریع مدیریت، با انعطاف پذیری بالا برای مدیریت سفارشات پرستاشاپ محسوب می شود. این افزونه از چندین انتخاب وضعیت سفارش، جستجو بر اساس شماره فاکتور، محصولات، شماره تلفن و موارد...
399,000 تومان
با ماژول بارکد محصول پرستاشاپ پیشرفته این قابلیت ها را خواهید داشت :امکان پرینت برچسب و لیبل برای ترکیبات محصول امکان تولید هر نوع بارکد برای محصولات امکان پرینت مستقیم از صفحه محصول سازگاری کامل با پرینترهای لیبل زن
699,000 تومان
فیلدهای ثبت نام سفارشی را به صفحه ثبت نام پرستاشاپ خود اضافه کنید. با ماژول فیلد اضافی صفحه ثبت نام پرستاشاپ می توانید فیلدهای سفارشی جدیدی را در فرم ثبت نام وب سایت خود اضافه کنید. این افزونه بدون ایجاد هیچ تغییری در...
499,000 تومان
ماژول طراحی قالب ایمیل پرستاشاپ یا ماژول شخصی سازی ایمیل پرستاشاپ، به شما کمک می کند تا تمام ایمیل های ارسال شده به مشتریان خود را در هر مرحله از خرید شخصی سازی کنید! ایمیل فاکتور، ایمیل ایجاد حساب، ایمیل خبرنامه،...
در کنارش خریداری شده
499,000 تومان
(1)
ماژول فیلتر پرستاشاپ – افزونه فیلتر نتایج جستجوی پرستاشاپAmazzing filter moduleماژول فیلتر پرستاشاپ – افزونه فیلتر نتایج جستجوی پرستاشاپ ماژول تجاری پرستاشاپی، در اصل یک موتور فیلتری قوی بر فروشگاه آنلاین شماست، که...
699,000 تومان
(2)
ماژول جستجوی پیشرفته پرستاشاپ - JoliSearch ماژول JoliSearch ماژول جستجوی پیشرفته پرستاشاپ است. این ماژول جایگزین نوار جستجوی پیش فرض پرستاشاپ می شود. استفاده از آن سریعتر ، بهتر و آسان تر است. با استفاده از این ماژول...
299,000 تومان
ماژول تخفیف پرستاشاپ - محصولات ویژه و تخفیف 3 در 2ماژول محصولات ویژه و تخفیف 3 در 2 پرستاشاپ ( فروش ویژه، پیشنهادات و پکیج محصولات)با ماژول تخفیف پرستاشاپ سود فروش خود را حداکثر کنید. تخفیف های جذاب به مشتریان خود...

دانلودها

فهرست

ایجاد یک حساب کاربری برای استفاده از لیست علاقه مندی

ورود به سیستم
×
ماژول مدیریت و ویرایش سفارشات پرستاشاپ شرکت ETS Soft
599,000 تومان