×
×

پروژه برنامه‌ریزی دینامیکی تمرین 3.15 الی 3.17 کنترل بهینه kirk

شناسه محصول:
NP-239186

پروژه برنامه‌ریزی دینامیکی تمرین 3.15 الی 3.17 کنترل بهینه kirk

سه تمرین مهم 3.15 و 3.16 و 3.17 از کتاب کنترل بهینه دونالد. ای. کرک 

در محیط نرم افزار MATALB

حل و شبیه سازی سه تمرین کتاب کنترل بهینه دونالد کرک در این محصول!

مطالعه بیشترنمایش کمتر
نام تجاری:
99,000 تومان
رتبه بندی:
(0)
در صورت خرید 1 عدد از این محصول، مبلغ 4,950 تومان پاداش دریافت خواهید کرد. شما می توانید از این پاداش برای خریدهای بعدی استفاده نمایید. همچنین میتوانید این پاداش را به کوپن تخفیف تبدیل نمایید و یا حتی می توانید به حساب بانکی خود نیز واریز کنید.
خروج
مقایسه محصول0
توضیحات تکمیلی

پروژه برنامه‌ریزی دینامیکی تمرین 3.15 الی 3.17 کنترل بهینه kirk

برنامه ریزی دینامیکی چیست؟

برنامه‌ریزی دینامیکی (Dynamic Programming) یک روش قدرتمند برای حل مسائل بهینه‌سازی است که در آن یک مسئله بزرگ به بخش‌های کوچک‌تر تقسیم می‌شود و به طور بازگشتی حل می‌شود. این روش از زیرمسئله‌ها استفاده می‌کند تا بهینه‌سازی در سطح بزرگتر را بدست آورد.

در برنامه‌ریزی دینامیکی، یک مسئله بهینه‌سازی به صورت یک دنباله از تصمیم‌ها و حالت‌ها مدل می‌شود. هدف این است که مقدار بیشینه یا کمینه معیّنی را برای یک معیار عملکرد (همچون هزینه یا سود) دریابیم. برای این منظور، از یک تابع هزینه (یا سود) استفاده می‌شود که به هر تصمیم و حالت مقداری را نسبت می‌دهد. سپس با استفاده از اصل بهینگی، مقدار بهینه برای هر حالت محاسبه می‌شود.

یکی از مزایای برنامه‌ریزی دینامیکی این است که به صورت کلی مسائل بهینه‌سازی غیرخطی و زمانی پیچیده را قابل حل می‌سازد. با تجزیه مسئله به زیرمسئله‌های کوچک‌تر و ذخیره نتایج بینیمهای محاسباتی، زمان و تلاش محاسباتی قابل قبولی را فراهم می‌کند. همچنین، این روش قابلیت تعمیم به مسائل پویا و با زمان‌بندی چندگانه را دارد.

برنامه‌ریزی دینامیکی در حوزه‌های مختلفی از جمله علوم کامپیوتر، ریاضیات، مهندسی صنایع و اقتصاد کاربرد دارد. از جمله کاربردهای این روش می‌توان به بهینه‌سازی مسیریابی، مدیریت منابع، برنامه‌ریزی تولید، سیستم‌های کنترل خودکار و تحلیل سیستم‌های پویا اشاره کرد.

با استفاده از برنامه‌ریزی دینامیکی، می‌توان به شکلی مدل ریاضی برای حل مسائل بهینه‌سازی روشن و دقیق ایجاد کرد. الگوریتم‌های برنامه‌ریزی دینامیکی عموماً قابلیت بهینه‌سازی مسائل با ابعاد بزرگ را دارا هستند و به محاسبه نتیجه بهینه می‌پردازند. از این رو، برنامه‌ریزی دینامیکی به عنوان یک ابزار مهم در تصمیم‌گیری‌های استراتژیک و مدیریت منابع استفاده می‌شود.

مطالعه بیشترنمایش کمتر
مشخصات
NP-239186

مشخصات

مناسب برای
دانشجویان مهندسی برق
گزارش پروژه
دارد
تعداد فایل های قابل دانلود
1 فایل فشرده
طریقه دریافت محصول
( آنی پس از پرداخت وجه ) قابل دانلود از طریق ایمیل ثبت نامی یا حساب کاربری
فرمت
Zip
سازگار با
نرم افزار MATLAB
امکان سفارشی سازی پروژه با اخذ هزینه
جهت سفارشی سازی این پروژه تیکت بزنید یا با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
محصولات مرتبط
69,000 تومان
رتبه بندی:
(0)
شبیه‌سازی برنامه‌ریزی دینامیکی تمرین 3.14 کتاب کنترل kirk بخش 3.14 از کتاب کنترل بهینه دونالد. ای. کرک (تمرین 3.14)در محیط نرم افزار MATALBبه همراه گزارش کار فارسی با فرمت ورد به همراه چهار فایل شبیه سازی در متلب
69,000 تومان
رتبه بندی:
(0)
شبیه سازی تمرین 3.10.1 کتاب کنترل بهینه کرک Kirk Optimal Control Book در محیط نرم افزار MATLAB به همراه گزارش کار فارسی (قابل ویرایش و شخصی سازی با نرم افزار word)
کتاب Learning Teaching Machines to Paint, Write, Compose, and Play کتاب Learning Teaching Machines to Paint, Write, Compose, and Play
پیشنهاد ویژه محدود
105,030 تومان389,000 تومان
رتبه بندی:
(0)
کتاب شناسایی الگو - یادگیری ماشینDavid Foster - Generative Deep Learning_ Teaching Machines to Paint, Write, Compose, and Play (2019, O’Reilly Media)نوشته : دیوید فاستر سال انتشار 2019
حل تمرین کتاب Reinforcement Learning An Introduction حل تمرین کتاب Reinforcement Learning An Introduction
پیشنهاد ویژه محدود
125,002 تومان199,000 تومان
رتبه بندی:
(0)
(1)
حل تمرین کتاب Reinforcement Learning An Introduction  نوشته Richard Sutton و Andrew Bartoشامل 54 صفحه - این کتاب منطبق بر ویرایش 2 کتاب است.(نسخه اصلی - کیفیت بالا)
پاورپوینت آماده فناوری اطلاعات در مدیریت کسب و کار پاورپوینت آماده فناوری اطلاعات در مدیریت کسب و کار
پیشنهاد ویژه محدود
39,000 تومان50,000 تومان
رتبه بندی:
(0)
پاورپوینت آماده فناوری اطلاعات در مدیریت کسب و کار - مناسب برای ارائه دروس، مبانی کامپیوتر، نرم افزار 1 رشته کامپیوتر و ارائه مدیریت پروژه و کلیه رشته های مدیریت و علوم پایه
حل تمرین کتاب Pattern Recognition اثر Koutroumbas و Theodoridis حل تمرین کتاب Pattern Recognition اثر Koutroumbas و Theodoridis
پیشنهاد ویژه محدود
125,930 تومان179,900 تومان
رتبه بندی:
(0)
(2)
حل تمرین کتاب Pattern Recognition  نوشته  Koutroumbas و Theodoridisشامل 238 صفحه - این کتاب منطبق بر ویرایش 4 کتاب است.(نسخه اصلی - کیفیت بالا)

دانلودها

فهرست

ایجاد یک حساب کاربری برای استفاده از لیست علاقه مندی

ورود به سیستم
×
پروژه برنامه‌ریزی دینامیکی تمرین 3.15 الی 3.17 کنترل بهینه kirk
99,000 تومان