×
0
×

کتاب مبانی میکروالکترونیک اثر پروفسور بهزاد رضوی انتشارات نص

شناسه محصول:
NP-239168

کتاب میکروالکترونیک که توسط پروفسور بهزاد رضوی تهیه شده است یکی از مهم ترین منبع ها برای درس الکترونیک 3 است. این کتاب به عنوان مرجع در دانشگاه های مختلف داخل و خارج از ایران به دانشجو ها معرفی می شود. پروفسور بهزاد رضوی در حال حاضر استاد دانشگاه UCLA است و در زمینه مدار های آنالوگ تدریس میکند. بهزاد رضوی فارغ التحصیل رشته مهندسی برق از دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه بزرگ استنفورد است. بهزاد رضوی در حال حاضر مدیر آزمایشگاه مدارهای مخابراتی دانشگاه UCLA است.

مطالعه بیشترنمایش کمتر
نام تجاری:
230,000 تومان
رتبه بندی:
(0)
در صورت خرید 1 عدد از این محصول، مبلغ 11,500 تومان پاداش دریافت خواهید کرد. شما می توانید از این پاداش برای خریدهای بعدی استفاده نمایید. همچنین میتوانید این پاداش را به کوپن تخفیف تبدیل نمایید و یا حتی می توانید به حساب بانکی خود نیز واریز کنید.
خروج
توضیحات تکمیلی

کتاب مبانی میکروالکترونیک اثر پروفسور بهزاد رضوی انتشارات نص

کتاب میکروالکترونیک که توسط پروفسور بهزاد رضوی تهیه شده است یکی از مهم ترین منبع ها برای درس الکترونیک 3 است. این کتاب به عنوان مرجع در دانشگاه های مختلف داخل و خارج از ایران به دانشجو ها معرفی می شود.

پروفسور بهزاد رضوی در حال حاضر استاد دانشگاه UCLA است و در زمینه مدار های آنالوگ تدریس میکند. بهزاد رضوی فارغ التحصیل رشته مهندسی برق از دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه بزرگ استنفورد است. بهزاد رضوی در حال حاضر مدیر آزمایشگاه مدارهای مخابراتی دانشگاه UCLA است.

در صورت تمایل به تهیه کتاب تشریح مسائل مرتبط با این کتاب می توانید از "کتاب تشریح مسائل مبانی میکروالکترونیک پروفسور بهزاد رضوی" نوشته علی شاه حسنی و سپیده تبریک استفاده فرمایید.

مطالعه بیشترنمایش کمتر
مشخصات
NP-239168

مشخصات

نویسنده / نویسندگان
پروفسور بهزاد رضوی
قطع
وزیری
وزیری
نوع جلد
گالینگور
گالینگور
ناشر
نص
موضوع
مهندسی برق
مناسب برای
فنی و مهندسی
محصولات مرتبط

دانلودها

فهرست

ایجاد یک حساب کاربری برای استفاده از لیست علاقه مندی

ورود به سیستم
×
کتاب مبانی میکروالکترونیک اثر پروفسور بهزاد رضوی انتشارات نص
230,000 تومان