فیلتر نتایج بر اساس :

قیمت
تومان تومان
توسعه دهندگان :
زبان
فیلتر نتایج

به کمک نیاز دارید؟

ماژول های چند فروشندگی پرستاشاپ

در این صفحه می توانید برترین ماژول های چند فروشندگی پرستاشاپ نیوزپاور را ملاحظه کنید. ماژول های چند فروشندگی راه حل مناسبی برای تبدیل فروشگاه آنلاین شما به یک بازار بدون مرز، عظیم، قدرتمند و کامل است. با استفاده از ماژول های چند فروشندگی پرستاشاپ، فروشندگان زیادی می توانند محصولات خود را در فروشگاه شما برای فروش قرار دهند و در مقابل شما می توانید کمیسیون ثابت یا متغیری از آنها دریافت نمایید. همچنین امکان ایجاد برنامه های عضویت بر اساس شرایط متعدد نیز وجود دارد مثلا از فروشندگان حق عضویت سالانه دریافت کنید. برترین فروشگاه های تجارت الکترونیک مانند آمازون ، eBay ، Etsy و دیجی کالا بهترین نمونه هایی از مدل مذکور هستند.

ماژول های پرستاشاپی مارکت پلیس و چند فروشندگی

زیرشاخه ها


    فیلترهای فعال

    ماژول های چند فروشندگی پرستاشاپ کنترل کاملی را در اختیار مدیر فروشگاه قرار می دهند تا فروشندگان ، محصولات آنها ، روش های پرداخت ، بررسی و توصیفات محصولات و بازخورد مشتریان را مدیریت کنند. همچنین ، سازگاری تلفن همراه با این ماژول ها ، فروشگاه شما را یک قدم به خریداران بالقوه تان نزدیک تر می کند. چرا که امروزه بیش از 70% بازدید فروشگاه های آنلاین از طریق تلفن های هوشمند انجام می شود.

    این ماژول ها به فروشندگان اجازه می دهد تا به عنوان فروشنده در فروشگاه آنلاین شما ثبت نام کنند. پس از ثبت نام موفق ، فروشندگان می توانند به رابط فروشنده دسترسی پیدا کرده و مشخصات مغازه خود را ایجاد نمایند، محصولات را لیست کنند ، روشهای ارسال را پیکربندی کنند ، سفارشات را بررسی نموده و با قابلیت های فراوانی که در دسترس دارند به مدیریت محصولات، نظرات مشتریان و غیره بپردازند. با تبدیل فروشگاه خود به یک بازار بی انتها می توانید طیف وسیعی از محصولات را به مشتریان با قیمت رقابتی ارائه کنید که این باعث افزایش ترافیک در فروشگاه شما می شود و برای افزایش فروش و درآمد شما بسیار مفید است.