سوالی دارید؟
فهرست محصولات فروشگاه
NewsPower-logo

کتاب پمپ های جابه جایی کاملا آب بندی شده

NP-239111

محصول جدید

کتاب پمپ های جابه جایی کاملا آب بندی شده

نوشته هاینس ام. نایگل

ترجمه شده توسط :

مهندس سید علیرضا عقیلی ، مهندس میترا وکیل ، جناب دکتر شهرام هاشمی مرغزار

جزئیات بیشتر

order history
order history
امتیاز کابران: ثبت نظر و دیدگاه
order history
شما با خرید این محصول مبلغ 2,780 تومان پاداش بصورت اعتبار در حساب نیوزکلاب خود دریافت خواهید کرد. می توانید این پاداش را در باشگاه مشتریان به کد تخفیف تبدیل کنید.
بستن

55,600 تومان


مترجمین سید علیرضا عقیلی، میترا وکیل، شهرام هاشمی مرغزار
نویسنده / نویسندگان هاینس ام. نایگل
تعداد صفحه 148 صفحه، مصور
سال چاپ 1398
ناشر انتشارات هفتان
موضوع ماشین آلات تلمبه زنی
شابک 978-600-7513-82-8
زبان فارسی
شماره کتابشناسی ملی 5922380

توضیحاتی پیرامون این کتاب :

این کتاب قصد دارد به‌عنوان کمکی برای مهندسان و کارشناسان فنی که مسئولیت طراحی، ساخت و نصب پمپ‌ها و ایستگاه‌های پمپاژ طراحی‌شده برای انتقال محیط موردنیاز را دارند؛ با توانمند ساختن آن‌ها در انتخاب بهترین پمپ برای هر کاربردی حین در نظر گرفتن متغیرها و پارامترهای متفاوت تأثیرگذار باشد.

سخت‌گیری تحمیل‌شده در سیاست‌گذاری نیازمندی‌ها توسط قانون‌گذاران و کاربران کارخانه‌ها و سیستم‌های به کار گرفته‌شده در صنعت مهندسی فرایند با اولیت‌های موازی ایمنی، دسترس‌پذیری و حفاظت‌های محیط زیستی تمامی تجهیزات، به شکل پیوسته رو به افزایش است.

بنابراین تمرکز این کتاب بر پمپ هوز دیافراگمی دولایه‌ی ضد نشت به‌عنوان راه‌حلی متعلق به گروه پمپ‌های جابه‌جایی مثبت نوسانی که توسط نویسنده هینز ام. نایگل (مهندس مکانیک) توسعه‌یافته است، می‌باشد.

در قلب پمپ فرایندی هوز دیافراگم دولایه‌ بیش ایمن، دو عدد هوز دیافراگم قرار دارند که یکی درون دیگری چیده شده است. آن‌ها مسیر خطی جریان محصول را کاملاً احاطه کرده و هم‌زمان متضمن درزگیری کامل دولایه از سیستم هیدرولیکی می‌باشند. مزیت به‌خصوص این طراحی مسیر خطی جریان به‌دست‌آمده از چنین چیدمانی می‌باشد به‌طوری‌که به شکل ویژه مساعد با اداره‌ی سیالات حاوی مواد پرتنش و خورنده و ذرات جامد است. برخلاف هوز پمپ‌های پریستالتیکی معمول با عملگر مکانیکی صرف، هوز دیافراگم به شکل مکانیکی خم و یا فشرده نمی‌شود. در گام همراه با ضربه‌ی پیستون، هوز دیافراگم تحت عملکرد نوسانی است معادل با آنچه در رگ‌های انسان رخ می‌دهد. پمپ به شکل مجازی عمل زیستی نفس کشیدن را طی کار در کارخانه‌های صنعتی انجام می‌دهد.

هینز ام. نایگل مشاور شرکت فلوآ پمپن گا ام ب ها (مسئولیت محدود) است. دانش وی در حوزه‌ی توسعه و تولید پمپ‌های جابه‌جایی مثبت کاملاً آب‌بندی‌شده بر پایه‌ی دهه‌ها تجربه در این زمینه می‌باشد. حقوق ثبت اختراعات بی‌شمار ملی و جهانی گواه تخصص نوآورانه‌ی خارق‌العاده‌ی وی می‌باشد.

 

 

امتیاز بر مبنای 0 پرسش ها - 0 1 2 3 4 0/5