گفتگو با پشتیبان در Whatsapp
NewsPower preloader
فهرست محصولات فروشگاه
NewsPower-logo

ماژول ترکیبات برای محصولات مجازی در پرستاشاپ

حل مشکل افزودن ترکیبات برای محصولات مجازی در پرستاشاپ! افزودن بخش ترکیبها به محصولات مجازی با ماژولی بینظیر و کدینگ عالی !

خریداری شده توسط فروشگاه اینترنتی نیوزپاور

ترکیبات جدیدی را برای محصولات مجازی فروشگاه پرستاشاپی خود ایجاد کنید. فایلهای مرتبط با محصول  را به راحتی بارگذاری کنید و به مشتریان خود طیف کاملی از اطلاعات مربوط به محصولات مجازی مورد علاقه خود ارائه کنید.

جزئیات بیشتر

order history
order history
امتیاز کابران:
نظر
order history
شما با خرید این محصول مبلغ 29,950 تومان پاداش بصورت اعتبار در حساب نیوزکلاب خود دریافت خواهید کرد. می توانید این پاداش را در باشگاه مشتریان به کد تخفیف تبدیل کنید.
بستن

599,000 تومان

  • Prestashop 1.7.X
  • Prestashop 1.6.X

موضوع پرستاشاپ
طریقه دریافت محصول ( آنی پس از پرداخت وجه ) قابل دانلود از طریق ایمیل ثبت نامی یا حساب کاربری
زبان پشتیبانی از زبان فارسی در Front office
سازگار با Prestashop v1.6.0.4 - v1.7.6.5
پشتیبانی توسط تیم PrestaNews یک ماه پشتیبانی PrestaNews
امکان سفارشی سازی پروژه با اخذ هزینه جهت سفارشی سازی این پروژه تیکت بزنید یا با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
واکنش گرا (Responsive) 100% واکنشگرا
ضمانت عودت وجه عودت کامل وجه پرداختی شما بدون قید و شرط، در صورت عدم وجود امکان نصب ماژول بر روی نسخه سازگار خام پرستاشاپ ذکر شده در توضیحات این محصول ( بدون فعال بودن یا وجود ماژول های غیرپرستاشاپی )
مدت زمان مجاز برای ثبت درخواست عودت وجه در صورت عدم وجود امکان نصب ماژول بر روی فروشگاه شما هفت روز از تاریخ خرید

Virtual Product Combinations with Associated File

توسعه دهنده : myprestamodules

ترجمه شده از زبان انگلیسی به فارسی توسط گروه : PrestaNews

 

یک ویژگی خوب برای هر فروشگاه آنلاینی، انعطاف پذیری آن و برقراری ارتباطی پویا با مشتریان در صفحه محصول است. با استفاده از ماژول ترکیبات پرستاشاپ هرگز فرصتی را برای ارائه اطلاعات خاص به مشتریان خود و تبلیغات هوشمندانه محصولات خود از دست ندهید.

همان طور که استحضار دارید، سیستم پرستاشاپ به طور پیش فرض برای محصولات مجازی امکان درج ترکیبها را غیرفعال کرده است. در صورتی که تمایل دارید برای محصولات مجازی فروشگاه خود ترکیبات متفاوتی را لحاظ کنید، " ماژول ترکیبات پرستاشاپ برای محصولات مجازی " دقیقا همان چیزی را به شما ارائه می کند که به دنبالش بودید !

این ماژول به شما این امکان را می دهد که ترکیب های اضافی محصول، ویژگی ها و گزینه های اضافی برای آن ایجاد کنید، همچنین می توانید با استفاده از این ماژول فایل های مرتبط به هر محصول مجازی را بصورت جداگانه ( برای هر ترکیب ) بارگذاری کنید، به طوری که پس از اتمام خرید محصول توسط مشتریان، ترکیب خریداری شده برای دانلود در دسترس مشتری به صورت اتوماتیک قرار خواهد گرفت.

با استفاده از این ماژول باعث می شوید که مشتریان هنگام خرید از طریق فروشگاه پرستاشاپی شما احساس اطمینان و راحتی بیشتری کنند و در انتخاب ویژگی های محصول دست باز تری داشته باشند. برای مثال می توانید برای یک نرم افزار مشخص به مشتریان این اختیار را بدهید که نسخه و ورژن نرم افزار را بسته به علاقه خود انتخاب کنند و به ازای هر ورژن، قیمت متغیری که پیش از این تعریف کرده اید به مشتریان نمایش داده شود. به عبارت ساده تر، هر محصول مجازی می تواند چند ترکیب مختلف داشته باشد و به ازای هر ترکیب قیمت متفاوتی هم داشته باشد.

دیدگاه خود را ثبت کنید و از نیوزپاور جایزه بگیرید.

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
خرید تایید شده

تشکر از شما

خیلی خوبه. ی معضلی شده بود ترکیبها.
روش های زیادی وجود داره برای این کار اما این ماژوله ی چیز دیگست خیلی تر و تمیز و شیکه.

آیا این نظر برایتان مفید بود؟ بله خیر
امتیاز بر مبنای 0 پرسش ها - 0 1 2 3 4 0/5